Skocz do zawartości

Cross Country i inne zawody/imprezy dla amatorów ?? !! kiedy i gdzie ? !


kornol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Czy moglibyscie w tym temacie zamieszczać wszelkie info o zawodach i impreazach enduro organizowanych dla amatorów.

 

Wszelkie cross country itp itd.

 

Przegapiłem gonitwe za lisią kitą :( .. a nie ma na forum w naszym dziale takiego tematu żeby były informacje o takich zawodach / imprezach dla ludzi bez licencji.

 

Czekam na wszelkie info.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższych miesiącach to raczej nic dla amatorów nie będzie. Ale popieram wniosek kolegi - dobrze byłoby wrzucać info o amatorskich imprezach w jeden temat - bo o ile pucharu PZM i MP są w kalendarzach to informacje o imprezach amatorskich czesto pojawają sie na forach dopiero po fakcie :-(((

 

Popieram wniosek i jak coś znajdę to będę tu wrzucał - o co proszę też innych amatorskich zawodników !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam juz niestwety na wiosne do Siemiatycz i okolic(Romanowka) bez licencji u nas robia tlyko okregowka ale i tak dobrze wiecej info www.nkm.com.pl

 

Zapraszam juz niestwety na wiosne do Siemiatycz i okolic(Romanowka) bez licencji u nas robia tlyko okregowka ale i tak dobrze wiecej info www.nkm.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był juz taki temat nawet dwa chyba, umarły smiercia naturalna

 

nie ma się co dziwić...byłem na jednej imprezie tego typu..odbyła się na równym skoszonym polu po zbożu...iście fascynujące.... drugi raz było ciekawiej w Sochaczewie....ale jakoś dużo bardziej bawią mnie imprezy tupu gonitwa za lisią kitą,i chyba nie tyko mnie ;]

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakoś dużo bardziej bawią mnie imprezy tupu gonitwa za lisią kitą,i chyba nie tyko mnie ;]

noi właśnie dla takich ten temat założyłem bo wcześniej takiego nie napotkałem. Wiem że z przyklejeniem będzie ciężko, bo gdyby to był sezon to by temat sie rozwijał, a tak to może być ciężko :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam juz niestwety na wiosne do Siemiatycz i okolic(Romanowka) bez licencji u nas robia tlyko okregowka ale i tak dobrze wiecej info www.nkm.com.pl
Jak bez licencji to czy bez żadnego uczestnictwa w klubie motocrossowym mógłbym w nich wystartować ?? I czy ktoś wie gdzie odbywają się jeszcze jakieś zawody tego typu??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ak bez licencji to czy bez żadnego uczestnictwa w klubie motocrossowym mógłbym w nich wystartować ?? I czy ktoś wie gdzie odbywają się jeszcze jakieś zawody tego typu??

po to właśnie jest ten temat. Dałem go do działu enduro bo tam ktoś bardziej by trafił kogo by dotyczył... ale cuż skoro został przeniesiony to ktoś wie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tak samo szukam ale troszke w innej klasie sportowej ale narazie tylko wiem o Yamaha Cup. No w moich okolicach raczej nie mam co liczyc na takie zawody ale nawet poswiecilbym sie jezdzic do Poznania tylko w Yamaha CUP trzeba tez liczyc sie ze sporymi kosztami jak np kupno R1 czy R6 tylko jakies niecale 40tys ;P

moze ktoś coś jeszcze słyszał o innych tego typu imprezach. A moze i ktoś sie znajdzie co juz tam probował startowac jeszcze najfajniej jakby tez byl z Kielc albo okolic :D

Na poczatku sezonu ze znajomymi zbieramy sie zeby pojechac pojezdzic na torze w Poznaniu ale tylko na trening. Moze ktoś jeszcze chetny sie znajdzie bo pewnie bedzie wieksza grupa. Jak nie znajdzie sie innego typu rozrywki w amatorskich wyscigach trzeba bedzie sie tym nacieszyc :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy kalendarz CC na sezon `09

http://www.pzm.pl/userfiles/file/kalendarz...ntry_2009_3.pdf

 

Ja już się nastawiam na zaliczenie kilku imprez, dostać zastrzyku umiejętności i adrenaliny :D

Edytowane przez baklazan22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...