Skocz do zawartości

Mały problem z suzuki ts 50


Pako144
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem , że moje suzuki ma małą prędkość bo tylko 65 km/h przy zębatce z tyłu 40 zębów , podejrzewam też ,że może być blokada na module zapłonowym i to tak ogranicza prędkość .

Proszę o odpowiedź na moje pytanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarek też niezły jesteś. czy on napisał ze na tył wrzuci większą zębatkę?? więc w czym problem.

 

Napisz na jakich obrotach masz te 65km/h i na ile obrotów zaczyna sie redline (czerwona skala na obrotomierzu). To zobaczymy czy warto inwestować w tą zębatkę. Jak masz teraz z przodu 15z i chcesz już kupować to powiem, że podobno pasuje 17z od MZ150. Niewiem tylko trochę luźniejsza na wałku zdawczym niejest. Musisz sprawdzić.

 

Jaki gaźnik w simsonie jest? 16mm? Pewnie, że będzie on słabszy od oryginalnego, ale gorsze patenty w motocyklach widziałem. Oryginał to pewnie mikuni (w suzuki RG80 chłodzony cieczą 6 biegów ale podobny silnik jest VM20, tutaj będzie za duży). Ale szczerze powiem mikuni są słabe bo mi się sypie zawór iglicowy w nim, a podobno po przekładce gaznika do RG80 z np Ns-1 lepiej jeździ. więc kup może jakieś dellorto, ale max 17,5mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale szczerze powiem mikuni są słabe bo mi się sypie zawór iglicowy w nim, a podobno po przekładce gaznika do RG80 z np Ns-1 lepiej jeździ. więc kup może jakieś dellorto, ale max 17,5mm.

NS-1 nie miała Dellorto, tylko Keihina.

ale tak na oko to z 6 tyś.

Na oko, to Ty sobie możesz...

Edytowane przez wicek15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...