Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podziekowania dla Kierownika za zorganizowanie dzisiejszej rybki.

Fajnie bylo na strzelnicy i napewno trzeba to powtorzyc.

 

 

Pozdrowienia dla zatwardzialych motocyklistow, ktorym nie przeszkodzila dzisiejsza pogoda :icon_rolleyes: :biggrin:

 

 

Dzieki i do nastepnej rybki

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za udane, "wystrzałowe" spotkanie - naliczyłem 10 motocykli... wielki szacun :rolleyes: , bo pogoda była bardzo deszczowa... Ale nic to dla twardzieli :wink: - środowa tradycja została podtrzymana :lapad:

Kiedyś trzeba będzie powtórzyć wypad na strzelnicę... może zrobimy małe zawody?

 

Wolkan, jesteś chyba najszybszym paparazzi na tym forum - dzięki za zdjęcia :)

 

R. :P

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zulus, jak widzę Twój nowy avatar to się okazuje, ze chyba kilka razy się mijaliśmy z rana :rolleyes:

Tak parę minut przed 8 pomykam srebrnym Banditem, mijaliśmy się w okolicach "stadionu : w Nowej Woli :P

Mogłeś to byc Ty ? :lapad:

 

A to Tobie zawsze rano macham - jeździsz w stronę N. Iwicznej z rana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne strzelanko.

Wolkan jesteś niezastąpionym fotografem rybek :lapad: miło pooglądać

Roberto wielki szacun za organizację, jak zwykle :P

Wszystkich Twardzieli, którym deszcz niestraszny pozdrawiam :rolleyes: , a reszta ma czego żałować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rybkę i wspólne strzelanie :wink:

 

Kilka skromnych zdjęć z mojej strony

http://picasaweb.google.pl/fierytomasz/Str...ey=p8KbUwjlNVY#

 

Jak sądzę to nie była nasza ostatnia wizyta w strzelnicy, co niektórzy narobili sobie smaku na AK47 :lapad:

 

----

 

Po rybce polecieliśmy z Robertem na próbę forumowego bandu

:rolleyes: http://forum.motocyklistow.pl/Go-Naked-t71035.html

 

Zajebiście grali.

Warto było :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej szkoda że nie postrzelałem ale Was przynajmniej spotkałem więc jestem zadowolony.

 

Ponieważ się sporo osób pytało odpowiadam: nic się nie stało, po prostu na uniwerku jest "wspaniały" system o nazwie USOS, i Aśka (ta co była w Modlinie na plecaczku) prosiła żeby skorzystać z dobrego kompa do skorzystania z tego systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niech żałują Ci co nie byli, mokra rybka, to i mokra robótka była do zrobienia, z różnym rozrzutem, ale wielu poległo, choć i zdarzały się strzały nie sportowe poniżej pasa :wink:

 

Szacuneczek dla kierownika, za jak zawsze udaną imprezke :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ się sporo osób pytało odpowiadam: nic się nie stało, po prostu na uniwerku jest "wspaniały" system o nazwie USOS, i Aśka (ta co była w Modlinie na plecaczku) prosiła żeby skorzystać z dobrego kompa do skorzystania z tego systemu.

 

Ech... i ja żałuję że mnie nie było :wink: ale jak mówiłam Fiery'emu - przynajmniej zabiłam parę pikseli grając w postala (w przerwie między rysowaniem [praca, praca!] i łykaniem coldrexu)... Jak będzie następny wypad na strzelnicę, nie ma zmiłuj!

 

A co do USOSa... jeden z tych absurdów za jakimi będę tęskniła po zmianie studiów... System, który zalicza Ci przedmiot na 4 chociaż nawet nie podszedłeś do egzaminu... Miodzio :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest Zulus, to ja śmigam codziennie rano w stronę przeciwną do Twojej :icon_razz:

 

 

Twardziel;) Ja to wczoraj i dzisiaj się zapuszkowałem i przejeżdżałem wcześniej ale jak zobaczysz, że ktoś Ci macha z zielonej (nissan) albo grafitowej (volvo) puszki - to się nie zdziw :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich Twardzieli, którym deszcz niestraszny pozdrawiam :biggrin: , a reszta ma czego żałować

 

Czyli mnie nie ??? :biggrin:

Kasik, zmien avatar bo mnie Twoje oczy powalaja ...........

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mnie nie ??? :biggrin:

Kasik, zmien avatar bo mnie Twoje oczy powalaja ...........

 

 

Majkel dla Ciebie zrobię mały (ale to ostatni raz) wyjątek i również pozdrawiam :)

P.S. Avatar zostaje i niech sieje spusztosenie na FM :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do USOSa... jeden z tych absurdów za jakimi będę tęskniła po zmianie studiów... System, który zalicza Ci przedmiot na 4 chociaż nawet nie podszedłeś do egzaminu... Miodzio :biggrin:

 

A wiesz, że maciekka się przyznaje do tego systemu? :)

 

A na strzelnicy to chyba po postalu broni nie potrzebujesz? Szpadelek w rękę i rozwalasz nim tarcze :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...