Skocz do zawartości

Co sądzicie o tych goglach.


Rekomendowane odpowiedzi

Takim rzeczą mowimy stanowczo NIE :!: :( w takie rzeczy jak gogle rękawiczki,kask nie ma co oszczędzac bo potem cos sie moze stac przez to ze kupiłęs takie "fascynujące" gogle z maska i pozałujesz ze nie kupiłes troszke drozszych bez maski ale porządnie wykonanych i ktore będą ci sie trzymac o wiele dłuzej.Kup scotta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buhahahaha co za masakra te gogle :lol: . Mozna by je kupic dla dzieciakow zeby sie za Żółwie Ninja przebraly :lol: .

Miałem te scotty i sa lipne bo to najtanszy model i do tego ostro parują.

Miałem 83 i 89x te 89x niby troche lepsze ale ja róznnicy nie zauważyłem

Ja rowniez mialem albo 83 albo 89x (nie pamietam) i w sumie parowanie dokuczało mi tylko na postojach, a podczas jazdy było juz OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Progripy nie parują i są Light Sensitive (czyli ze sie ściemniają na słonce) wady: drogie :(

Niekupuj tego syfu z allegro, bedziesz jechał i ci zaparuje i gleba.

Pozbieraj i kup cos porzędnego.

http://www.holan.pl/produkty.php?box=produ...kid=125&pid=605 mają silikon na pasku i sie nie ześlizgują z kasku.

No Fog- nie parują i Filtr UV, i mozna wymieniać soczewki.

http://www.progrip.com/default.asp?ite=gog#top

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednio jeździłem w ProGripach zwykłych a teraz zakupiłem za 100zł nowe Scotty 89x model ENDURO z podwójną szybką, antifogiem, jakimś systemem air control, soft thermal lens itp i cokolwiek by to nie oznaczało to jestem z nich dużo bardziej zadowolony niż z poprzednich.

Bez problemu i w niezłych cenach można do nich dostać wszystkie dodatkowe pierdoły jak:

zrywki, noski, maski, inne szybki i takie tam bajery. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tak jak Bary jeździłem parę lat w ProGrip, a wczeniej w Ariette. Od 3 lat mam tę samą parę Oakleyów i prakrycznie zachowują się jako nowe. Raz zmieniłem szybę (oczywiście tylko podwójna, w enduro to wręcz niezbędn, pojedyncze szybki są dobre na tor crossowy).

Kamil kup jakieś firmówki, koniecznie z silikonem pod paskami i dobrym dostępem do części zamiennych (szybki, noski itd). Nie kupuj jakiejkś egzotyki bo w razie czegoś zostaniesz na lodzie... Tylko coś co jest dostępne dobrze w PL. Scott ma dobrz rozwiniętą sieć dealerską.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeah popieram ! Po przesiadce na podwojna szybke zdecydowanie mniej paruja albo nawet wcale. Tylko , ze co zauwazylem to w goglach z podwojna szyba okulary chyba jeszcze mocniej paruja. A to chyba z tego wzgledu ze jest mniej miejsca miedzy okularami a szybka gogli. Do tego mi np. okulary rysuja wewnetrzna szybke, tyle ze to w sumie nic nie szkodzi bo to miejsce ktore sie rysuje jest poza polem widzenia.

 

Ogolnie to wiem - mam nosic kontakty :-)

 

AAaa.. jeszcze pytanie jak myjecie szybke ? Bo zauwazylem ze ostrzejsze mycie powoduje ze woda dostaje sie miedzy szybki i dluzej schnie calosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

AAaa.. jeszcze pytanie jak myjecie szybke ? Bo zauwazylem ze ostrzejsze mycie powoduje ze woda dostaje sie miedzy szybki i dluzej schnie calosc.

 

Ja mam co prawda pojedyńcza, ale najpierw wlewam do umywalki cipełą wodę, wsypuje proszek (ewentualnie mydło) i wrzucam szybke, lekko ją płukając. Następnie płukam w wodzie i póxniej husteczkami higienicznymi czyszcze leciutko tak, zeby nie pozostawić smug :D

 

Dominik piszesz, żeby kupowac gogle, które maja dobrze rozwiniętą sięc dealerską.

O ile mi się wydaje to Oakley raczej do niedawna w ogóle nie miał takiej sieci, ani importera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kroolik - szybę myj tylko w taki sposób: wyjmij z gogli, deliaktnie opłucz pod wodą, ale tak coby nie naleciało między szyby do środka. Szyby wewnątrz pokryte są jakimś siuwaksem dodatkowym który uskutecznia nieparowanie. Jak wlejesz tam wodę możesz go usunąć, poza tym mogą porobić się zacieki nie od usunięcia. Postaraj się tm wody nie lać. Aha - i pod żadnym pozorem nie przecieraj ostro wewnętrznej strony szyby bo jest ona bardzo podatna na rysowanie się. Ja po opłukaniu delikatnie suszę miękką szmatką, ale bez pocierania, tylko suszenie delikatne.

 

 

Dominik piszesz' date=' żeby kupowac gogle, które maja dobrze rozwiniętą sięc dealerską.

O ile mi się wydaje to Oakley raczej do niedawna w ogóle nie miał takiej sieci, ani importera [/quote']

 

Święta racja, nie pomyślałem o tym, że importer jest z Poznania i osobiście nie miałem nigdy problemów z osprzętem do Oakleyów, ale faktucznie jeżeli chodzi i zasięg kraju to cienko to wyglądało. Od pewnego czasu Oakleyem na polskę zajął się mój kolegz z Sokoła, nomen omen ksywa Oakley.Obiecuje że już niebawem sieci dilerska Oakleya będzie dobrze rozbudowana. Zobaczymy.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...