Skocz do zawartości

komar mr-232


kacpextreme
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a ma ktoś może jakąś literature do mojego komarka w formie elektronicznej?? Byłbym bardzo wdzięczny. [email protected]

 

 

Wojt@s it's for you ---> http://rapidshare.com/files/27044585/Ksi__...Adi.G..rar.html

Zasysać

 

Też się muszę pochwalić tyle że modelem 2330, zdjęcia wkrótce.

Stan jaki nabyłem jak dla mnie rewelacyjny!!!

 

Aha Kacperxtreme brakuje Ci zamszowych pasków na bagażniku, pompki, brzęczyka iii ... manetki i siodło masz nieoryginalne tzn. rometowskie ale nie takie jakie powinno być.

Edytowane przez michal.051
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny motorek hehehheh

Miałem kiedyś historie z takim wałem!!!! Mianowicie przy moim komarku na pedała zaczął mi nawalać wał oczywiste ciężko odpalać itp. Ale jako młodzieniec nie dawałem za wygraną to się pchało jaz wał się ustawił i zaczął palić hehehhe ale Panowie nie było na niego skurczybyka nigdy a nikt nie dogonił mnie na wyścigach hehehe nawet 3 Romet hehhehe dobre silniki i wierne :biggrin:

Oto taka malutka historyjka ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóz mój nowy nabytek:-)

 

 

Kaaaaawał historii wpadł Ci w ręce :icon_eek:

Z tego co widzę to moskit w miarę kompletny. Ciekawi mnie ta lampa, nigdy się z taką nie spotkałem.

 

Ooo Panowie mam nie typowy yyyy .... ,,problem"??

Co zrobić z 400 szt. nowiutkimi PRLowskimi fajkami świec. Myślałem nad allegro ale cholera jakoś nie chce mi się pierniczyć z tymi duperelami.

Zadam głupie pytanie, nie zechciał by ktoś odkupic ode mnie choć 1/4 tego?? :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Granat zabrałem się z tą jedynkę, skończyło się na stole:D silnik rozebrany, okazało się że wałek pośredniczący, nie miał zębów na mniejszym kole, leżałem sobie luzem na dnie. Teraz pytanie ma ktoś może na sprzedaż?? w dobrym stanie, bo nie chce kupować chińszczyzny, bo to porażka.

 

Poza tym wał bez luzów, tłok i cylinder pojeżdżą jeszcze spokojnie, sprzęgło całe, nowe magneto, nowe cewki w środku, aż byłem w szoku.

 

Dzięki jeszcze raz za książkę, przydaje się;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem się pochwalić to się chwalę :flesje:

Rocznik '69 ogólny stan ... sami zobaczcie http://img187.imageshack.us/my.php?image=zdjcia0094vb8.jpg

 

<tak wiem że brakuje obudowy gaźnika i klapek schowka, ale zapomniałem ich założyć>

 

Gdyby ktoś, kiedyś chciał się dowiedzieć czy jest na sprzedaż to od razu mówię że ... tak :icon_twisted:

Czas zakupić coś większego < SHL > już mam namiar na fajny egzemplarz tylko cash potrzebny.

A co do komarków to być może nie długo będą dwie nowe foty modeli 2350 (czerwień meksykańska i błękit atlantyku :flesje: ) oba z papierkami, tylko trochę zaniedbane. :)

 

Granat dobrze wiedzieć że masz spore ilości części.

Potrzebne jest mi to co Woj@sowi (wałek pośredniczący) + cała lewa rękojeść. gdybyś miał to ... :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A może poprostu forumowiczą??:bigrazz: pokaż foto ja jęstem chętny na pare sztuk:)

 

no to pokazuje http://img219.imageshack.us/my.php?image=zdjcia0108os9.jpg jeszcze pachną ubiegłym wiekiem :lalag:

Jak myślicie na ile to wyceniać???

 

aha ta metalowa obudowa jest oczywiście zdejmowana jeśli się chce :notworthy:

oo i jeden zonk się pojawił, mianowicie one są tylko na cienki kabel WN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo. Moje ulubione fajki. :biggrin: Te co nie zawsze są poprawnie odizolowane od WN i można się zdzwić dotykając je. :biggrin: Zawsze wyp....łem te osłony od razu po zakupie. ;)

 

Jaką SHL planujesz? M11? Mam kilka sztuk, żadna nie jest na sprzedaż. :biggrin: M11-tki S32.

2 lata temu kupiłem niezłą SHL od pierwszego właściciela, super stan , 100% oryginał.Przebieg coś poniżej 30kkm. Rok `67 i sporo części gratis. Kope kasy dałem za nią ale warto było. :biggrin:

http://bikepics.com/members/lehoom/67shlm110/

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha, własnie te sa najzabawniejsze:-)wspaniale kopia:-)

 

Uwaga!Poszukuje zdjec zywych komarów lub samych ram z lat 60, 61, 64 jesli ktos ma to prosze na emila lub gg, szczególnie 64 rok, jakos ich nie widziałem, podobno sa:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Uwaga!Poszukuje zdjec zywych komarów lub samych ram z lat 60, 61, 64 jesli ktos ma to prosze na emila lub gg, szczególnie 64 rok, jakos ich nie widziałem, podobno sa:-)

 

Może tutaj coś znajdziesz?? http://www.motomaniacy.com/viewtopic.php?t...&highlight=2328

Jeśli chodzi Ci o rocznik '64 to wydaje mi się że będzie to model 2328

Mam katalog części do tych pierwszych komarków, gdybyś potrzebował to podeślę.

aha i jest tam właśnie model 2328

 

A co do SHL, temat umarł, oglądałem jedną taką pikną ale mój budżet nie wytrzyma tego obciążenia jakim będzie późniejszy remont, w huk części jej brakowało.

Jak mi coś wpadnie w ręce to na pewno dam znać.

w sumie rocznikowo mi zbytnio nie zależy, byle by w miare kompletna i nie przeżarta przez rdze była :icon_mrgreen:

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...