Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :lalag:

ja wczoraj nie dałem rady już się tutaj wbić bo wróciłem trochę później niż się spodziewałem (odłożyłem załatwienie kilku spraw "na po rybce" :notworthy:) Nie mniej jednak chciałem podziękować za miłe latanko i wyrozumiałość dla początkującego który myśli że bez paliwa da się jeździć ;)

 

do następnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_twisted: STRZAŁECZKA :notworthy:

Wiekie podziękowania za miłe spotkanko,również za zrozumienie :icon_razz: mojego amatorskiego podejscia jazdy w grupie.

Przepraszam że tak wcześnie i szybko się zerwałem ale ... :banghead: OBOWIĄZKI mnie wzywały.

Do rychłego zobaczenia na następnym zlociku. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazde w grupie musimy zdecydowanie ulepszyc, bo nie moze miec miejsca sytacja ze ktos sie urywa a nikt o tym nie wie ... albo wie a nic z tym nie robi bo reszta juz pojechala ... tu mam nadzieje nie ma zasady "kto nie maszeruje ten ginie"

 

bedzie trzeba jak juz zostalo wspomniane powyzej ustalic szyk i kazdy bedzie odpowiadal za osobe za nim ...

 

no i na Boga trzeba trzymac odleglosc ... nie wyprzedzamy osoby przed nami ... bo po prostu to jest niebezpieczne ...

 

Ale jak na bade poczatkujacych (bez obrazy dla weteranow) to i tak nam niezle szlo....

 

 

Pozdrawiam i do milego.

Edytowane przez DRAKE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazde w grupie musimy zdecydowanie ulepszyc, bo nie moze miec miejsca sytacja ze ktos sie urywa a nikt o tym nie wie ... albo wie a nic z tym nie robi bo reszta juz pojechala ... tu mam nadzieje nie ma zasady "kto nie maszeruje ten ginie"

 

bedzie trzeba jak juz zostalo wspomniane powyzej ustalic szyk i kazdy bedzie odpowiadal za osobe za nim ...

 

no i na Boga trzeba trzymac odleglosc ... nie wyprzedzamy osoby przed nami ... bo po prostu to jest niebezpieczne ...

 

Ale jak na bade poczatkujacych (bez obrazy dla weteranow) to i tak nam niezle szlo....

Pozdrawiam i do milego.

 

Nie byłem na ostatniej jeździe (gdzie foty ?! :bigrazz: ) ale na przedostatniej... Fakt że trzeba ulepszyć jazdę w szyku... Choć wtedy nie było tak źle :) Nie wiem jak teraz...

 

Podstawa taka niejako to ten link co Marina zapodała... Trzeba będzie ustalić kto jak co zostaje, kto blokuje drogi z pierwszeństwem/ronda jak się na nie wbijamy itp... I jak zasygnalizować w razie problemów żeby kolumna się zatrzymała albo zjechała na najbliższy możliwy parking/stację... Można wykorzystać klakson/długie podjechać do prowadzącego, dac znać komuś obok ten drugiemu...itp... Oj będzie co obgadać na Rybce :clap:

Edytowane przez Engels
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny na jutro by pośmigać? Nie chce mi się w domu siedzieć, a w kilka osób przyjemniej się jeździ :)

 

Ja jutro planuje sobie smignąć traskę z kumplem około 2x200 km... Tak for Fun i przy okazji skoczyć do kumpla... :) Jak coś to pisz na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny na jutro by pośmigać? Nie chce mi się w domu siedzieć, a w kilka osób przyjemniej się jeździ :)

Chęci są - tylko czasu brak (weekend w pracy) :bigrazz:

Wczoraj i dziś miałem wolne i trochę pośmigaliśmy z Mirem na dwa fazerki. Ponad 900 km pękło - było morze i mazury - jeszcze mam banana na gębie :icon_mrgreen:

Na następnej rybce niestety też mnie nie będzie. W poniedziałek znów jadę nad morze, ale tym razem na dłużej - katamaranem z rodzinką. Wreszcie urlop :D

Pozdro dla wszystkich rybkowiczów i rybkowiczek i do zobaczenia po powrocie :cool:

Edytowane przez ptaq_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec na ostatniej "rybce" zostalem wytypowany na przygotowanie nastepnego wypadu, wiec planowalem spotkanie na Torwarze przejazd przez Konstancin, Gore Kalwarie w strone Warki tam na luku po prawej stronie jest knajpka z grilem ca okolo 50 km w jedna strone powrot przez Sobiekursk Jozefow Walem Miedzeszynskim, taki byl plan ale jest problem nie wiem czy bede mogl jechac :flesje: wiec ......

zostawiam to moze sie da z tego skorzystac lub jakis plan awaryjny ....

 

PS. MOZE SIE JESZCZE UDA .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie pojadę na rybke tylko prosiłbym o niedługą traskę. Po zlocie w Giżycku jakiś taki zmęczony jestem :biggrin: Kto był ten wie co się tam wyprawiało ;)

Ależ czym się tak zmęczyłeś? Przecież było spokojnie, grzecznie, cisza nocna od 22.... :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...