Skocz do zawartości

BYDGOSZCZ


JarekBDG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bydgoszcz jak zwykle zacofana?? Nie wierzę, że nikogo tutaj nie ma z Bydgoszczy

Ja niedawno nabyłem Endurko i śmigam w okolicy Bydgoszczy, najczęściej w kierunku obwodnicy i Inowrocławia. Jak by ktoś był chętny to się odzywać. Jestem początkujący więc jak na razie preferuję spokojniejsze wypady dla zapoznania sie ze sprzętem, ale chętnie poznam innych użytkowników z okolicy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zapraszam na tor motocrossowy do Paterka koło Nakła. Jeździ tam wiele osób, m.in. z bydgoszczy właściciel Best Biku, czasami ekipa Japan Biku i cała reszta. Zapraszam w sobotne jak i niedzielne popłudnia.

 

Pozdro

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zapraszam na tor motocrossowy do Paterka koło Nakła. Jeździ tam wiele osób, m.in. z bydgoszczy właściciel Best Biku, czasami ekipa Japan Biku i cała reszta. Zapraszam w sobotne jak i niedzielne popłudnia.

 

Pozdro

urban

 

Gollobowie jeszcze smigają na MX? kiedys ze znajomym byłem na treningu gdzieś kolo Świecia czy Nakła, bynajmniej tor byl w środku lasu i Gollobowie też byli. Znajomy teraz juz nie lata na MX bo siedzi w UK ale jak był w PL to ostro dawał,dawno temu na CR250 a później KTM 520 czy jakiś taki. Bynajmniej profesjonal jazda. Dał sie przejechać tym KTM-em na torze to myślałem że się poryczę tak cisnął ten motong. A ogólnie to kolo smiga w temacie Harley-Davidson. Może kojarzysz?

 

Tak czy inaczej. Jak nie macie gdzie latać w okolicy to polecam wybrać się na Fordon.Szczególnie moje osiedle Przylesie, gdzie jest Dolina Śmierci a za nią pola, lasy i cała puszcza bydgoska.Sporo miejsca na latanie.

A że enduro mało w Bydzi to fakt. Wiecej plastikow lata bo pas pod Koronowem, ul.Kamienna w Bydzi itd :) w ogóle mało bikerów z Bydzi jest na forum.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...