Skocz do zawartości

Skrzydełka w membramie


mahermnih1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak rozkręciłem świece ma ona kolor czarny- zakopcona.

Zminiłem gaźnik z 17 calowego wymiary dysz (wolne obroty 36, ssanie 45 , duża 73)

na mały oryginalny 14 calowy o takich samych dyszach identycznych rozmiarów .Jakie mają być rozmiary dysz ??

Swieca ma ciepło B9ES, wymienie na nową.

Motor wchodzi na obroty już chyba na takie jak powinny być ale przy końcu go dławi.

Podczas jazdy cały czas jak by przerywał.

Edytowane przez mahermnih1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo kombinacji w jednym silniku ale jak twierdzisz że nie ma różnicy czy silnik z tłumikiem czy nie to można włożyć między bajki. Silnik 2T wymaga tłumika końcowego i to nie przypadkowo znalezionego bo ładnie wygląda. Z tekstu wynika że nie kupiłeś nowej membrany tylko odwróciłeś starą jak kelner obrus na lewą stronę :icon_mrgreen:

Cylinder wypadało dokładnie pomierzyć i przed założeniem nowego tłoka krótko przehonować.

Piszesz że świeca ma czarny kolor czyli gaźnik podaje zbyt bogatą mieszankę a może dysza jest za duża?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tekstu wynika że nie kupiłeś nowej membrany tylko odwróciłeś starą jak kelner obrus na lewą stronę

Każdy sposób jest dobry :icon_mrgreen: nie ma prześwitów i to najważniejsze tylko jedna była odwracana albo nawet tylko czyszczone przez kolegi tatę. O% prześwtów. Tłok i pierścienie były dobrze dobrane wsadzałem same pierścienie do cylindra. Rure wybebeszył poprzedni właściciel a to że przez to gorzej chodzi to wiem, (nie ma zaworów spaliny mogą wracać )

Dysza oryginalna ale opuszcze jeszcze iglice.

Dziękuje Panie Piotrze. Pozdrawiam

 

Ile mocy może motor tracić przez zły wydech ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...