Skocz do zawartości

Zrobiłem "se" Hondę :)


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak zwane bifor: http://bikepics.com/pictures/1319657/

 

I tak zwane after: http://bikepics.com/pictures/1326209/

http://bikepics.com/pictures/1326210/

 

Wymienione: Lampa, przewód na stalowy, klocki Ferrodo, tłumik, błotnik, uchwyt pasażera, doły lag, rury nośne nowe, uszczelniacze, olej, lusterka, olej silnikowy z filtrem, płyn chłodniczy, kilka śrubek, naklejki, łożyska główki ramy, linka sprzęgła, bak z zadupkiem, pomalowane osłony baku i błotnik. Ładnie? :D

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem to dla mojej panny :) Kupiła takiego trupa w zeszłym roku więc stwierdziłem że nie da się tym jeździć (bo był niebezpieczny dla życia ten motocykl) i poprawiłem.

 

Klaudi, nie wiem kiedy kupie sobie coś porządnego, bo na razie na BMW mnie średnio stać :)

 

 

zbyhu, pedalsko nie pedalsko, są oryginalne ;) Poza tym do dla dziewczyny więc może tak wyglądać. Myślę tylko kraszpadach na zadupek.

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greedo, juz byś przestał ludziom ciemnotę wciskać.

Zrobił...

sam...

i jeszcze "se"

Jaaasneeee..... :P :P :P

A Ty umiesz chociaż olej wymienić?

:biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

Ps. Mili Państwo, widziałam ją. Ogarnia chłopak. Naprawdę pieknie wyszła hondzina :clap:

Edytowane przez 4sta15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greedo, juz byś przestał ludziom ciemnotę wciskać.

Zrobił...

sam...

i jeszcze "se"

Jaaasneeee..... :P :P :P

A Ty umiesz chociaż olej wymienić?

:biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

 

Taa, przyjedz do mnie jeszcze kiedyś, to pewnie znowu będzie jakiś pretekst to pośmiania się z kobiet - kierowców :P I nie dziw się że motocykl nie odpala jak robisz to z odkręconym gazem :P

 

 

PS. Mili państwo. Widziałem ją, nieźle jeździ jak na początek - ma talent :clap:

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, przyjedz do mnie jeszcze kiedyś, to pewnie znowu będzie jakiś pretekst to pośmiania się z kobiet - kierowców :biggrin:

 

Nie ma sprawy, specjalnie dla loży szyderców wywinę orła przed samą bramą. Z gazem :biggrin:

 

Ale... moto zostawię na parkingu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie zrobiony i powinien teraz reklamować garaż w którym odrodził się jak Fenix wymaga tylko kilku poprawek niewidocznych dla laika. Osobiście wrócił bym do oryginalnych kierunkowskazów.

Teraz tylko na trasę w celu sprawdzenia trakcyjności.

Ps. KLAUDIUSZ ma chyba uraz do małych pojemności ale nie przejmuj się bo ja teraz używam swojej CB250 i to na trasie wystarcza zwłaszcza jak musisz uważać na puszki a nie patrzeć ciągle w szybkościomierz.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy, specjalnie dla loży szyderców wywinę orła przed samą bramą. Z gazem :bigrazz:

 

Ale... moto zostawię na parkingu :wink:

Czyzby ?? to nie tylko ja wywijam gleby przed bramą u Greeda?? hahaha :buttrock: :biggrin:

 

a Cb wróciła do oryginału i prawidłowo,bo tamta owiewka kojarzyła mi się z "UFO" z allegro :D

 

Pozdrawiam

Edytowane przez barthezzz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...