Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ehhh sobota :D niestety będę w trasie Wawa - Sosnowiec - Kraków - Sosnowiec - Wawa więc cały weekend poza domem.

 

Ale może w następną sobotę się zemszczę i ustrzelę kogoś na paincie :biggrin:

 

a jutro postaram się być o 17:30-17:40 na Torwarze :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola, hola! Za tydzień zapraszam na paintball-gdzie mi tu z rybkami wyskakują? ;)

No to właśnie! Można ożenić dwie imprezy - takie dwa w jednym jak wash and go! Wystrzałowa rybka! :biggrin:

Natomiast jakbyście coś konkretnego ustalili na jutro, to może bym dołączyła na miejscu :crossy:

Aha... :wink: pewnie Ci się nasze logo spodobało i wróciłaś 'córko marnotrawna' :icon_mrgreen:

Było by miło znów razem coś wypić :flesje:

Edytowane przez zappa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to właśnie! Można ożenić dwie imprezy - takie dwa w jednym jak wash and go! Wystrzałowa rybka! :flesje:

Ale ja się tym razem stawiam na mordowanie na piechotkje-coby na piwko prosto po można było skoczyć :icon_mrgreen:

 

Aha... :wink: pewnie Ci się nasze logo spodobało i wróciłaś 'córko marnotrawna' :biggrin:

 

Logo faktycznie super :crossy: ale po prostu wreszcie mam wolną środę ;) Chociaż w chwili obecnej(9:27)nie wiem czy prosto po pracy nie wjadę natychmiast do łóżka i spaaaaaaaaaaaaaaaaaaaać..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola Amigos :cool:

Pozdrowienia z Czech :flesje: :) :flesje: :) :flesje: :D

Mam mala podpowiedz dla tych co dzis podjada na Torwar... pamietacie to miejsce z duza drewniana chata jakies 6 km za Sochaczewem... droga na Poznan, po prawej stronie... dobry kierunek na przejazdzke, zarcie niezle, a pogoda jak drut... w Czechach tez :wink:

Szkoda, ze tym razem rybka beze mnie... i cierpie dodatkowo, bo polskich krzaczkow nie maja na klawestnicach...

 

Pozdrawiam, widzimy sie juz w sobote,

R. :flesje:

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...