Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy nowa kolezanke :)

Alez to oczywiscie zaden problem - wypady na rybke sa co tydzien i odpowiedznio wczesniej wiadomo dokad jedziemy. Zbiorka - w tym samym miejscu - pod Torwarem - nie sposob nie zauwazyc :)

Zapraszamy : :crossy: :)

 

Dopiero co zauwazylem ze w profilu masz inne miasto niz Warszawa - ale to nie zmienia faktu ze warto podjechac i wspolnie pojezdzic/pojesc/pogadac :)

Edytowane przez tango
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ogłoszenie parafialne

 

Spotkamy się jutro, tj. 04.08. o godz. 17.45 na Torwarze. Czekamy na spóźnialskich 15 minut, potem kierunek Nowy Dwór Mazowiecki. Ok 18.15-18.30 docieramy na parking koło McDonalda na Młocinach (droga na Łomianki) gdzie jest drugi punkt zbiórki dla tych, którzy wolą nie przebijać się przez całe miasto w kolumnie lub mają tam bliżej

 

Punkt Docelowy -> http://www.bramaostrolecka.pl/

obsługa już jest poinformowana o naszym przybyciu

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szacowną środową grupę "na rybkę". Z nieśmiałością "zapytowywuję" czy można się dołączyć do wypadów w Waszym towarzystwie? Jak już zauważyłem miejsca spotkań mniej więcej te same, terminy też, pozostaje tylko śledzić ogłoszenia parafialne i być gotowym na wypad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGŁOSZENIE PARAFIALNE

spotykamy się 11.08 tradycyjnie na Torwarze o 17.45. Ruszamy o 18.00 w kierunku na Nasielsk.

Drugie miejsce zbiórki (ja tam będę czekała i pewnie część Rybek z Legionowa i okolic) jest na parkingu przy kościele w Wieliszewie ok 18.30. Potem ruszamy do Farmy Krzyczki gdzie w pięknych okolicznościach przyrody można spożyć ..... rybkę..... lub coś innego.

Punkt docelowy:

 

http://www.piknikklub44.pl/index.php

 

Obsługa jest uprzedzona o naszym przybyciu. Liczę, że jak zwykle stawicie się licznie niezależnie od pogody, która ostatnio jest w kratkę. W razie deszczu przeciwdeszczówki trzymajcie w pogotowiu. Oczywiście wszyscy nowi chętni są mile widziani :)

Do zobaczenia w środę

Kate

p.s. Zbieramy i zawozimy do Bogatyni potrzebne im rzeczy tzn. środki czystości, ubrania, pościel, ręczniki itd. Można dowieźć rzeczy na rybkę na drugi punkt zbiórki.

Edytowane przez Kate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nieśmiałością "zapytowywuję" czy można się dołączyć do wypadów w Waszym towarzystwie?

Jak zauważyłeś "pozostaje tylko śledzić ogłoszenia parafialne i być gotowym na wypad."

Podłączaj się :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś może mi wkleić link gdzie są zamieszczone zdjęcia z naszych wypraw. Zappa mi tłumaczył ale nie mogę znaleźć.

 

Pozdrawiam

Ojtam Ojtam

 

Witam

Ja niestety, tez mam ten sam problem.

Więc jeżeli znajdzie się ktoś chętny, by udzielić nam wskazówek

to będę bardzo wdzięczna.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

Nie wiem jaka będzie pogoda jutro i ilu z Was ma ochotę się spotkać. Ponieważ ogłoszenie pojawia się w ostatniej chwili (prawie) to proponuję nie kombinować z knajpami tylko:

 

SPOTYKAMY SIĘ W NIEPORĘCIE NA PLAŻY MIEJSKIEJ NA NOWYM DEPTAKU I POMOŚCIE/MOLO o godzinie 20.30.

Jak chcecie się najpierw umówić na Torwarze to proszę się organizować. Ja będę już na miejscu czekała. Spotykamy się na parkingu i decydujemy czy siedzimy na ławeczkach czy kierunek ku jedzonku.

Można przejść się po ładnie zagospodarowanym brzegu Zalewu Zegrzyńskiego. Jak zdecydujemy się coś zjeść to są dwie opcje:

1. Klepisko

2. Barka

 

ZAPRASZAM

godzina jest specjalnie dla tych, którzy późno kończą pracę, żeby nie było wymówek i każdy zdążył dojechać.

Kate

Edytowane przez Kate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

OGŁOSZENIE PARAFIALNE 8-)

 

Po dłuższej przerwie najwyższa pora na jakiś konkretny środowy wypad.

Dlatego z przyjemnością znów pozwolę sobie zaproponować cel wyjazdu ;)

 

Jedziemy na Ranczo Bena koło Stanisławowa

 

Zbiórka: stacja BP przy Modlińskiej

Start: godzina 17:45... 15 minut później ruszamy...

 

Dla tych, co będą nas doganiać później - Płochocińską (droga 633), potem w Rembelszczyźnie w prawo na pierwszym małym rondzie (droga 632).

Po ok. 2 km w lewo na skrzyżowaniu z szyldem :cool:

 

Pogoda ponoć ma być - zawsze jakaś jest :cool:

Obsługa już wie o naszym nalocie :icon_mrgreen:

 

R. :crossy:

 

EDIT

 

Mała zmiana planów - w ramach środowego wypadu jedziemy odwiedzić Sylwię i ptaq.

Sylwia została poszkodowana w ostatni weekend w wypadku...

 

Czas i miejsce zbiórki pozostaje bez zmian.

Edytowane przez roberto1002

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...