Skocz do zawartości

XR 250


Rekomendowane odpowiedzi

A o ktorego XR 250 chodzi bo byly w 70, 80 , 90-tych latach(nie wiem czy nadal sa produkowane), roznia sie od siebie dosc znacznie , wiec na opisy nie wiem czy dnia by starczylo. Janek.P.S. Jak bede mial czas potem to podam opisy z 1995 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bede mial czas potem to podam opisy z 1995 roku.

Marcinowi chyba chodzilo o cos z tego rocznika!

 

Ze strony bikepics.com wynika ze sa produkowane po dzien dzisiejszy! Ja chcialem dodac jeszcze pytanie odemnie: Na jaki rynek byly produkowane te motocykle? Przegladalem chyba kazdego ebay'a i znalazlem tylko 2 swieze sztuki roczink 200x.

 

Z danych ( i ze zdjec :D ) sprzet sie dobrze zapowiada! Wyglada solidnie no i moc 28km jak na tą klase calkiem calkiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z silnika 30 Km, spod kola 22,5 KM- to juz cos, tylko te rygory serwisowe :? - co 1500Km najpozniej- im ostrzej sie jezdzi tym czesciej wymienia sie to i owo.Dobra , kurde mam robote domowa- porzadki i te sprawy- jak sie troche sytuacja uspokoi podam to co mam w swoich szpargalach. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to były też wersje "BAJA", przystosowane do rajdów długodystansowych (nie wiem czy to napewno o ten model chodzi). Z zewnątrz najwiekszą uwagę przyciągają 2 konkretne okrągłe reflektory zamiast smukłej pojedynczej lampy schowanej w miniowiewce (fajnie sie tym musi po nocy latać 8) ). A silniowe różnice to prawdopodobnie zmienione przełożenia ( tak gdzieś wyczytałem).

pozdro

 

[ Dopisane: 24-12-2005, 13:52 ]

przedlądając stare numery dizmaru i giełdy motocyklowej natknąłem się jeszcze na model XLR 250. Czy może ktos wie czym sie różni od XR 250 (tak przy okazji tematu?)

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to były też wersje "BAJA", przystosowane do rajdów długodystansowych (nie wiem czy to napewno o ten model chodzi). Z zewnątrz najwiekszą uwagę przyciągają 2 konkretne okrągłe reflektory zamiast smukłej pojedynczej lampy schowanej w miniowiewce (fajnie sie tym musi po nocy latać  ). A silniowe różnice to prawdopodobnie zmienione przełożenia ( tak gdzieś wyczytałem).  

pozdro

Baja to jest niby model XLR, ale nie wiem czy silniki nie sa takie same 8O .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu zobaczyłem że moto można kupić za przyzwoitą kase, a dane techniczne ma na serio spoko, chciałem się dowiedzieć jak jest w praktyce bo to co na papierze to nie wszystko :!: A więc jeżeli ktoś miał to piszcie. A może jakieś inne Enduro 4T z 250ccm ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiesz na Yamahe TTR 250, kolega ma (jest na sprzedaz) i calkiem zacne enduro, lekkie, silne bezawaryjne. Moto jak na 250 ladnie sie zbiera (z gazu na jedno na 3) ma calkiem dobre zawieszenia. A i jeszcze jeden fajny plus "czarny maly przycisk" pstryk i moto chodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że mniejszym kosztem niż 125 2T

 

 

tylko te rygory serwisowe  - co 1500Km najpozniej- im ostrzej sie jezdzi tym czesciej wymienia sie to i owo

 

No i jak będziesz pechowcem (czego nigdy Ci nie życzyłem i nie będę życzyć) to jak moto padnie to wydasz solidnie za remont taki, żeby to miało ręce i nogi. Za to jak wybierzesz dobry egzemplarz to mnie będziesz zostawiał w tyle.

Co jak co w 4T nie ma tej "dzikości" i "agresji" co w 2T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co w 4T nie ma tej "dzikości" i "agresji" co w 2T

 

Przjedz sie 250 4t np RMZ albo KXF to zmienisz zdanie i powiesz ze 4T to jest to. Tez kiedys zawsze zachwalałem 2T ale jak nabrałem doświadczenia to mi przeszło. W trenie przewaga 4t jest niesamowita ze wględu na moment obrotowy.

Co do XR 250 to ktoś na 4um ją ma bo pytał si emie na pw o wydech do niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jechałem WR'ką i nadal ubóstwiam 2t . Wiadomo że jakbym mial te kilkanascie tysięcy to bym sobie Wr'e sieknał ale IMO za 5000zł to tylko 2suw

 

za tyle mozesz dorwac w miare dobra DR350, KLX250 ze starszych rocznikow(i z reichu :? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...