Skocz do zawartości

WOśP Warszawa - motocykliści pomagają !


Florek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym, że pogoda dopisuje i najprawdopodobniej w dzień Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pogoda będzie umożliwiała śmiganie na sprzętach, proponuję przyłączenie się do akcji Jurka Owsiaka.

Przeszukałem forum i dowiedziałem się że rok temu podobna inicjatywa odniosła sukces w Poznaniu :

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...38015&hl=wo%B6p

 

Uważam, że my warszawiacy też możemy pomóc !

Wczoraj wysłałem 120 mejli do wszystkich sztabów wośp w Warszawie, na dzień dzisiejszy odpowiedział mi sztab Komenda Hufca ZHP Praga Południe. Organizują oni koncert przy urzędzie gminy praga południe. Z wstępnych ustaleń wynika że nasza rola polegała by na udostępnianiu motocykli do fotek, ew jakieś drobne przewózki, jeżeli pogoda będzie dostatecznie dobra.

Dziś ustaliłem z ZHP że wszystkie informacje dotczące imprezy otrzymam jutro (jak tylko będe je miał umieszcze na forum).

Jeżeli zgłoszą się również inne sztaby a motocyklistów będzie pod dostatkiem, to mozemy albo podzielić się na grupy, albo objechać kilka imprez (np 2 godziny w jednym miejscu)

Z mojego doświadczenia wynika że np na wyjazdy do DD stawialiście się z ochotą, mam nadzieje że i teraz też chętnie pomożecie mimo kiepskich warunków do jazdy.

 

jeśli macie jakieś pytania to nie krępujcie się na wszystkie odpowiem ja albo Florkowa :-) jeśli tylko będe potrafił.

Czekam na wszelkie propozycje

 

Pozdrawiam

 

Florek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już informacje dotyczące imprezy :-). Odbędzie się ona na rogu ulicy Grochowskiej i Terespolskiej (na parkingu przed urzędem gminy). Organizatorzy obiecali że rozpowszechnią informacje o motocyklistach oraz że wydzielą jakiś placyk gdzie bedzie można się ulokować.

Spotkanie przed imprezą na parkingu przed Obi przy ulicy Radzymińskiej o godzinie 13:45. Potem jedziemy całą grupą na koncert.

Będziemy współpracować z tym sztabem: http://www.wosp.warszawapragapd.zhp.pl/

Jeżeli chcecie się przyłączyć to dajcie proszę znać, gdyż przyda się informacja ilu (albo czy w ogóle) pojawi się motocyklistów ( na razie zadeklarowanych jest pięciu :-).

Mam nadzieje, że niska temperatura nikogo nie odstraszy!

 

Pozdrawiam

 

Florek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywiozę TW do wożenia dzieciaków za "co łaska" do skarbonki.

Motór na grubych kołach robi wrażenie, szczególnie na maluchach :biggrin:

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się doczytałem impreza jest 14 stycznia czyli w niedziele? Ja się pojawiam z Foksikiem o ile pogoda nie będzie jakoś fatalna :banghead:

 

 

I o ile moj motocykl bedzie juz gotowy po serwisie :icon_mrgreen:

 

Ej, a moze przeniesc ten watek do jakiegos czesciej odwiedzanego dzialu? Np szkoly jazdy :banghead: Bo tutaj to prawie nikt nie zaglada :banghead:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za przeoczenie ! oczywiście 14 stycznia niedziela !

Mam dobrą wiadomość :-) a nawet dwie!

1) właśnie dostałem mejla od pragi północ :-) Zapraszają nas na godzinę 16:15 na gorący żurek :-) więc (jeśli oczywiście będziecie chcieli) na pradze południe posiedzimy 2 godzinki a potem przeniesiemy się na północ na ciepły żurek i tam powtórka z rozrywki (fotki dla dzieciaków itd...) Jest jeszcze propozycja aby o 20:15 ruszyć kawalkadą asyście straży miejskiej na Woronicza,do Studia TVP wpłacić pieniądze i tam pobawić się na imprezce <- ale to będzie zależało od Waszych chęci i od pogody...

2) Coraz więcej chętnych !!! wg optymistycznych obliczeń będzie nas ok 25 osób (narazie)

 

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje za odzew ! 3mam kciuki aby pogoda dopisała i do zobaczenia w niedziele !

 

Florek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!

 

Coraz więcej chętnych...

 

Obecna wersja planu niedzielnego:

13:45 - 14:10 będziemy pod Obi na radzymińskiej

14:15 - 16:15 róg Grochowskiej i Terespolskiej (plac przed urzędem gminy)

16:30 - 20:15 Dom Kultury "Świt" ul. Wysockiego 11

20:15 -> wyjazd na Woronicza

 

3mam kciuki ca pogodę (wstępne prognozy: 6-9 stopni więc nie będzie źle.

 

pozdrowienia dla ekipy z Poznania, żeby wam pogoda dopisała ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Do dziś ok 35 osób napisało mi: "jeśli będzie pogoda to będę" więc mam nadzieje, że jutro się nas troszkę zbierze. Wg prognozy pogody jutro ma być max 10 stopni i troszkę kropić (od 0.2 do 1.4 mm w zależności od źródła) ale za to wszędzie piszą że będzie słonko do nas wyglądać ;-). Dziś przetarłem sprzęt i jutro będę czekał na Was przed Obi :)

pozdrawiam i do zobaczenia

 

Florek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...