Skocz do zawartości

radekb

Forumowicze
  • Postów

    190
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O radekb

  • Urodziny 06/13/1962

Informacje profilowe

  • Lubię
    motocykle, blues, sam. terenowe
  • Skąd
    gajówka Krasny Las

Osobiste

  • Motocykl
    B12S
  • Płeć
    Mężczyzna

Metody kontaktu

  • Gadu-Gadu
    2385412
  • Telefon
    085-7183005: 601242597
  • Strona www
    http://

Osiągnięcia radekb

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin

ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - wąchacz spalin (14/46)

0

Reputacja

  1. ...albo Garmin GPSMap 60 CSx, albo Colorado.
  2. A może takie: http://tiny.pl/sh3s Sam się nad nimi zastanawiam. Powinny być w porządku.
  3. Jasne, zapytać zawsze można, tylko pani w Larssonie powiedziała, że Polisport już tego nie produkuje. Szanse więc marne, ale zapytam w przyszłym tygodniu.
  4. Dopiero w piątek jadę po swoją DR, ale chciałbym ją zaopatrzyć w osłony ramy Polisporta. Kiedyś mieli to w Larssonie, ale dziś zadzwoniłem i okazało się, że produkcja zakończona. Nie ma żadnych szans na zakup. Może u kogoś walają się w garażu? Chętnie odkupię. Najlepiej czarne.
  5. radekb

    Kupiłem nowy motocykl

    Nareszcie, już myślałem, że ten serial się nigdy nie skończy. A miał być Z 750?
  6. A może Bandit Helmets? http://tiny.pl/k7fq Wysyłają do Polski. Płacisz kurierowi w złotówkach przy odbiorze.
  7. Zadzwoń i zapytaj tutaj: http://www.motostodola.vel.pl/ Wiem, że w ubiegłym roku jakiegoś Macha mieli. Nie wiem tylko, czy był to Mach IV i czy w ogóle był na sprzedaż. Trochę pordzewiały, ale jeździł. I to jak!!!
  8. Wiadomo, wiadomo... Rozpoczęcie sezonu wraz z poświęceniem motocykli odbędzie się 13 kwietnia 2008 r. w kościele Św. Jadwigi. Początek Mszy Św. o godz.15:00.
  9. Spróbuj może tu: http://www.mcnultys-of-enniskillen.co.uk/a...ccessories.html Wprawdzie troche drożej, ale za to bliżej. I byc może summa sumarum wyjdzie taniej?
  10. Żebyś się tylko nie zdziwił. Wcale nie jest tak bezpiecznie, ani komfortowo, jak to piszą w testach... Jeździłem czas jakiś z progresywnie przyciemnianą, i jak dla mnie to o wiele gorsze rozwiązanie, niż opuszczana blenda. Myślę, że nie da się jej (blendy) zastosować w Shoei z uwagi na pinlock'a. A szkoda wielka. Teraz, po roku doświadczeń jeżdżę tylko z białą + okulary przeciwsłoneczne z anty fogiem.
  11. Czyli, że ten Intruder to Twój pierwszy motocykl? Ostro!
  12. jeszua, czy Ty zawsze musisz sie wszystkiego czepiać? Przecież Igor napisał, że na razie strona jest pusta. Działa forum.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...