Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Zulus nie zrozumiałeś mnie albo nie doczyatałeś mojej wypowiedzi.

Miałem na mysli informację zamieszczaną na forum w poniedziałek w kwestii środowych zbiórek co gdzie i jak w najblizsza srode.

Informacja zamieszczona w poniedzialek pozwoli lepiej chetnym zaplanowac czas i sie zorganizowac a jesli info pojawia sie w srode to moim zdaniem jest troche pozno.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Wojto gdybyś z ciekawości przeczytał posty zamieszczane w tym dziale to wiedział byś że:

- na rybkę?? jest zawsze i tylko w środę o ile pogoda na to pozwala

- zbiórka zawsze (po za wyjątkami) 17.30 odjazd 17.45 najczęściej Torwar

- jeśli nie ma pomysłu, tradycyjnie zbieramy się na Torwarze i tam obieramy kierunek

- jeśli jest pomysł pojawia się ogłoszenie (czasem nawet w poniedziałek) może się zdarzyć, że godzina późniejsza i start z innej lokalizacji, umieszczone jest to w ogłoszeniu

- dołączyć może każdy komu odpowiada nasze towarzystwo i ma cierpliwość przeciskać się przez korki w grupie ;)

 

Jednym słowem: jeśli ktoś chce się dołączyć wystarczy, że zarezerwuje sobie trochę czasu w środę po pracy bez względu na obrany kierunek.

A wygląda to tak że: jeśli pogoda łaskawa i długi dzień lecimy w okolice Wawy w promieniu do 70 km max. (w końcu trzeba wrócić i jeszcze na czwartek się wyspać :D ), jeśli pogoda mocno niepewna lecimy gdzieś lokalnie - w końcu ma to być przyjemność a nie walka z żywiołami :D.

Geneza jest prosta: wspólna przejażdżka, żarcie i pogaduchy u celu ;)

 

zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...