Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie jako uczestnik tego szacownego forum mam zaszczyt zaprosić Was do udziału w festynie " Święto Rodziny" w dniu 5 czerwca od godziny ok. 13 30 w miejscowości Karniewo ( 80 KM od Warszawy w kierunku na Augustów tj. Serock,Pułtusk)

Otóż w mojej, powiedzmy niewielkiej miejscowości Stowarzyszenie działające przy Zespole Szkolno Przedszkolnym organizuje piknik rodzinny. Mamusie chcą zrobić swoim mężom niespodziankę. Postanowiły zorganizować paradę motocykli jako ważny punkt w/w pikniku. Na dzień dzisiejszy mamy potwierdzony udział motocyklistów z dwóch klubów. Miło by było, jako aktywnemu organizatorowi imprezy, zapowiedzieć wśród uczestników motocyklistów z naszego forum.

Jeśli będziecie zainteresowani, a mam nadzieję, bo dzieciom dedykujemy to działanie;

Pozdrawiam

Wojto 1976

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wiedzieć tutaj

 

OGŁOSZENIE PARAFIALNE

A może tym razem nad Zegrze

Zbiórka na BP o 17.45 wyjazd o 18.00

Miejsce Białobrzegi BAR LAGUNA

http://www.bar-laguna.pl

albo tutaj: google naszym przyjacielem ;)

Edytowane przez zappa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ogłoszenie parafialne

 

Spotykamy się jutro ( 29.06), na Torwarze o 17.45 odjazd o 18.00 w kierunku Portu Pilawa nad Zegrzem :)ok.18.20 Zgarniamy pozostałych rybkowiczów na Modlińskiej, tam gdzie zawsze, tj, stacja benzynowa po prawej stronie :)

 

Trzymamy kciuki za ładną pogodę :D

 

 

scisk, Owad Miodopędny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie parafialne

 

Spotykamy się jutro ( 29.06), na Torwarze o 17.45 odjazd o 18.00 w kierunku Portu Pilawa nad Zegrzem :)ok.18.20 Zgarniamy pozostałych rybkowiczów na Modlińskiej, tam gdzie zawsze, tj, stacja benzynowa po prawej stronie :)

 

Trzymamy kciuki za ładną pogodę :D

 

 

scisk, Owad Miodopędny ;)

 

Dla tych co nie wiedzą Trasa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie parafialne

 

Zbiórka : BP Modlińska godz. 17.45, odjazd 15 min. później

 

Miejsce docelowe: Brama Ostrołęcka, Nowy Dwór Mazowiecki

 

A jak będzie padało to bujniemy się do Oberży Pod Czerwonym Wieprzem, na Żelazną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest dzis jakas rybka ? i mozna sie dolaczyc ? bo wkoncu mam srode wolna i bym gdzies pojechal :)

"Gdy na drodze za zakrętem Przeznaczenie spotka mnie ... "

"...If I'm not back again this time tomorrow, Carry on, carry on, as if nothing really matters. ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...