Skocz do zawartości

Way to end your`s longest travel...


Icea_PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Z gory prosze o potraktowanie tego topicku w miare powaznie (chciaz ja sam pisze go z lekkim usmiechem na twarzy). Do napisania go zmusily mnie ostatnie *wydarzenia i jestem ciakaw waszego zdania. I z gory odpowiadam: "Nie nie nudzi mi sie, jestem tylko ciekaw, a na 4um nic ciekawego ostatnio sie nie dzieje".

 

 

Gdybyscie dowiedzieli sie ze zbliza sie wasz koniec, np. macie raka czy inny nieuleczalny syf > wiadomo ostatnie dni, czy miesiace to istna meka... a moze tak by to zakonczyc troche wczesniej, pozegnac sie - wskoczyc na moto i wykonac swoja najdluzsza droge w zyciu - do konca, do nirvany badz zenitu ... z autostrady gdzie nad morzem rozciaga sie zapierajacy dech w piersiach widok, gdzie unosi sie won bryzy morskiej, zjechac nagle z drogi i wykonac swoj ostatni i najdluzszy lot w swych ostatnich dniach... czy taki koniec nie bylby piekny dla motoholika?

A moze po prostu lezec i zdychac w lozku pocac i zwijac sie z bolu ...

 

 

*PS(dla wtajemniczonych): ... jestem zdrowy, na razie :) ?

PS2: Boze - ja to pisalem ? :)

PS3: Nie bijcie ;) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja tam żyje zasadą Carpe diem... w tych ostatnich chwilach napewno bym nie chciał leżeć w łóżku, ale chciałbym zobaczyć to czego jeszcze nie widziałem, zrobić to czego nie robiłem... zażywać życia!!

 

ale napewno nie stanąłbym przed wyborem skoczyć na moto czy nie...

nie odebrałbym sobie życia, gdyż ktoś inny decyduje o tym, kiedy powinienem odejść...

 

ale podróż byłaby napewno ostatnią rzeczą w moim życiu... może nawet zasnąłbym na zawsze na moto :roll:

 

 

ale temat...

 

Ice, co ci jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ale temat :|

ale powiem swoje zdanie emzet ma racje ja bym tez zazywal zycia jak sie da :) a na motorku to bym tez sobie pojezdzil, niewiem skad ale bym wziol kase kubil sobie jakas 600tke albo w zwysz i pojezdzil sobie :) a jak by mi starczylo czasu to bym sie przezucil na jakoms bryke 8) ale chyba zostal bym przy moto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka chwila, była by najlepszym momentem do wzięcia dużego kredytu (pod warunkiem,że ktokolwiek by go udzielił ;) ). Zakup dobrego motocykla.... i wio.

Jak zapali się kontrolka rezerwy można wrzucić lewy kierunkowskaz i przywitać się z napisem SCANIA na twarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuwa - aż mnie zmroził ten "topik"... :?

Wiesz Samson - też tak myślałem do momentu, kiedy nie zobaczyłem krążących po Internecie zdjęć z czołówki motocykla z ciężarówką... Chyba nie chciałbym być widowiskiem dla przypadkowych gapiów, pożywką dla prasy i żeby spłukiwali mnie wężem z ulicy...

Ale ostatnia długa trasa to jest coś, co bym napewno zrobił. Parę lat temu zrobiłem sobie wypad moto przez Europę - północ Francji mnie rozje....ła. Myślę, że usiadłbym na krawędzi jednego z tamtych wzgórz spadających prosto do morza i wpierdzielił tonę tabletek nasennych. A potem zasnął patrząc na zdjęcie bliskich, moto i zachód słońca...

ku*wa! Ale to chore!! ;) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon jeżeli zależy Ci na wyglądzie Twoich zwłok po śmierci (o kur*wa co za chory temat) to jesteś conajmniej dziwny ;)

 

Mnie moga przerobic nawet na karme dla psow a to co sie nadaje oddac do przeszczepow (chyba nic sie nie nada :) )

 

To co się ze mną stanie po śmierci jest mi zupełnie obojętne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon jeżeli zależy Ci na wyglądzie Twoich zwłok po śmierci (o kur*wa co za chory temat) to jesteś conajmniej dziwny :)

 

Mnie moga przerobic nawet na karme dla psow a to co sie nadaje oddac do przeszczepow (chyba nic sie nie nada ;) )

 

To co się ze mną stanie po śmierci jest mi zupełnie obojętne.

 

"Zyj szybko, umrzyj młodo, zostaw po sobie dobrze wyglądające zwłoki" :twisted: Znasz to? Gdzieś tam jest mi to bliskie :flesje: Pewnie, że jestem dziwny! Jak każdy! :smile2: :) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geez to ja ten topic zalozylem ;)

 

przywitać się z napisem SCANIA na twarzy.

 

A zauwaz ze kierowcy lub komus przypadkowemu tez moglaby sie stac krzywda... jak konczyc to przynajmniej tak, aby to "wygladalo". Stromy brzeg nad morzem i wio z krawedzi :) az do konca ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przywitać się z napisem SCANIA na twarzy.

 

ciekawe co by na to powiedzial owy kierowca SCANII ?

Wkurzylby sie ze mu napis pomazalez jakims kaskiem. ;D

Ja nie wiem jak by chcial zginac i narazie sie nie zastanawiam.

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...