Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj i w niedziele troszke przewietrzylem swoje "jajko" :icon_mrgreen: Dziś niestety pogoda nam nie sprzyja chyba...aczkolwiek pare sprzetow widzialem :icon_razz:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej myślałem, że rybkowicze się wspierają !! ;)

czemu nikt nie szuka mi motocykla :D

 

Jasne, że się wspierają:) Gdyby ktoś z rybkowiczów miał taką maszynę na zbyciu to pierwszy byś wiedział.

A tak - nikt Ci - z troski o Ciebie nie będzie szukał bo to wiadomo z jakiego drzewa było wydłubywane?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olej + filtr zmieniony

świece wymienione

 

Filtr powietrza ok

 

Podnóżek wymieniony na nowy (po tym jak go siekierą ułamałem... długa historia :) )

 

gotów.

 

szkoda tylko, że jutro małżonka gdzieś z koleżankami idzie chlać, bo bym się zjawił....

 

Pozdrawiam.

 

P.S.

 

majkelpl

ZERO to już nie minus!!!

Więc jak dla mnie ok :crossy:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna, termometr rano pokazal ............... ZERO !!!!!! :banghead:

A mialo byc tak pieknie ......

No, Ty i tak zaczynasz jeździć przy +25... Cos tak pisales kiedys, nie...? :biggrin:

 

no nieee kochani - dla mnie zdecydowanie za zimno :D

A tam zimno od razu... Mokro. Po prostu mokro. :D

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Ty i tak zaczynasz jeździć przy +25... Cos tak pisales kiedys, nie...? :biggrin:

 

Poniewaz ten dlugi stan stagnacji i bezruchu motocyklowego ( czytaj zima ) juz mnie po malu zaczyna wkurwiac, wiec ..... zmienilem swoje postanowienie i wyruszam jak tylko bedzie +15 juz !!! :crossy: :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz ten dlugi stan stagnacji i bezruchu motocyklowego ( czytaj zima ) juz mnie po malu zaczyna wkurwiac, wiec ..... zmienilem swoje postanowienie i wyruszam jak tylko bedzie +15 juz !!! :crossy: :buttrock:

Nie "+15" tylko 15-go śmigamy grupą na motobajzel, przynajmniej w jedną stronę !

Wiem, wiem - to nie środa. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy sie ..... ustalony jest jakis punkt zborny ?? :eek:

Dobre newsy :buttrock: : sloneczko wyszlo i robi sie w miare cieplo .... juz + 12 za oknem u mnie :crossy:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy sie ..... ustalony jest jakis punkt zborny ?? :eek:

Dobre newsy :buttrock: : sloneczko wyszlo i robi sie w miare cieplo .... juz + 12 za oknem u mnie :crossy:

 

To jeszcze 3 stopnie i wyjezdzasz? :icon_mrgreen: :icon_razz: hehehe

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja na moto bajzel się wybiorę.

Co prawda nie wiem gdzie będzie, ale pewno zaraz ktoś mi powie :)

 

Może faktycznie jakoś się ustawimy?

 

Dla ludu jadącego z Legionowa i okolic oraz Tarchomina proponuję wstępnie BP z McD przy Modlińskiej.

 

Co wy na to?

 

No i jaka godzina?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...