Skocz do zawartości

VII SSSJ (Spotkanie Symaptyków Starej Japonii) Weźmy się i zróbmy!


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panie i Panów!

 

Po długiej przerwie itd, itp... darujmy sobie pierdoły - byznyz nam okrzepł troszkę, ja będę na miejscu, więc mogę się tym zająć, więc jadziem z koksem. Proponuję pierwsze 2 łykendy września - 7-8 albo 14-15, jak tam w narodzie wola.

Dla użytkowników forum nie obytych z tematem pozwolę sobie zacytować, jakby to rzec, historycznego posta :) z 2008 roku... panie dzieju.... ależ to było dawno temu....

 

Witam!

Zapraszam (-y) wszystkich posiadaczy-entuzjastów starej Japonii. Chcę zorganizować spotkanie (nie zlot) celem, mówiąc ogólnie, wymiany doświadczeń i zobaczenia się w realu. Głównie chodzi o wymianę informacji, trików, pooglądanie i pozachwycanie się maszynkami.

Ja proponuję spotkanie u mnie - w Karkonoszach - nie dlatego że mam blisko, ale że są warunki do grilla, miejsce na rozbicie namiotu, a jakby było nas tak, do 10 sztuk, to i na podłodze w chacie się wszyscy zmieszczą. Nie bez znaczenia jest fakt że mieszkam w ładnej okolicy - 300m od granicy Parku Narodowego, a i okolica wybitnie obfituje w ładne trasy i ciekawe miejsca do odwiedzenia (również historyczne. Na Zamek Chojnik ode mnie z domu można dojść na piechotę w 1,5h.) Ba! Do Pragi ode mnie jest 130-140km.

Co do terminu - moje propozycje powyżej, tak aby nie zahaczyć o długi weekend, tudzież wakacje.

Chyba że społeczność chce kiedy indziej, ale nie sugeruję wcześniejszych terminów, bo chcemy mieć w miarę długi i ciepły dzionek.

To na razie tyle. Proszę się KONSTRUKTYWNIE odzywać w temacie.

A potem było tak.... to Piaffe pisała...

 

Proszę, żeby zgłosiły się dwie osoby, które mogłyby być tutaj już do użytku w piątek od rana. (Nie ważne czy przyjadą w nocy, czy nad ranem byleby były w stanie działać) Dostaną auto, kasę, listę z zakupami i wskazówki co i w jakim sklepie czy hurtowni. Ja w tym czasie ogarnę chałupę, żeby wstydu nie było ;)Potem szykujemy sałatki (kobietki to coś dla nas tzn chłopaki będą kroić, a my mieszać w miskach :biggrin:) i pieczemy ciasto. (Ja też upiekę coś wcześniej) Myślę, że do tej pory towarzystwo zacznie się już zjeżdżać. No i potem to już się potoczy. Jak zawsze :cool: Proponuję aby każdy kto posiada choć odrobinę kulinarnego talentu przygotował coś dla reszty i tym sposobem będzie dużo i ciekawie :wink: Moja kuchnia jest do dyspozycji. Dobrze by było tylko, żebym wiedziała co komu będzie potrzebne tak aby robiący zakupy wiedział co kupić i żeby wszystko było już na miejscu. Trzeba by się podzielić tym jedzonkiem tak, żeby było i w sobotę i w niedzielę na śniadanko....

Marcin przygotuje dla nas jakąś fajną traskę, ja poprowadzę i ktoś tylko ogonkiem będzie się musiał zająć

 

A potem jeszcze tak...

I z praktycznego punktu widzenia - udział w spotkaniu to.... eeeee..... dobra, 35 zeta za osobę plus pyffko wg. indywidualnej konsumpcji (z hurtowni, tyskie, wychodzi jakieś 2,20 za butelkę). W tym 35 zeta mieści się wszystko oprócz paliwa, tj. miejsce do spania i żarcie - kolacja w piątek, śniadanie i grill w sobotę, oraz śniadanko i legendarne kanapki na drogę w niedzielę D.gif. Kwota jest co prawda ustalona odgórnie, ale są to naprawdę tylko same koszty. My nie zarabiamy na imprezie nic, bo nie takie założenie jest icon_evil.gif. Założenia jest że ma być fajnie i najtaniej jak się da. Stąd łapanka do roboty do kuchni.

 

Dobra! Czyścic motory, kąpać się i w ogóle! V Spotkanie Sympatyków Starej Japonii odbędzie się.... na wiosnę, jak ustalimy łykent icon_biggrin.gif

 

Ci co byli to wszystko wiedzą. Ci co nie byli a chcą, powyżej generalne założenia imprezy. Poza tym polecam przejrzenie tematów w mojej sygnaturce - wtedy będziecie wiedzieć co i jak się stało.

 

A generalnie, to liczę (oprócz starej ekipy) na nowe twarze. Jest trochę osób na forum co to ujeżdża stare dżapońskie dwukółki, a będąc ekstremalnie obiektywnym icon_razz.gificon_mrgreen.gif mogę potwierdzić że impra fajna i warto się pojawić. Co prawda osiągamy już limity pojemności podłogi, ale spoko, jest zapas miejsca na namioty na trawie. A jak ktoś ma jakiekolwiek pytania, to śmiało, napiszemy co i jak.

 

No i bardzo mi miło że taki temat się pojawił... D.gifD.gif

 

Ceny się uaktualni, dla tych co chcą się kimnąć w większym luksusie zostawimy jeden z naszych domków, zrobimy "turystyczną" cenę (bez pościeli), no, będzie dobrze :)

 

No i co tu dużo gadać - piszcie czy was interesuje, i tak dalej. :biggrin: Fajnie by było wasze mordy sympatyczne facjaty znowu zobaczyć!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak i ja sie pod tym podpisuję :wink: Tęskno mi się już zrobiło do Was wszystkich i do rozgardiaszu i ogniska i grilla i skoków na materacu i.... Aj! co tu dużo gadać :) zakwasów od śmiechu dawno nie miałam :rolleyes: . Przyjeżdżajcie. I jak sobie przypomnę naszą pierwszą przejażdżkę.... ja jeszcze na małym virago.. Łza się w oku kręci :happy: . A teraz w szopie stoi taaaakie bydle :biggrin: czekamy na Was. Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeddzień zeszłorocznego SSSJ się zgruzowałem nie wiedząc nawet, ze się nie odbędzie, teraz wylizuję rany i zbieram na motonga więc się nie zobaczymy ale w przyszłym roku przyjadę już na świeższym japońcu...smutno mi trochę bo wiem, ze będzie zajedwabiscie...ten materac...te dialogi z młodzieżą przy stole...

Piaffe ;) ...w końcu wypadałoby Bubera poznać. :flesje:

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. A teraz w szopie stoi taaaakie bydle :biggrin:

 

No cóż.... Może z moim się nie pogryzą... ;)

 

Przyznam że pomysł reaktywacji SSSJ bardzo mi się podoba :lalag:

 

Pozdrawiam gorąco i będę obserwował temat :flesje:

Edytowane przez ptaq_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wrzesień planowałam Bieszczady, ale perspektywa poskakania na materacu bardziej mi się podoba :biggrin:

no i oczywiście zobaczenia Was :cool:

 

może Peterek ciasto orzechowe upiecze :rolleyes:

 

Peterek będzie jabłuszka nam kroił do ciasta :biggrin: i mam nadzieję, że nie o 2;00 w nocy jak to bywało wcześniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ale mam nosa.

Ostatnio rzadko tu (FM) zaglądam, a tu taka miła niespodzianka!

Ja jestem na TAK :)

 

pozdro

 

ps. Buber, zaskoczysz nas ciekawą trasą w sobotę?

hehe, niespodzianki są na świecie..

 

No, ale Ciebie zaskoczyć u nas? Ty tu już jak lokalez... :D

Coś się wymyśli. Mamy znowu parę mostów zerwanych w okolicy, to może następną przeprawę zrobimy :P ?

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piaffe, jabłuszka mogę obierać nawet o szóstej rano :biggrin: aby ciasto było.

Buber, właśnie na Ciebie liczę... o jakimś wygasłym wulkanie opowiadałeś, może podziemia zamku Książ? Atrakcji u was pod dostatkiem :)

 

pozdro

Edytowane przez Peterek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciasto orzechowe z japkami, ) mlask ( :)

jestem za.

Estrelka, we wrześniu to jestem gotów nawet na całe góry, od prawego do lewego :)

http://www.bikepics.com/members/modek/
w sprawie pochówku, to zaczynam mieć zdanie zbliżone do koncepcji qurim`a

a być może nawet zacznę chodzić z gołą dupą, żeby mogli całować za życia

http://rpmauto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę własnym oczom :) temat sssj jednak nie umarł.

Buber Ty chyba masz jakieś kontakty z moim kerownikiem i wiesz kiedy mam urlopik :) Piszę się na 7-8 września( Bieszczady mogą poczekać) a ten gość na pewno da radę:

 

 

cóż ja widzę :)

 

pełenpozytywtylkoniewiemczydamradę,alebędęsięstarałbardzo :)

 

 

ps. mogę orzechy do ciasta japkowego obierać :)

Edytowane przez matata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buber Ty chyba masz jakieś kontakty z moim kerownikiem i wiesz kiedy mam urlopik :) Piszę się na 7-8 września

 

skoro o terminach mowa to mi również 7-8 września bardziej pasuje :biggrin:

 

Coś się wymyśli. Mamy znowu parę mostów zerwanych w okolicy, to może następną przeprawę zrobimy :P ?

 

eh wiedziałam że powinnam jakieś enduro nabyć a nie plastika :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest tak że te "lepsiejsze" drogi tośmy już objechali. Mam pewną koncepcję która zahacza o wulkan, ale tamte drogi to druga kategoria. Jak dojadę do domu (na koniec sierpnia) to się pyrnę i zobaczę czy się da jechać czy nie... ?

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze trochę i jak nie sprzedam tenerki, to nią przyjadę. podusię potrzebną po takiej podróży wezmę w bagażu... :D

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...