Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To w końcu wiadomo coś?? W następny Weekend jemy Rybkę czy bijemy Krzyżaka?

Będziesz gruba... :icon_mrgreen:

 

 

No własnie,wy tu o jedzeniu a zero pomysłów ...

 

co z nastepnym weekendem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku byłem na wydażeniu (podobno kulturalnym) jakim jest inscenizacja bitwy pod Grunwaldem.

Generalnie to mnie się nie podobało, znajomi mówili że jest fajniie bo cały dzień się coś dzieje i ta inscenizacja taka fajna, oczywiście oni też słyszeli to od swoich znajomych i okazało sie że było totalnie nudno inscenizacja była na cbardzo małym terenie wszystko odbywało się bez ładu i składu.

Organizatorzy zapowiadali że cały czas będzie się coś dziać a prawda była taka że po inscenizacji bitwy praktycznie do samego wieczora nic się nie działo a tam niestety nie ma co zwiedzać bo to po prostu duża łąka.

I ok mozna pojechać tylko trzeba się liczyc z tym że przy wjeździe jak i przy wyjeździe będzie gigant korek z którego w zeszłym roku (co prawda puszką) wyjeżdzałem ok 2 godzin :icon_mrgreen:.

I fakt pojechania tam motocyklem też wiele by chyba nie zmienił bo co chwila stoi pan policjant i zabrania wyprzedzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie o tych mi chodzi :icon_mrgreen:

 

nazywa się to Karczma i jest ok.4o km za Warszawą prz ytrasie katowickiej :biggrin:

 

 

To nie Polichno w takim razie bo też na tej trasie ale 126km za wawą - ale co to dla nas:)

 

 

 

To w końcu wiadomo coś?? W następny Weekend jemy Rybkę czy bijemy Krzyżaka?

Będziesz gruba... :icon_razz:

 

Nie no rybkujemy w środy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku byłem na wydażeniu (podobno kulturalnym) jakim jest inscenizacja bitwy pod Grunwaldem.

Generalnie to mnie się nie podobało...

 

Ano i ja w zeszłym roku byłem, co prawda az 3 zdni zabawilem i musze powiedziec ze z gola inaczej to wyglada jak sie nocuje ...

 

bo tak to jest faktycznie spęd rodzin z dzieciakami ...

 

i powiem szczerze ze lapsza bitwe widzialem w ramach przygotowan (gdzie 3 osoby zostały wywiezione karetka - nie ma zartow porzadna napier ... ) niz podczas samej bitwy ...

 

ja sie raczej wybieram jeszcz enie wiem czy moto czy puszka ...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc to były tylko moje subiektywne odczucia ale jakoś nie mam ochoty wybrać się tam ponownie.

Słyszałem za to że oblężenie Malborka które jest jakoś tydzień czy dwa później to o niebo lepsza impreza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmontowalem filmik i wyszlo mi 14 minut.. na youtuba moge wrzucic tylko 10 minut... :D gdzie moge wrzucic filmik - jakies pomysly?

 

Ile to zajmuje miejsca ? W sensie mega..? Jak co podziel Rar'em i wyslij mi w czesciach (nie wiekszych niz po 9 mega)... To moge wrzucic na swoj FTP i bedzie mozna sciagac normalnie jak ze strony :D Jak co to wal na PW...

 

zmontowalem filmik i wyszlo mi 14 minut.. na youtuba moge wrzucic tylko 10 minut... :( gdzie moge wrzucic filmik - jakies pomysly?

 

Ile to zajmuje miejsca ? W sensie mega..? Jak co podziel Rar'em i wyslij mi w czesciach (nie wiekszych niz po 9 mega)... To moge wrzucic na swoj FTP i bedzie mozna sciagac normalnie jak ze strony :banghead: Jak co to wal na PW...

 

zmontowalem filmik i wyszlo mi 14 minut.. na youtuba moge wrzucic tylko 10 minut... :( gdzie moge wrzucic filmik - jakies pomysly?

 

Ile to zajmuje miejsca ? W sensie mega..? Jak co podziel Rar'em i wyslij mi w czesciach (nie wiekszych niz po 9 mega)... To moge wrzucic na swoj FTP i bedzie mozna sciagac normalnie jak ze strony :lalag: Jak co to wal na PW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajmuje 240MB, wiec wrzucam w dwoch czesciach na youtuba bedzie prosciej tak obejrzec niz sciagac

 

no i prosze.. co prawda nagralo mi sie (przez moja niewuage) podwojne 16:9... czyli wytepuje ramka, ale nie chce mi sie uploadowac 2 raz tyle czasu, wiec chyba to przezyjecie, za to mozna sobie zrobic full-screena i da sie obejrzec

 

czesc I -

 

czesc II -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie zmontowane filmiki...najlepsza muzyka jak wyjezdzaliscie z"knajpy" :biggrin: klimacik sie zrobil :wink: Chetnie bym wam potowarzyszyl...ale najprawdopodobniej wrzesien lub dopiero sezon 09 :icon_evil: gdyz jakos tak bede mial fundusz na moto :smile:

P.S

oczywiscie jesli bedzie mozna sie przylaczyc? :)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...