Skocz do zawartości

Gsxr 1100


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam gsxr 1100 91 r.

Za kazdym razem jest tak samo. Przejadac ok. 2km. motor zaczyna przerywac na wysokich obrotach, po kolejnym kilometrze przerywa w zakresie obrotów 3000 - 8000 , nastepnie na wolnych obrotach nie chodzi równo i po chwili gaśnie. Zapalajac go, rozrusznik nie moze przekrecic silnika. Na nastepny dzien zapala od razu i znowu to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda jakby coś ci się w elektryce rozgrzewało i kasowało zapłon. Jak ci zdechnie następnym razem to sprawdź czy jest iskra - wg. mnie tutaj lezy problem. A konkretnie to może być elektronika sterująca zapłonem - szczegółów tego moto nie znam. Taka jest moja teoria.

Ponieważ racjonalne myślenie nie jest tym, na czym opiera się żaden z dyskutantów, nie ma co oczekiwać, że jakakolwiek argumentacja, która nie trafia do emocji, przekona go do przyjęcia lepszych zasad. David Hume, An Enquiry Concerning the Principles of Morals

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...