Skocz do zawartości

Intruder 750 Shadow 750 drag star 650


Mivhal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku chciałem sie przywitać ponieważ jest to mój pierwszy post.

 

Na początku czerwca zdałem prawo jazdy na motocykl i sie zastanawiam nad tymi 3 motocyklami z rocznika powyżej 1999. Nie wiem który wybrać ponieważ nie miałem okazji na nich jechać. Dzięki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku chciałem sie przywitać ponieważ jest to mój pierwszy post.

 

na początku zalecę tradycyjnie zapoznanie się z archiwalnymi postami:

- intruder

- shadow

 

mam dziwne przekonanie, że lektura tych wątków oraz ewentualnie doszukanie we własnym zakresie infomacji nt. xvs650 wystarczy, by mieć podstawy do podjęcia decyzji

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyżej rocznika 1999 nie znajdziesz VS 750, bo na pocz. lat 90. został powiększony do 800 :) Wybrór trudny. Te modele maja rózne charaktery, żadnych istotnych wad. Intruz ma świetny, dynamiczny silnik i piękne 21-calowe koło (albo praktyczne 19-calowe :biggrin: ) to raczej softchopper. Shadow i Drag Star są bardziej masywne, bliżej im do cruiserów i też mają długowieczne silniki. Odwiedź parę komisów i poprzymierzaj się do maszyn. W tej stawce chyba nie ma oczywistego zwycięzcy, każdy z właścicieli tych modeli na pewno jest zadowolony ze swojej maszyny.

Edytowane przez Marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem podobny dylemat, tez jestem swierzo po egzaminie i przymierzalem sie do zakupu podobnej klasy motocykla.

Dragstara odrzuciłem od reki z racji słabej mocy i duzej ilości tych motocykli... " KUp Pan wszyscy je kupuja" :D

Intruder vs800 to wg mnie piękny dynamiczny motocykl ale z kolei mało ich jest z młodszych roczników więc wybór ograniczony.

Honda Shadow 750 też ładny i mało awaryjny sprzęt o przyzwoitych osiągach.

Sam wybrałem Honde Shadow 750 ver Spirit, jest to jak ktoś wyrzej okreslił SoftChopper czyli cienka opona z przodu, osobiscie mi sie bardziej podoba niz klasyczny Shadow bo nie robi wrazenia Policyjnego motocykla.

 

Najlepiej pojezdzij i poogladaj lub zlec komus sprowadzenie z Usa. Wyjdzie napewno taniej niż kupowanie juz sprowadzonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...