Skocz do zawartości

chopper/cruise 50cc


Magus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na przekret to najlepsze sa motorki co orginalnie maja wersje i 50 i ciut wiecej. Ale 125 przerabiac na 50-tke to slepy zobaczy ze cos nieteges. (zwlaszcza jak sie bryknie ponad 100kmh). Niestety bez prawka to teoretycznie nie mozna przekroczyc 50kmh wiec 125 to marnotrastwo. Tylko ten wyglad ... wlasnie dlatego waham sie pomiedzy loskiem (+wyglad, -jakosc, choc moze z nowka nie byloby zle), a jakas Aprilia (+moc, - nieprzekonujacy mnie wyglad).

No chyba, ze jeszcze by sie jaki japoniec znalazl ...

 

Co sadzicie o Hondzie Magna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było sobie kiedyś takie Suzuki GT80L. Brat to miał. Kupił już zarejestrowany na 50, z resztą osiągi miał porównywalne z wysiloną 50cc. Jeździł kilka sezonów i nic się nie rozwalało. Sprzęt nawet nie był taki mały i jeździł dość żwawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waham sie pomiedzy loskiem (+wyglad, -jakosc, choc moze z nowka nie byloby zle), a jakas Aprilia (+moc, - nieprzekonujacy mnie wyglad).

No chyba, ze jeszcze by sie jaki japoniec znalazl ...

 

Co sadzicie o Hondzie Magna?

 

 

ja do chinoli jakos przekonany nie jestem, tobie moze los sie podoba ale na ulicy w oczach innych motocyklistow bedziesz wygladal gorzej niz na jakims dobrym wloskim i czy francuskim firmowym kibelki.

 

a co magny to moj brat ma honde magne 85 rok i nie narzeka ale az v65 tj 1100ccm.

a sa takie male magny?? ja najmniejsza widzialem 250

Edytowane przez -AraB-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ulicy w oczach innych motocyklistow

 

TO co to za motocykliści, co oceniają człowieka według tego, na czym jeździ... :lalag: Ma miec dwa kola, przyspieszenie, hamowanie i skrecanie. Reszta, to indywidualne "widzi-mi-sie" kierowcy. :)

Edytowane przez Kubrick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gilera eaglel ,aprilia classic , w temacie malych chopperpodobnych motorkow nie ma nic innego godnego uwagi a na dodatek jestes wysoki. no i najwazniejsze sprzedasz z zyskiem a napewno bez straty.silniki nie do zajechania. mialem i polecam. po odblokowaniu(blokada to zwezka na wydechu) 80 leci bez problemu w 2 osoby dorosle.po zmianie zebatek 90. jedyny minus . pierdzenie 2T.motor dobrym stanie to koszt 4 -5 tys.tyle ze trzeba niezle sie naszukac. w moim avatarze stoi wlasnie ten motorek ze mna.

Gilera Eaglet, HondA Cbr 125,Piaggio 125,Kawasaki EN 500,Honda Deauville 650,Kawasaki El 250,Suzuki VL 800, Yamaha FZ 6 S2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO co to za motocykliści, co oceniają człowieka według tego, na czym jeździ... :icon_question: Ma miec dwa kola, przyspieszenie, hamowanie i skrecanie. Reszta, to indywidualne "widzi-mi-sie" kierowcy. :icon_question:

 

 

mnie np smieszy losiek :rolleyes: ale nie mowie ze czlowieka oceniac tylko moto,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gilera eaglel ,aprilia classic , w temacie malych chopperpodobnych motorkow nie ma nic innego godnego uwagi a na dodatek jestes wysoki. no i najwazniejsze sprzedasz z zyskiem a napewno bez straty.silniki nie do zajechania. mialem i polecam. po odblokowaniu(blokada to zwezka na wydechu) 80 leci bez problemu w 2 osoby dorosle.po zmianie zebatek 90. jedyny minus . pierdzenie 2T.motor dobrym stanie to koszt 4 -5 tys.tyle ze trzeba niezle sie naszukac. w moim avatarze stoi wlasnie ten motorek ze mna.

 

Mowisz o Gilerze?

Gilera akurat mi sie bardziej podoba niz Aprilia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do japoncow jakos przekonany nie jestem, tobie moze los sie podoba ale na ulicy w oczach innych motocyklistow bedziesz wygladal gorzej niz na jakims dobrym wloskim i czy francuskim firmowym kibelki.

(...)

mnie np smieszy losiek :banghead: ale nie mowie ze czlowieka oceniac tylko moto,

Nigdy nie zestawiaj obok siebie Łosia i japońców. Ktoś jeszcze gotów pomyśleć, że to to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiście wybór jest nieduży......aprilia classic,redrose to jak najbardziej fajny sprzęt ale to nie chopperek. Wysokoobrotowy silnik pasuje może co motoroweru typu cross czy ścigaczyk ale nie do choppera.

 

bardziej bym sie zbliżał do tych chińczyków. mają jako taki wygląd i głos odpowiedni dla choppera. Tyle że u nich z jakością nie za bardzo i troche to jak zabawka.

 

szukanie na siłe chopperów od znanych marek też nie jest dobre bo skoro są one nieznane to za wuja nie znajdziesz do nich części.....

 

 

ostatnio u mnie po wiosce gośc jeździ czymś z pokroju Keeway Venus, Sym Fiddle, Honda Shadow, Aprilia Habana.......ku... przypie..ala tym zdrowo i ma dźwiek 4t. Pewnie to ejst 125cc ale kto tam sie do szuka. Poszukać takiej Hondy Shadow czy Aprilki Habana i śmiagać. To podałem jakbyś nie chciał wyglądać jak dzieciak na skuterze ale jak by Ci to nie przeszkadzało to bierz dobrego skuterka bo w chopperki 50cc sie nie pakuj . Cudów nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łosiek moze i smieszy, ale uwazam, ze fajnie ze sie cos takiego pojawia. Jak ktos chce cos malego, a co by jakos fajnie wygladalo, to jest chyba w sam raz. Wiadomo, ze jak ktos ma kupe kasy to sie w to nie bedzie pchal. No ale nie kazdy jezdzi BMW (nawet po sprowadzeniu z Niemiec. :) ). Mysle, ze nie jest tak zle. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mam na mysli gilere eaglet. jest najwieksza gabarytowo . aprillia clasic jest pare cm mniejsza a red rose dosc sporo. oczywiscie wszystkie na minerelli wiec bez awaryjne ale gabarytowo sa roznice .

 

na losiu wygladal bys jak pudzian na taborecie.pomijajac aspekty techniczne . moja gilerka miala zrobione 17 tys km i byla niemal w stanie salonowym na kingu moze z 3 tys objezdzisz zanim oddasz na zlom.gdybys wazyl z 50 kg to moze i bys na losu ruszyl pod gore:)

 

ja waze 90 kg razem z plecaczkiem +56 kg na gilerce nie bylo problemu w jezdzie . kupil go odemnie facet o wzroscie 187 i nie wygladalo to tragicznie.

zreszta siadz na kingu siądz na gilerce lub aprilce potem sie przejedz i sam zobaczysz.

nie ma co porownywac .

Gilera Eaglet, HondA Cbr 125,Piaggio 125,Kawasaki EN 500,Honda Deauville 650,Kawasaki El 250,Suzuki VL 800, Yamaha FZ 6 S2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...