Skocz do zawartości

M1800R ( VZR1800R , M109R ) - temat zbiorczy


maq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.motorcycle.com/specs/suzuki/cru...evard/c90t.html

 

Na razie nie ma nic wpisane bo jutro dopiero rejestruje maszynę w wydziale komunikacji.Na badaniu technicznym pan mnie spytał co ma wpisać 49 czy 50 KW.

http://www.motorcycle.com/specs/suzuki/cru...evard/c90t.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich po długiej przerwie od soboty 19-06-2010r stałem się posiadaczem nowego M109R w wersji RZ czarny z pomarańczowym pasem może się podobać lub nie ?! moje ogólne wrażenia to MASAKRA !!! do dnia dzisisiejszego mam przejechane ponad 300km i jestem pod ogromnym wrażeniem MOMENTU OBROTOWEGO :notworthy: i prędkości moto jest na razie na dotarciu więc staram się nie przekraczać 3,500 obr/min choć kusi jak cholera, wzrost 1m i 92cm moim zdaniem troszkę za blisko pod nóżki na dłuższą trasę troszkę uciązliwe trza by (wyprostować końcówki ciała) 2500 obrotów na 5 biegu 100km/h obroty i dźwięk wypas !!! POLECAM WSZYSTKIM SZUKAJĄCYM NIE ZIEMSKICH WRAŻEŃ !!! KOP NIE MOŻLIWY !!! nie jestem informatykiem więc proszę o info jak zapodać fotki , to prześlę aby się pochwalić swoim rumakiem czy może ktoś ma intruza M109R z WLKP. może pośmigamy razem ??? A tak na boku może zbierzemy naszą grupę użytkowników forum i właścicieli M109R i spotkamy się w wielkiej kupie !!! (nie miałem na myśli kału) :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, że mimo tylu negatywnych opinii na temat VZR-a wszyscy którzy takim sprzętem jeżdżą są nim zachwyceni?

 

Pytam pro-forma, bo odpowiedź znam.

 

No a ja wlasnie nie wiem dlaczego... chociaż ostatnio mnóstwo vzr-ów się widuje w Polsce, jak kupowałem to byłem dość samotny, do tego stopnia że jak widziałem kogoś na vzr, to czesto sie zatrzymywaliśmy aby pogadać. Nawet kiedyś za mną ktoś jechał dłuższy czas samochodem, dopiero jak sie wystraszyłem i zjechałem na stację benzynową taką dużą, to się okazało że chłop był tak zachwycony motorem, że po prostu musiał wypytać co to jest.

 

 

N.B. ostatnio miałem fajną wycieczkę po południowej europie, w 2 VZRy, i bardzo mało tam naszych sprzętów, tylko jednego widziałem w miejscowości Cogolin w Prowansji, za to zainteresowanie wszędzie było ogromne naszymi sprzętami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja wlasnie nie wiem dlaczego... chociaż ostatnio mnóstwo vzr-ów się widuje w Polsce, jak kupowałem to byłem dość samotny, do tego stopnia że jak widziałem kogoś na vzr, to czesto sie zatrzymywaliśmy aby pogadać. Nawet kiedyś za mną ktoś jechał dłuższy czas samochodem, dopiero jak sie wystraszyłem i zjechałem na stację benzynową taką dużą, to się okazało że chłop był tak zachwycony motorem, że po prostu musiał wypytać co to jest.

N.B. ostatnio miałem fajną wycieczkę po południowej europie, w 2 VZRy, i bardzo mało tam naszych sprzętów, tylko jednego widziałem w miejscowości Cogolin w Prowansji, za to zainteresowanie wszędzie było ogromne naszymi sprzętami.

 

 

A pamiętasz jak u mnie w garażu sprawdzałeś czy też sprzęgło szarpie tak jak u Ciebie.

Ech,kiedy to było :clap: :clap:

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, że mimo tylu negatywnych opinii na temat VZR-a wszyscy którzy takim sprzętem jeżdżą są nim zachwyceni?

 

odpowiedź stanowi odwrotność pytania, obawiam się: jeżdżą nim tylko ci, którzy są nim zachwyceni (i jeszcze ich stać) :icon_twisted:

słuchając cudzych opinii nt. danego modelu warto zainteresować się czym jeździ, i czym jeździł rozmówca; to daje pogląd na pryzmat jego oceny

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedź stanowi odwrotność pytania, obawiam się: jeżdżą nim tylko ci, którzy są nim zachwyceni (i jeszcze ich stać) :icon_twisted:

słuchając cudzych opinii nt. danego modelu warto zainteresować się czym jeździ, i czym jeździł rozmówca; to daje pogląd na pryzmat jego oceny

jsz

 

Prawdę mówisz, wiem że nie jest to sprzęt dla wszystkich i cenowo, i wagowo. Tak samo prawdę mówisz że warto wypytać na czym kto już jeździł. Jednakże ciągle podtrzymuję swoją opinię, co prawda w mojej moto historii pierwszym bajkiem właśnie jest intruder, ale jest i hajka, był Versys, bardzo często dosiadam BKinga, Bandita i Adventure (tego od BMW), każdy bike ma swoje zady i walety, jednakże dla mnie ciągle Intruder pozostaje najwspanialszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówisz, wiem że nie jest to sprzęt dla wszystkich i cenowo, i wagowo. Tak samo prawdę mówisz że warto wypytać na czym kto już jeździł. Jednakże ciągle podtrzymuję swoją opinię, co prawda w mojej moto historii pierwszym bajkiem właśnie jest intruder, ale jest i hajka, był Versys, bardzo często dosiadam BKinga, Bandita i Adventure (tego od BMW), każdy bike ma swoje zady i walety, jednakże dla mnie ciągle Intruder pozostaje najwspanialszym.

Rozmawialiśmy na temat vtx i m109r ale nasze spostrzeżenia przrzenieśli do tematu poruwnanie cruiser ale mniejsza z tym zdecydowałem na M109R i mam nadzieje że chyba nie pożałuję tylko teraz pozostaje mi kwestia zakupu i jak to zrobić żebym był zadowolony i może masz jakieś namiary na porządnych sprzedawców ewentualnie może jakiś znajomy co byś mógł polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialiśmy na temat vtx i m109r ale nasze spostrzeżenia przrzenieśli do tematu poruwnanie cruiser ale mniejsza z tym zdecydowałem na M109R i mam nadzieje że chyba nie pożałuję tylko teraz pozostaje mi kwestia zakupu i jak to zrobić żebym był zadowolony i może masz jakieś namiary na porządnych sprzedawców ewentualnie może jakiś znajomy co byś mógł polecić

 

 

Zadzwoń pod nr 600474433 - Marek, gwarantuję jakość, profesjonalizm i obsługę. Powołak się na Wierzcha (to ja) wtedy łatwiej będzie negocjować.

Pozdrawiam i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie trochę z "innej beczki" i może w złym wątku ale myślę że tu po prostu więcej ludzi zagłada.

Czy ktoś z kolegów może mi polecić dobry alarm do motocykla? Jest tyle na rynku że nie wiadomo co wybrać żeby było skuteczne, dobrze i długo działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, w złym. zwłaszcza, że kolejny zainteresowany nie będzie z pewnością szukał informacji o alarmie w wątku vzr, jeśli będzie posiadał np. fjr ;)

wyniki z działu co, jak kupić dla motocykla - powinny pomóc

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, w złym. zwłaszcza, że kolejny zainteresowany nie będzie z pewnością szukał informacji o alarmie w wątku vzr, jeśli będzie posiadał np. fjr ;)

wyniki z działu co, jak kupić dla motocykla - powinny pomóc

jsz

Terz myslę o alarmie ale ten dział co podałeś to ostatni post jest z 2006r myślę że technika idzie cały czas do przodu i można pewnie teraz coś lepszego znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...