Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra jak ktoś chce się zorientować gdzie jestesmy to niech się ładnie przedstawi i dzwoni do mnie - sześćset siedem - zero - czydzieści osiem - siedemset jeden .

 

Nie odbieram w czasie jazdy, nie jestem włochem :)

Edytowane przez MichaelO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że dziś było naprawdę super :wink: nie wiem dlaczego, może bo ostatnio rybki były krótkie a może bo ja nie miałem czasu... w każdym razie dziś naprawdę miło spędziłem czas i się wyśmigałem :)

 

Fajny był szpan na rondzie - MichelO :icon_rolleyes: :P albo jak Aśce grupa się na początku znudziła i nas na czerwonym świetle zostawiła ;)

 

Bartas mówił, żeby pozdrowić bo ostatnio forum mu się buntuje ;)

 

W środę pod torwar to już w ciemno można przyjeżdżać :)

tak mało osób się deklarowało a było nas całkiem sporo.

 

Pzdr

i do następnego :icon_twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fajny był szpan na rondzie - MichelO :icon_rolleyes: :icon_twisted: albo jak Aśce grupa się na początku znudziła i nas na czerwonym świetle zostawiła :P

 

ŻÓŁTE BYŁO!!!!

 

A szpan na rondzie to wina Wolkana-tak kolegów zmylić... no kto to widział?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt dzisiejsza rybka byla bardzo spontaniczna.

Miejsce docelowe wybrane na zgrupowania a pozniej ten dosc oryginalny powrot z Gory Kalwarii do Wawy przez Zakret z runda honorowa na rondzie :icon_rolleyes:

 

Fajnie ze ta trasa sie tak wydluzyla - lekko mi nogi zmarzly ale bylo przyjemnie.

I jeszcze przelot Trasa Siekierowska - niektorzy bili tam rekordy :icon_twisted: - wiem na kogo zakablowac do niebieskich ze 200 pocinal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podobało bo znowu - jak w Borkach, machały i zatrzymały mnie dwie tirówki :) :icon_rolleyes:

Tylko ta karuzela na rondzie jakaś taka przykrótka bo... zacząłem liczyć już kółka kiedy komuś się znudziło i wszyscy zjechali... nawet nikt nie zdążył na nas potrąbić... a mogło być tak fajnie... :P

Ogólnie było GIT! :wink:

 

A tak w ogóle to mam pomysła na fajne ognicho w Sulejówku... Mam tam siorkę i było by fajowo zrobić jej najazd na chałupę :icon_twisted: Co Wy na to? :)

 

Ja niestety nie dałem rady dzisiaj, ale widzę, że i tak chyba o 19 już nie byłoby sensu Was szukać. A chyba mam czego żałować...

No jak to?? Ja dopiero wyruszyłem z Targówka 18.30 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to mam pomysła na fajne ognicho w Sulejówku... Mam tam siorkę i było by fajowo zrobić jej najazd na chałupę :icon_mrgreen: Co Wy na to? ;)

 

no nie wiem ... a ile ma lat :icon_question: :D :icon_razz:

Edytowane przez banka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...