Skocz do zawartości

M1800R ( VZR1800R , M109R ) - temat zbiorczy


maq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz Wasze zdrowie :flesje:

 

 

Ależ te Kaśki mają powera!!! Niejedna dziewczyna po takich przejściach zakazała by na dobre jazdy motocyklem, a tu jeszcze Cię sama namawia :clap:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki koledzy za wsparcie....wrocilismy do domq ze szpitala.... zyjemy :-) no ale cala reszta klapa... cos tam skrobne jak bede lezal w lozku " bez goraczki" bo na razie to ponizej 39.2 nie schodzi a lekarze nie wiedza co dalej.... Pozdrawiam wszystkich VZR,owcow...

 

ps.. nie uwierzycie.... ,ale moja Kasia... mimo ze nogi na sruby i rok na wózku Ją czeka..mowi tak : " mnie sie inne nie podobaja.... idz do salonu i zarezerwój taki sam... no prawie .... bo teraz nie czarny tylko śliwkowy :-) Pozdrawiamy wszystkich ...

 

 

Naprawdę wielki szacunek dla Twojej Kasi, zycze Wam piekielnie szybkeigo powrotu do pełnego zdrowia, usmiechu i radosci.

Wracajcie szybko do nas na nowym bike-u i mam nadzieje że już niedługo ... nie ważne kiedy spotkamy sie gdzieś na drodze i przybijemy wszysycy sobie piątke.

Jeszcze raz rychłego powrotu do zdrowia.

Pozdrawiam,

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymajcie sie! Ten śliwkowy mnie też się bardzo podoba! Kasiu dobry wybór.

 

Btw zrobiłem z żonką na plecach w ostatni weekend ca 1000km, 2 razy sytuacje kryzysowe, jak ludzie w puszkach jezdzą to po prostu skandal. Mimo że staram sie myśleć za nich i próbować wyobrazić sobie ich manewry - w sensie w jaki sposób mogą spróbować mnie zabić, to jednak rzeczywistość mnie przerosła. Jeden skrajny przypadek, jade sobie spokojnie ze 4 auta przede mną, zjechałem na lewy pas do wyprzedzania odpowiednio wczesniej, dałem sygnałka żeby było mnie i widać i słychać też, no i na wysokości ostatniego samochodu zaczyna ten samochód zjeżdżać na lewy pas do wyprzedzania, no więc hamplownik powoli, aby sie opona rozpłaszczyła po asfalcie i ostre hamowanie z trąbieniem. Ufff, zdążyłem. Uspokoiłem się, serducho i emocje, podjechałem do tego eskorta, patrze i nie wierze, roześmiana blondynka. Siedzi za kierownicą ale nie jest w ogóle zajęta kierowaniem tylko dyskusją i żartami ze współpasażerami. Ona zauważyła mnie wcześniej przy tym manewrze bo przepraszała awaryjnymi ale w ogóle nie zmieniła swojego podejścia do jazdy. Zatrąbiłem delikatnie aby zwróciła uwage na mnie no i postukałem kilka razy po swoim lusterku - w sensie żeby zaczęła swojego używać.

Powiem tak: tu u nas na śląsku motocykliści to są w szczęśliwej sytuacji, ludzie zwykle ustępują miejsca, patrzą w lusterka, są życzliwie nastawieni, pozdrawiają etc etc. To wszystko wynika z ilości motocykli po prostu u nas. Jednak jak stąd wyjechać w Polskę to juz niestety inna bajka :(

Dlatego chyba warto propagować motocykle wśród znajomych - im więcej ich na drogach tym bedzie wieksze bezpieczeństwo dla każdego z nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymajcie sie! Ten śliwkowy mnie też się bardzo podoba! Kasiu dobry wybór.

 

Btw zrobiłem z żonką na plecach w ostatni weekend ca 1000km, 2 razy sytuacje kryzysowe, jak ludzie w puszkach jezdzą to po prostu skandal. Mimo że staram sie myśleć za nich i próbować wyobrazić sobie ich manewry - w sensie w jaki sposób mogą spróbować mnie zabić, to jednak rzeczywistość mnie przerosła. Jeden skrajny przypadek, jade sobie spokojnie ze 4 auta przede mną, zjechałem na lewy pas do wyprzedzania odpowiednio wczesniej, dałem sygnałka żeby było mnie i widać i słychać też, no i na wysokości ostatniego samochodu zaczyna ten samochód zjeżdżać na lewy pas do wyprzedzania, no więc hamplownik powoli, aby sie opona rozpłaszczyła po asfalcie i ostre hamowanie z trąbieniem. Ufff, zdążyłem. Uspokoiłem się, serducho i emocje, podjechałem do tego eskorta, patrze i nie wierze, roześmiana blondynka. Siedzi za kierownicą ale nie jest w ogóle zajęta kierowaniem tylko dyskusją i żartami ze współpasażerami. Ona zauważyła mnie wcześniej przy tym manewrze bo przepraszała awaryjnymi ale w ogóle nie zmieniła swojego podejścia do jazdy. Zatrąbiłem delikatnie aby zwróciła uwage na mnie no i postukałem kilka razy po swoim lusterku - w sensie żeby zaczęła swojego używać.

Powiem tak: tu u nas na śląsku motocykliści to są w szczęśliwej sytuacji, ludzie zwykle ustępują miejsca, patrzą w lusterka, są życzliwie nastawieni, pozdrawiają etc etc. To wszystko wynika z ilości motocykli po prostu u nas. Jednak jak stąd wyjechać w Polskę to juz niestety inna bajka :(

Dlatego chyba warto propagować motocykle wśród znajomych - im więcej ich na drogach tym bedzie wieksze bezpieczeństwo dla każdego z nas.

 

Podobnie i u mnie tylko że w sobotę zrpbilem ponad 700 km ja na swoim motorku a zona samochodem poniewaz pojechaliśmy odebrać córke z obozu. Dwie sytuacje podczas drogi podobne do kolegi:

1. jadę jednopasmowką i dojeżdżam do znanego mi skrzyzowania gdzie ta jednopasmówka rozmidla sie na trzy pasy przed światłami a pas skrajny prawy jedzie prosto ja własnie jechałem prosto, ładnie jak Pan Bóg i policja przykazuje włączam kierunek i chcę na ten skrajny prawy i nagle .... po namalowanej wysepce mija biała corolla a w środku starszy facio z zonko tak się kłócą że aż ostro gestykulują oczywiście podjechałem na czerwonym świetle zapukałem w szybkę i "grzecznie" powiedziałem co o tym sądze.

2. leje deszcz ale tak zaje ostro patrzę jest stacja BP po łomiankami dobra zjężdżam przeczekam bo zap.....la tak deszcz że szok, ja na zjeździe na stacje 40, patrzę w lusterko a za mna dwa autka zjeżdżają, wróciłem wzrokiem przed siebie bpo za 20 m wjazd nastację i nagle z lewej ten co był za mną wyprzedził mnie na tym króciutkim odcinku i na stacje, zatrzymałem motorek na stacji i patrzą na puszke która tak sie zachowała a z niej wysiada oblech ze 130 kg w zielonej koszulce i w ..... kąpielówkach obcisłych na jajach w kolerze seledynu .... i jesz kilku podobnych gości, załamka, ąz żałowałem że jestem sam a nie z kumplami z MC bo wtedy zaczełaby się rozmowa....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie i u mnie tylko że w sobotę zrpbilem ponad 700 km ja na swoim motorku a zona samochodem poniewaz pojechaliśmy odebrać córke z obozu. Dwie sytuacje podczas drogi podobne do kolegi:

1. jadę jednopasmowką i dojeżdżam do znanego mi skrzyzowania gdzie ta jednopasmówka rozmidla sie na trzy pasy przed światłami a pas skrajny prawy jedzie prosto ja własnie jechałem prosto, ładnie jak Pan Bóg i policja przykazuje włączam kierunek i chcę na ten skrajny prawy i nagle .... po namalowanej wysepce mija biała corolla a w środku starszy facio z zonko tak się kłócą że aż ostro gestykulują oczywiście podjechałem na czerwonym świetle zapukałem w szybkę i "grzecznie" powiedziałem co o tym sądze.

2. leje deszcz ale tak zaje ostro patrzę jest stacja BP po łomiankami dobra zjężdżam przeczekam bo zap.....la tak deszcz że szok, ja na zjeździe na stacje 40, patrzę w lusterko a za mna dwa autka zjeżdżają, wróciłem wzrokiem przed siebie bpo za 20 m wjazd nastację i nagle z lewej ten co był za mną wyprzedził mnie na tym króciutkim odcinku i na stacje, zatrzymałem motorek na stacji i patrzą na puszke która tak sie zachowała a z niej wysiada oblech ze 130 kg w zielonej koszulce i w ..... kąpielówkach obcisłych na jajach w kolerze seledynu .... i jesz kilku podobnych gości, załamka, ąz żałowałem że jestem sam a nie z kumplami z MC bo wtedy zaczełaby się rozmowa....

stary wiadomo ze przaga ilosciowa i kilogramowa wiec zakrywasz reestracje odpalasz moto i odjezdzajackopa w lusterko nie mają szans cie dogonic zanim wroca do swojej buraczanej bryki odpala tyjuz bedzesz dalko

ps jest eszce inny przepis... jak są w tym swoim BMW to wrzucasz granat i wyhodzi sałatka z burkow hi :biggrin: i :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo wszystkie Kasie to porządne chłopy :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

a tak trochę z innej beczki. Mam VZR-a z 2006 roku made in USA. Czy ten model ma sondy lambda? Ja ich nie widzę. Jeśli nie, to czy po wymianie wydechów na otwarte zapali mi się F1???

Edytowane przez Dariadal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo wszystkie Kasie to porządne chłopy :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

a tak trochę z innej beczki. Mam VZR-a z 2006 roku made in USA. Czy ten model ma sondy lambda? Ja ich nie widzę. Jeśli nie, to czy po wymianie wydechów na otwarte zapali mi się F1???

 

Witam.

Również mam amerykańską wersje i z tego co mi wiadomo to niema tylko tej pierwszej sondy na wysokości filtru powietrza. Na dole powinna być. Tak więc moim zdaniem zapali się na bank. Więcej o wydechach znajdziesz na www.M109Raider.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Zmucha' date='16.07.2009 - 06:28' post='1456961Również mam amerykańską wersje i z tego co mi wiadomo to niema tylko tej pierwszej sondy na wysokości filtru powietrza. Na dole powinna być.

 

Wersja europejska ma 2 sondy lambda, zaraz przy kolektorach, a na dole, to coś, co zarządza O2. Kilka dni temu założyłem Cobry Swept - w zestawie był patent na oszukanie tego ostatniego. Przy założeniu tych wydechów do wersji USA kontrolka FI (Fuel Iniection) nie powinna się zapalić. W wersji europejskiej trzeba z Cobry dokupić patent na oszukanie sond (czekam na to :buttrock: ).

 

Z moich doświadczeń (1 tys :crossy: na nowych wydechach), jazda bez snd nie skutkuje wyższym spalaniem, nierówną pracą, ani innymi, negatywnymi zjawiskami :clap: :crossy: :crossy:

 

Nawiasem mówiąc Cobry Swept gadają bardzo fajnie :crossy: :buttrock:. Polecam również firmę w której je nabyłem (WMW, Jasło). Radzę za to bardzo uważać na człowieka z allegro (nick: prohot1) - załatwiał mi Vance&Hines od 18 kwietnia do dzisiaj, i nie dał rady.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że nie bardzo rozumiem fascynację taką trają. W życiu czegoś takiego nie zrobię i nie kupię. Gdzie tu wolność i wygoda prawdziwego motocykla? Gdzie składanie się w winkle, gdzie śmiganko między puszkami.

Oczywiście kupię sobie traję, ale nie taką tylko prawdziwą i potężną samoróbę na jakimś dużym silniku, najlepiej V8. No i podstawowy warunek, muszę najpierw mieć nie mniej niż 65 lat.

 

Pozdr.

 

Popatrz z perspektywy motocyklisty po wypadku np z urazem kolana. Motocykl w odstawkę na jakiś czas a trajką na zlocik miło i zdrowo. We wrocku jeździ kolega moto z koszem nie dla tego że kocha zaprzęgi a dla tego że nie musi obciążać kolan po operacji, a nie chce się zamknąć w puszce. Pozdrawiam.

Ps. Masz kompleks małego silniczka? Czemu nie V24- też fajnie wygląda i laski po 65 roku można wyrywać.

Pozdrawiam Adaśkorider :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa na allegro tłumiki długie rury mam identyczne i puste ... graja zajefajnie:

 

http://moto.allegro.pl/item682912315_wydec...ch_tlumiki.html

 

 

Czy ktoś z Was wie gdzie kupić takie podnóżki jak na tym zdjęciu z kobrami?? Chodzi mi o calosc przykręcaną do ramy na której opiera sie podnóżek hamulec i zmiana biegu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa na allegro tłumiki długie rury mam identyczne i puste ... graja zajefajnie:

 

http://moto.allegro.pl/item682912315_wydec...ch_tlumiki.html

 

Nie podobają mi się. Subiektywnie twierdzę, że nie nie pasują do obłych linii VZR'a. Tak trochę jak kangur założony do Corvetty :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podobają mi się. Subiektywnie twierdzę, że nie nie pasują do obłych linii VZR'a. Tak trochę jak kangur założony do Corvetty :biggrin:

 

Chyba masz rację co do prostych kobr, Vance and Hinesy Big Shoty tez nie pasują, sluchałem Road Burnerów, które wizualnie tez mi sie nie podobają, i grają tak sobie (głośno ale nieładnie). Wizualnie podobają mi się te cobry: Cobry na allegro ale nie wiem jak grają, i czy mają możliwość przygłuszenia dźwięku - do turystyki.

 

Znalazłem taką stronkę z ciekawymi rzeczami do naszego VZR:

Metric Thunder

 

Ciekawe ceny, ciekawe ile sciągnięcie różnych ciekawostek tam znalezionych może trwać i kosztować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...