Skocz do zawartości

W czym latać w lecie/ kurtka i spodnie na upał - typu mesh


Rekomendowane odpowiedzi

Jedno pytanie: jeśli kurtkę tekstylną mam w rozmiarze L to czy zbroję też kupować w tym samym rozmiarze?

Niezłą jakość wykonania ma ten tańszy model zbroi X-Factor. Super Shield ma te zbroje niezłe, ale nie zawsze warte tych pieniędzy (czy raczej miał, jak ktoś jeszcze sprzedaje ten model to tylko dlatego że mu zalegają od wielu miesięcy).

 

Rozmiar ten sam lub odrobinę mniejszy, przynajmniej w tym modelu. Kurtkę mam w r. 50, zbroja w rozmiarze M leży w sam raz. Kupiłem sobie, ale wcale jej nie używam, bo mam wystarczająco przewiewną kurtkę. W razie czego pisz :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Kiedyś wymyśliłem sobie taką zbroję na siatce na gorące dni ale kilka razy w tym polatałem i to nie dla mnie, ciężko się to nakłada a i balerony się nie mieszczą. Kupiłem komplet Joe Rocket kurtka i spodnie, wyglądają jak normalny komplet moto ale są całe z siatki i mają wszystkie protektory, wg mnie idealne, jedynie kolor czarny bym zmienił na jakiś jasny szary, no ale takich nie produkowali. Siatka to nie jest jakieś badziewie, właściwie sprawia wrażenie równie solidnej co normalny tex a gdzieś widziałem testy tarcia nią po asfalcie i nic się nie przetarło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja na lato mam kurtkę arlen ness, starszy model ale bardzo fajny. Sporo siatki ale nie na całości. Solidna i przewiewna tylko do krawcowej dałem żeby doszyła zamek co by ze spodniami spiąć.

A w temacie spdni coś próbowałem szukać ale nie poszło. Może ktoś coś ?

post-82952-0-72861600-1440056609.jpg

Edytowane przez Jaceksc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaceksc ja ostatnio w Szn kupiłem na Niemierzynskiej w moto center jeansy rebelhorna urban, i jestem b. zadowolony daly rade nawet w ostatnie upały. Jesli szukac troszke wyzszych spodni tak, zeby nie pizgalo po nerach przy pochyleniu sie na moto, to polecam wlasnie te urbany. Mierzylem sporo modeli i w wiekszosci reszta byla za mocno "cywilna' i przy siedzeniu tworzyla sie dziura na plecach miedzy spodniami, a kurtka. Ale oczywiscie co kto woli.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...