Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cały projekt SUPER. Pod logiem powinien być duży i wyraźny napis na rybkę?? gdyż to od tego wszystko się zaczęło i trwa po wsze czasy...

 

Z tyłu na koszulce nick.

Popieram ;) :)

Jeśli chodzi o damskie i męskie to oczywiście da się załatwić. Męskie mogą być nawet z długim rękawem. P.S. Pracuję nad wyborem drukarni. Jeśli ktoś ma jakąś zaznajomioną to niech daje cynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowilam, ze Bachor, malo tego ze madry, zdolny, ladny, inteligentny, to jeszcze rysuje, maluje, tatuuje (Bachor nie czytaj, bo wpadniesz w samouwielbienie). Teraz sami sie przekonaliscie, a do tego nie za drogo liczy, wystarczy zabrac na rybke.

A propos rybki, mam prosbe do rybkowiczow, (licze na wasze dobre, wspolczujace serca) zeby zajac sie biednym, malym, porzuconym przez wyrodna matke dzieckiem, i zabrac na rybke w srode (podjechac, mieszka na Ochocie, a potem odstawic do domu). Moze do 2oo tez, jak wyrazi ochote i jak ktos sie bedzie wybierac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos rybki, mam prosbe do rybkowiczow, (licze na wasze dobre, wspolczujace serca) zeby zajac sie biednym, malym, porzuconym przez wyrodna matke dzieckiem, i zabrac na rybke w srode (podjechac, mieszka na Ochocie, a potem odstawic do domu). Moze do 2oo tez, jak wyrazi ochote i jak ktos sie bedzie wybierac.

 

Rycerz w szmelcowanej zbroi i na rumaku pokrytym czarnym kropierzem do usług ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarło do mojego mózgu coś przerażającego. Zmieniliśmy grafik prób z wtorków na środy właśnie :banghead: więc niestety będę mógł uczestniczyć tylko w niektórych rybkach. Raczej rzadziej niż częściej, ale na koszulkę jak najbardziej reflektuję.

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... - muszę pomyśleć o jakiejś skórze ;)

...

Chyba z rekina :banghead: . Krowia albo świńska raczej odpada :rolleyes: .

pzdr

PS. sorry za mały offtop ale przecież o rybie wspomniane zostało :wink:

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli można dorzucić się do koszulkowej sugestii:

- szkielet rybki :lalag: (dla niewtajemniczonych: choć opuściłem do tej pory może ze dwie rybki to ani razu na oczy żadnej rybki nie widziałem nie mówiąc już o jej jedzeniu :banghead: :wink: wiem były tylko na dwóch pierwszych :rolleyes: )

- pomarańczowe na czarnej koszulce :lalag:

- nazwa 4UM MOTOCYKLISTÓW (po uzyskaniu zgody) :lalag:

- napis "na rybkę??" (zwróćcie uwagę na to że w oryginale są znaki zapytania) :lalag:

- nick z przodu musi być bo jak kurtka na plecach to ten z tyłu można sobie w tyłek włożyć ale może być też

i to by było na tyle... ;)

 

Pees... Czy nikt się nie przyczepi o napis Norton? (nie znam się dlatego pytam)

Edytowane przez zappa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że warto się streszczać z realizacją projektu koszulek, żeby było w co się ubrać na forumowy wypad do Borek ;) ...

Jak lans to lans :biggrin:

 

R. :flesje:

ROBERTO - kiedy są Borki ?

 

Apropos projektu Mopika - super ! I drobne zmiany, jak wyzej, też są ok !

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...