Skocz do zawartości

SZOK DZIŚ NA WILANOWSKIEJ!!!


ABG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Art. 256 KK. Kto publicznie [...] nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Edytowane przez marcinn72

CZ 175 '1961 -> Honda VT600c '1999 -> BMW F650GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem ekipę na dole Wilanowskiej, t.j. na skrzyżowaniu z Sikorskiego / Doliną Służewiecką. Chłopak "mył" szyby w samochodach (a konkretniej machał ze 3 razy na powierzchni 20cm^2) po czym szedł dalej nawet nie prosząc o kasę :crossy:

 

Ale to chyba było dawniej jakoś, przed tym pamiętnym incydentem :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami widze kolesi na skrzyżowaniu Al. Wilanowskiej/Sikorskiego, jeden z nich nawet na Skuterze do "Pracy" przyjeźdża :crossy: Jak mam brudną szybe (w 4oo) to umyje, dostanie 2 PLN i spoko, lepiej niech tak zarabiają niż mają kraść!!!!

 

p.s. Ale to byli chłopacy jacyś z Osiedla i pełna kulturka a nie to z EjBiDŻi opisał!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe , jak sie rozwinął temat, żeby nas o rasizm i nacjonalizm zaraz nie oskarżyli :biggrin:

no to, żeby nas nie posądzali-zdebilały Polak mi raz z łapami do manetki wyskoczył jak kask zakładałam pod pracą. "bo to pokręcić trzeba", "bo wtedy ruszy". nie wiem co on sobie w tym durnym łbie wymyślił, skoro chciał, żeby motocykl ruszył SAM bez kierowcy i co to w ogle za maniery, żeby cudzą własność chcieć ruszać :D w każdym razie krótkie, acz stanowcze "NIE" i spojrzenie "nie rusz, bo zabiję" pomogło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ABG uwazaj na te bachory bo maja rodzicow ktorzy sa agresywni. Mi umyli szybe pomimo tego, ze nie chcialem, dalem za to 2zl tyle drobnych mialem nagle zaczela mowic, ze jeszcze 5 zl a ja rozkladam rece gestykulujac, ze nie mam a ta lapy mi pcha do samochodu. Dopiero jak przycialem jej rece szyba to zabrala sie po czym odjezdzajac widzialem jak juz do mnie jakis brudas biegnie o_0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ABG uwazaj na te bachory bo maja rodzicow ktorzy sa agresywni. Mi umyli szybe pomimo tego, ze nie chcialem, dalem za to 2zl tyle drobnych mialem nagle zaczela mowic, ze jeszcze 5 zl a ja rozkladam rece gestykulujac, ze nie mam a ta lapy mi pcha do samochodu. Dopiero jak przycialem jej rece szyba to zabrala sie po czym odjezdzajac widzialem jak juz do mnie jakis brudas biegnie o_0

 

to prawda że takie dzieci zazwyczaj są "ubezpieczone" grupą wsparcia, która przygląda się sytuacji. trzeba uważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ABG uwazaj na te bachory bo maja rodzicow ktorzy sa agresywni. Mi umyli szybe pomimo tego, ze nie chcialem, dalem za to 2zl tyle drobnych mialem nagle zaczela mowic, ze jeszcze 5 zl a ja rozkladam rece gestykulujac, ze nie mam a ta lapy mi pcha do samochodu. Dopiero jak przycialem jej rece szyba to zabrala sie po czym odjezdzajac widzialem jak juz do mnie jakis brudas biegnie o_0

 

 

Trzeba było przytrzasnąć szybę z rączkami wewnątrz.... I przejechać ze 200m -> Widok rumuńca zdzierajacego trampki do żywego... :icon_rolleyes: BEZCENNE :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro już tak najeżdżacie na rumunów

 

życzyłbym sobie żeby w polsce drogi były takie jak w rumuni (wyjątek stanowi obwodnica Bukaresztu, która nie odbiega od polskiego standardu), a piesi i rowerzysci tak widoczni w nocy jak właśnie tam...

Edytowane przez marcinn72

CZ 175 '1961 -> Honda VT600c '1999 -> BMW F650GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha :icon_mrgreen: Tak jak my patrzymy na rumunow tak angole na polakow i niemcy na turkow itd.

 

btw. dzisiaj znowu tepa czarna baba podchodzi i chce mi umyc szybe i znowu pokazuje rekami NIE a ta mi z piany serce na szybie maluje. Pomyslalem, ze moze umie odczytac znak patrzac sie na usta i szeptalem sylabujac wy-pier-da.. i co ? i zrozuamiala !!! i nie starla mi tej piany a ja od 2 tyg jezdze bez plynu. Ta wesola grupa ciapatych stoi czesto na swiatlach jadac kolo doliny sluzewieckiej.

 

Trzeba było przytrzasnąć szybę z rączkami wewnątrz....

tak zrobilem :crossy: tylko auto nowe i zamiast uciac lapki to zabezpieczenie otwier spowrotem do polowy chyba, ze sie robi to krotkimi seriami to boli :)

 

 

 

 

To raczej nie są ich rodzice tylko właściciele ...

 

cos jak alfons ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...