Skocz do zawartości

naped


hefaistos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

musze wymienić naped. Do rxa jest dedykowany 415 ale z racji tego że nie kupuje za super jakościowo łańcucha chciałbym założyć naped na 420. jakie są różnice w tych oznaczeniach? czy jest to tylko grubośc czy już może np nie wejsć bo jest inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wymieniałem naped i kupiłem wszystko na łańcuch 415, a przez pomyłke na tył kupiłem zebatke na łańcuch 420. Zębatka jest za szeroka i sie nie zazębia z łańcuchem, Jeśli chcesz to moge Ci sprzedac za okazyjną cenę. Rożnica jest w szerokosci i sie nie zazębia zębatka 415 z łańcuchem 420 i odwrotnie :-). Jak bedziesz chciał zębatke to wal na gg. Ale naped na 420 wejdzie do Aprili RX bo są dwa rozmiary do tego motoru (420 i 415) Ja mam 415.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to musiałoby być bardzo okazyjnie bo jak zamawiam u mielocha to juża cały naped i raz płące za przesyłke. musiało by wyjśc z przesyłką taniej niż cena zębatki namielochu- bo chyba z tamtą brałeś tak?

 

 

a co do tego czyw szystko na 420 wejdzie jest eś w 100% pewnien??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki......podejrzewam że musi pasować bo 414 ma lekkie luzu a w ogóle namielochu do am6 jest zębatka 420 jako produkt dedykowany. wysłąłem zapytanie czy mają zębatki jakie potrzbeuje i niedługo kupuje.

 

bedzie

prżód IGM

tył IGM albo Chariavalli

łańcuch IGM

 

macie jakieś opinie o tej firmie IGM>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12/51 albo 50. Tak mam teraz i przy 9,5tys jest 75km/h z silnikiem am5. To Twój na takich przełozeniach jest pewnie bardzo mocny i dziwne że goni aż 85km/h

 

 

PS: LukaszT jak mieszyłeś tn naped to 4,5mm wyszło dla grubości zębatki na zębie czy na tej obwódce zaraz przy wejściu na wałek. bo mi przy wejsiciu na wałek wyszło około6-7mm a zębatka jest cieńsza.

Edytowane przez hefaistos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra zamawiam 420 najwyrzej się to obwódke podszlifuje

 

PS: masz full serie?

 

 

no to troszke kisza bo 420 mają tylko do modelu od 95r......swoją drogą ciekawe czy coś sie zmieniło czy tylko tak mówią książki. masz foto tej tylniej na 420?

Edytowane przez hefaistos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze doświerzyć troche bo znowu sa problemy

 

w katalogu firmy olekmotocykle.pl dosilnika am 345 zebatka przednia ma oznaczenie 599 a do am6 600 . CZy ktoś wie czym to sie różni? Czy od am6 z każdego rocznika na 10000% pasuje do am5? może wałek od am6 już jest troche inny.....

 

Jak oceniacie łąńcuchy:

 

SFR 415 ( goś w olek motocykle powiedizał że ludzie sobie chwalą ale cena u wanderbike-a była 34zł wiec super łąńcuch to chyba nie jest)

IGM 415 ( z mielocha)

 

 

ŁukaszT ile masz ilosć ogniw? 124?

Edytowane przez hefaistos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...