Skocz do zawartości

M1800R ( VZR1800R , M109R ) - temat zbiorczy


maq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kupię :P

 

Mam ciekawszy motocykl upatrzony :D

 

 

Trochę dziwie się koledze, bo jeśli mnie coś nie interesuje to nie czytam postów np.. o skuterach. :icon_question:

Życzę koledze udanego zakupu, i dużo satysfakcji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj Panowie... ale się pitolnik zrobił... trzymajcie się proszę tematu, bo sobie tu często zaglądam co by ciekawostek się dowiedzieć o VZR a tu od kilku stron o jakiejś szybce gaworzycie...

 

wlasnie chcialem zacytowac.... :-).... dokladnie ja tez o skuterach nie czytam....a o VZR czytam.. bo sa ciekawsze maszyny :-) .. hehe :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podejżewam że kolega BOA kupi coś mniejszego bo pamiętam jak opisywał że najlepiej przesiadać się stopniowo :)

Wracając do tematu to powiem wam że ciężka sprawa z akcesoriami a przedewszystkim z szybami do vzr a nie warto zakładać badziewia więc jak by miał ktoś namiar na tanie szyby lub sam coś wykombinował to prosze o pisać no i oczywiście foto :)

Ja narazie musze przystopować bo garaż buduje a moto stoi u kumpla w ciepełku więc niemam nawet czasu jechać i xsenów założyć no i klaksoniku :) Przyszły mi ubranka z COBRY i powiem wam że naprawde są git

 

ps mam nadzieje że mod mnie nie opierniczy za te ubranka :)

 

 

Mam pytanie do was czy prubowaliście zmieniać mile na kilometry? bo w serwisie nie mają pojęcia a serwisówka podaje dwa typy zegarów , niewiem tylko czy nie różnia się one cyferblatami a elektronika i soft jest taki sam, w stanach też niemaja pojęcia no ale tam nikt nie zmienia z km na mile :)

jak ktoś zmieniał to piszcie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Panowie... nie obruszajcie się tak zaraz... po prostu nie trzymacie się tematu wątku i tyle.

Przypomniałem po prostu, że brzmi on "M1800R pierwsze wrażenia" a nie np "jaką szybę do VZR1800" :P

 

A swoją drogą, co macie do skuterów? Toż to rewelacyjny środek lokomocji do przemieszczania się z punktu A do punktu B, np z okolic podmiejskich do zakorkowanego centrum miasta...

 

A co do mojej wymarzonej maszyny, to powiem tylko, że również jest power cruiserem, ale osiągami bije na głowę VZR ;)

Aczkolwiek co byście się nie obruszyli powiem, że M1.8R jest naprawdę maszyną nietuzinkową i w obecnej sytuacji (mam tylko VT700) naprawdę Wam zazdroszczę, ale tak szczerze a nie zawistnie ;)

 

Więc szerokości i zdrówko :flesje:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wracając do tematu to powiem wam że ciężka sprawa z akcesoriami a przedewszystkim z szybami do vzr a nie warto zakładać badziewia więc jak by miał ktoś namiar na tanie szyby lub sam coś wykombinował to prosze o pisać no i oczywiście foto

 

Mam pytanie do was czy prubowaliście zmieniać mile na kilometry? bo w serwisie nie mają pojęcia a serwisówka podaje dwa typy zegarów , niewiem tylko czy nie różnia się one cyferblatami a elektronika i soft jest taki sam, w stanach też niemaja pojęcia no ale tam nikt nie zmienia z km na mile

jak ktoś zmieniał to piszcie

Pozdrawiam

Witam.

Akcesoriów jest sporo tylko bardzo drogie. Można kombinować tyle że problem w tym żeby to kombinowane było dobre, fajne i tanie. Niestety to nie zawsze idzie w parze... Ja na przykład z kumplem robimy stelaż tylni pod bagaż. Dlaczego sam a niekupny - gdyż po kilku latach człowiek wie co sie przydaje jest praktyczne itp. itd. I taki ma być mój stelaż, ma spełniać moje oczekiwania a nie wyglądać jak klejnocik - tyle że bezużyteczny. Co nie znaczy że będzie to tandetnie wykonane.

Do swojego poprzedniego moto (GTS1000A) dorobiliśmy np. składane spacerówki. Nie pasują? a kogo to obchodzi skoro poprawiło w znaczny sposób pokonywanie długich tras.

Wzorowałem sie na tym Jegomościu:

Spacerówki do GTS

Jak wykonamy pracę to wkleję zdjęcia jak wyszło. Niestety z góry mówię że jest to praca jednorazowa :/ i nie będziemy powielali.

 

Co do mil to czy naprawdę aż tak to przeszkadza? Nie lepiej przenieść tę energię i finanse na inne usprawnienia? Na pewno jest wiele pomocniejszych i ciekawszych rzecz którymi można sie zająć :)

Ale każdy przerabia to co uważa za zasadne :)

 

 

 

 

 

Oj Panowie... nie obruszajcie się tak zaraz... po prostu nie trzymacie się tematu wątku i tyle.

Przypomniałem po prostu, że brzmi on "M1800R pierwsze wrażenia" a nie np "jaką szybę do VZR1800"

 

A swoją drogą, co macie do skuterów? Toż to rewelacyjny środek lokomocji do przemieszczania się z punktu A do punktu B, np z okolic podmiejskich do zakorkowanego centrum miasta...

 

A co do mojej wymarzonej maszyny, to powiem tylko, że również jest power cruiserem, ale osiągami bije na głowę VZR

Aczkolwiek co byście się nie obruszyli powiem, że M1.8R jest naprawdę maszyną nietuzinkową i w obecnej sytuacji (mam tylko VT700) naprawdę Wam zazdroszczę, ale tak szczerze a nie zawistnie

 

Więc szerokości i zdrówko :flesje:

 

Witam.

Wątku się generalnie trzymamy. Każdy kto chce kupić VZR będzie wdzięczny za informację czy na moto mocno wieje, a jeśli wieje to jaka szyba będzie najlepsza. Dzięki takiej informacji może od razu wybrać moto z odpowiednimi akcesoriami a nie próbować poprzez chybił trafił.

A wracając do Twojego wyboru to nie chodzi o lokomotywę znaną jako Rocket? :)

Jeśli tak to czy jest ciekawszy to bym polemizował :) Wszystko rzecz gustu.

Na pewno również jest wielki :) reszta konkurencji nie bije VZR'a ani mocą, ani momentem - no chyba że się mylę - aż tak nie śledzę ostatnich nowości :)

Ale przecież wybór należy do każdego z nas więc mniejsza o to.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Panowie... nie obruszajcie się tak zaraz... po prostu nie trzymacie się tematu wątku i tyle.

Przypomniałem po prostu, że brzmi on "M1800R pierwsze wrażenia" a nie np "jaką szybę do VZR1800" :P

 

A swoją drogą, co macie do skuterów? Toż to rewelacyjny środek lokomocji do przemieszczania się z punktu A do punktu B, np z okolic podmiejskich do zakorkowanego centrum miasta...

 

A co do mojej wymarzonej maszyny, to powiem tylko, że również jest power cruiserem, ale osiągami bije na głowę VZR ;)

Aczkolwiek co byście się nie obruszyli powiem, że M1.8R jest naprawdę maszyną nietuzinkową i w obecnej sytuacji (mam tylko VT700) naprawdę Wam zazdroszczę, ale tak szczerze a nie zawistnie ;)

 

Więc szerokości i zdrówko :flesje:

 

 

Witam

Szanuje czyjeś i własne upodobania, gusta i guściki.

 

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do Twojego wyboru to nie chodzi o lokomotywę znaną jako Rocket? :)

Nie, nie chodzi o Rokjeta :P

To sprzęt znacznie starszy od VZR :]

 

btw- Zmucha, czy zdjęcia ślubne robił Tobie może gość z Marco Studio ?

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie chodzi o Rokjeta :P

To sprzęt znacznie starszy od VZR :]

 

Witam.

 

No ze starszych mega maszyn to chyba tylko v-max :)

 

btw- Zmucha, czy zdjęcia ślubne robił Tobie może gość z Marco Studio ?

 

Prawie trafiłeś :)

Jego Żona. On kręcił film. Są Genialni i coraz lepsi :)

Na ich wizytówkach było między innymi zdjęcie z naszego ślubu :)

Tyle że moje wesele było 3,5 roku temu :)

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ze starszych mega maszyn to chyba tylko v-max smile.gif

Znów pudło ;)

 

 

Są Genialni i coraz lepsi :)

Z tym, że są co raz lepsi, to owszem, ale z genialnością, to bym polemizował ;)

 

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z tym, że są co raz lepsi, to owszem, ale z genialnością, to bym polemizował ;)

 

Witam.

Z tą "genialnością" chodziło mi o atmosferę jaka tworzą przy pracy. Super się z Nimi współpracowało. Zawsze człowiek widział co ma robić.

Co do kunsztu to nie moja dziedzina. Zdjęcia były super. A mamy porównanie z roku na rok. Rok przed nami robili zdjęcia u naszych przyjaciół i była ogromna różnica. A rok po naszym u kolejnych przyjaciół robili i znów były lepsze może nie taka różnica jak za pierwszym porównaniem lecz zawsze :)

 

Jak nie v-max to... hmmm... pomyślę :)

 

Pozdrawiam.

P.S. Mam jeszcze pytanie - mianowicie czy ktoś z Was niema przypadkiem na sprzedaż filtra powietrza - potrzebuje jedną sztukę - lewą - lecz to chyba bez znaczenia. Będę wdzięczny za informacje i propozycje:)

Z góry przepraszam za giełdowy wcinek :)

Edytowane przez Zmucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Z tą "genialnością" chodziło mi o atmosferę jaka tworzą przy pracy. Super się z Nimi współpracowało. Zawsze człowiek widział co ma robić.

Co do kunsztu to nie moja dziedzina. Zdjęcia były super. A mamy porównanie z roku na rok. Rok przed nami robili zdjęcia u naszych przyjaciół i była ogromna różnica. A rok po naszym u kolejnych przyjaciół robili i znów były lepsze może nie taka różnica jak za pierwszym porównaniem lecz zawsze :)

 

Jak nie v-max to... hmmm... pomyślę :)

 

Pozdrawiam.

P.S. Mam jeszcze pytanie - mianowicie czy ktoś z Was niema przypadkiem na sprzedaż filtra powietrza - potrzebuje jedną sztukę - lewą - lecz to chyba bez znaczenia. Będę wdzięczny za informacje i propozycje:)

Z góry przepraszam za giełdowy wcinek :)

Przypadkowo wymieniłem swoje na KN i mam jeszcze stare - jeżdzone może z 400km :) wal na prv - daj jakiś tel. pozdrawiam

Edytowane przez Dzidek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki,może jestem zielony mimo wieku,ale powiedzcie mi gdzie zakłada się tylne gmole?

 

Ogólnie rzecz ujmując przed sakwami :cool: Na ich przednim boku. Poszukaj obrazków np. c800 tam często montują takie gmole.

Fajny patent dla tych którzy są mali często przewracają się np. na parkingu - wtedy moto ląduje na dwóch gmolach nie przygniata nogi i w ogóle wszystko wtedy jest cacy.

Nie robię sobie jaj mam znajomego jest nikczemnego wzrostu jeździ po prostu bajka ale ma ciężkiego C1800 i na parkingu przynajmniej raz w miesiącu brakuje mu 2 cm nogi :) przedni i tylny gmol dają mu komfort użytkowania i zabawa jest przednia

Edytowane przez Dzidek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...