Skocz do zawartości

Jaka świeca do Awo 425 S


tomura
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na poczatek wywal pegaza... bo na nowe świece nie wyrobisz;] wstaw gaxnik od Jawy 350TS(lekko trzeba przerobić ale bedzie igiełka). świece taka jak zaleca producent motocykla.

..........ech - tam od razu - wywal Pegaza........

Pegaz jest zaj****ty :notworthy: Większosc pojazdow zabytkowych na nich jezdzi........

Dzis w drodze powrotnej z pracy, bylem zawiezc papiery z motocykla do przetlumaczenia, i natknalem sie na tzw. "rajd pojazdow zabytkowych" akurat przejezdzali przez Przemysl) - i w sumie kazdy jeden motocykl jechal na Pegzie........

Fakt - czeskie gazniki sa lepiej wykonane - ale Pegaz tez daje rade.............. :icon_mrgreen:

 

Co do świecy - to podejrzewam, że będzie jak w rusku.........................trzeba bedzie dobrac ja doswiadczalnie do kazdego silnika.......................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc jestem zdania ze jesli juz przerbiać to konkretnie... Zreszta jedyne co okaleczy to gaźnik.

 

Zreszta mozna zastosowac też gaźnik od MZ etz 150 lub 250(ttaj trzeba by sie było zdecydowac czy wieksze obroty czy moment obrotowy dostepny na nizszych obrotach).

 

 

Oryginalny gaxnik bym kupił połozył na pułeczce ładnie zabezpieczony i w razie podróży na zloit chwalił bym sie 100% oryginałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdze na najzwyklejszej świecy BOSHA z takim gaznikiem i spalo w miare dobrze i 4 lata już jeżdże na niej i nie zepsuło się nic więc stwierdzenie że PEGAZ coś psuje świce jest wyssane z palca... BArdzo dobry gaznik to jest !! nie wyrzucaj go ewentualnie pokombinuj z dyszami jakby cos bylo nie tak

PONY 50 -> WSK 125 -> MZ ETZ 250 -> AWO Sport -> LS 650 ... cdn

 

www.elektrotec.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...