Skocz do zawartości

Two Brothers wydechy


Rekomendowane odpowiedzi

. Legalny limit to chyba 86dB (standardowe wydechy) ale do 100dB da się przeżyć.

Ojj, chyba 96 :buttrock:

Staramy sie ............... kilka spraw trzeba wyjaśnic ale może pierwsza Partia towaru będzie w Sierpniu :)

Shift masz zepsuty czy co? :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staramy sie ............... kilka spraw trzeba wyjaśnic ale może pierwsza Partia towaru będzie w Sierpniu biggrin.gif

 

To zapodaj jeszcze orientacyjna cene, zeby sie mozna bylo przygotowac... (oczywiscie z rabacikiem dla forumowicza ;) )

 

Pozdro.

********************

Triumph Speed Triple :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos namiary gdzie w Polsce mozna nabyc? Albo moze ktos sprowadza....?

 

 

http://stores.ebay.de/MotoMoto-NL_Exhaust-...6QQftidZ2QQtZkm

 

polecam tego gościa (sklep) :buttrock: -sprawdzony i jak na Europę ma chyba jedne z najlepszych cen na TW

Edytowane przez TUREK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dzięki za namiar na sklep motomoto.nl. Sprawdziłem ich na własnej skórze i wszystko działa jak należy. Ludzie pomocni i znają się na rzeczy. Dostawa z potknięciem ale to głównie z mojej winy.

 

Kupiłem u nich końcówki wydechu do FZ6n (Two Brothers Racing FZ6 04-07 Dual M2 VALE Exhausts). Są zajebiste. Nie spodziewałem się, że aż tak. Co prawda nie musiały by być aż tak głośne ale co tam. Najwyżej sąsiedzi mnie zaskarżą. To co jest na youtube nie oddaje rzeczywistości. Mimo że zamontowałem „DB Killers” (P1-R PowerTip sound suppressor) to podejrzewam, że normy przekroczyłem - na tor Poznań by mnie nie wpuścili ;)

Dzień po montażu pojechałem do Lublina w trasę i poćwiczyć (podstawy) na torze kartingowym. Śmiałem się jak dziecko. Najlepsze jest hamowanie silnikiem. Strzela z wydechów jak na SBK! :D No może bez płomieni.

 

Jeśli ktoś się zastanawia nad zakupem ale chce sprawdzić te wydechy przed to możemy się gdzieś umówić na przejażdżkę w okolicach Warszawy. Byle by pogoda dopisała.

 

Pozdrawiam,

KrzysieK

\m/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...