Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ czym się tak zmęczyłeś? Przecież było spokojnie, grzecznie, cisza nocna od 22.... :flesje:

Tak tak wszyscy grzecznie chodzili spać o godz 22.00 :biggrin:

Tylko trzeba było zostawić moto na parkingu strzeżonym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec na ostatniej "rybce" zostalem wytypowany na przygotowanie nastepnego wypadu, wiec planowalem spotkanie na Torwarze przejazd przez Konstancin, Gore Kalwarie w strone Warki tam na luku po prawej stronie jest knajpka z grilem ca okolo 50 km w jedna strone powrot przez Sobiekursk Jozefow Walem Miedzeszynskim, taki byl plan ale jest problem nie wiem czy bede mogl jechac :flesje: wiec ......

zostawiam to moze sie da z tego skorzystac lub jakis plan awaryjny ....

 

PS. MOZE SIE JESZCZE UDA .......

 

Trasa mi sie bardzo podoba ...Ja dolacze po drodze bo akurat mam serwis umowiony na srode ale z Piaseczna bede mial blizej wiec jak bede wiedzial ktoredy bedziecie dokladnie jechali to poczekam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...planowalem spotkanie na Torwarze przejazd przez Konstancin, Gore Kalwarie w strone Warki tam na luku po prawej stronie jest knajpka z grilem...

 

 

Jak mówisz o tej chacie w okolicach wsi Coniew to właśnie na tym łuku przed karczmą miałem dzwona furą swego czasu...

 

Ja niestety w tę środę czasowo jestem off, a do tego takiej alergii dostałem na powrót od traw, że nie jestem w stanie normalnie funkcjonować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po urlopiku:) Się dołączę bo i po drodze mam:)

Startujecie spod Torwaru o 17.30?

Drake - gdzie w Piasecznie będziesz w tym serwisie? Bo mogę podjechać i razem pojedziemy.

 

W Suzuki POLandPosition

 

dzisiaj jade zostawic po pracy a jutro odbiera gdzies kolo 17:30 jak dojade z centrum ...

 

to mozemy sie i umowic na miejscu ... powiedzmy o 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Suzuki POLandPosition

 

dzisiaj jade zostawic po pracy a jutro odbiera gdzies kolo 17:30 jak dojade z centrum ...

 

to mozemy sie i umowic na miejscu ... powiedzmy o 18

 

Wszyscy słyszą?;) Drugi punkt zboru o 18 pod SPP - może tam ktoś dobije.

Ja tam zajadę troszku wcześniej, jeszcze nigdy tam nie byłem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie mi to bardzo pasuje ...do jutra... tylko jeszcze kwestia czy Markov bedzie mogl nas poprowadzic a jak nie to czy znajdzie sie jakis godny nastepca (znajacy trase) bo godnych to znam wielu :lapad:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy słyszą?:notworthy: Drugi punkt zboru o 18 pod SPP - może tam ktoś dobije.

Ja tam zajadę troszku wcześniej, jeszcze nigdy tam nie byłem;)

 

 

 

jak mi się uda wyrobić czasowo to będę pod drugim punktem zbioru :notworthy:

 

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy słyszą?:notworthy: Drugi punkt zboru o 18 pod SPP - może tam ktoś dobije.

Ja tam zajadę troszku wcześniej, jeszcze nigdy tam nie byłem;)

 

A ja tam bede w ogole w godzinach rannych :notworthy:

Zachaczajac o kolege upload'a na Wildku a potem do Piaseczna w biznesach :notworthy:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy słyszą?:notworthy: Drugi punkt zboru o 18 pod SPP - może tam ktoś dobije.

Ja tam zajadę troszku wcześniej, jeszcze nigdy tam nie byłem;)

 

 

to może i ja się załapię ...

a nie mielibyście chęci troszkę bardziej pokręconą drogą na tę rybkę pojechać :notworthy: bo do Góry Kalwarii to z Piaseczna droga cholernie prosta :notworthy:

 

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łysa opona to pryszcz... gorzej z wyciągniętym łańcuchem ;) Miałem powymieniać ale się nie wyrobiłem a - cholera... pokusa okrutna jechać z Wami ;) Jutro od rana pewnie będę toczył walkę ze sobą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...