Skocz do zawartości

Czy się opłaca? Pytanie o Drag Stara


Sibilek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie, że się opłaca, zwłaszcza że u nas nie kupi się już Drag Stara. Tylko nie wolno siebie samemu oszukiwać, a takie są zazwyczaj tendencje wyjściowe :flesje:

to jest bez sensu. za te same pieniądze można kupić nówkę wild stara w UK, jedyny problem w tym, że trzeba tam kogoś mieć, ale kto dziś nie ma znajomego w UK? odpada cło, Vat, kosztowne transporty. nic tylko zarejestrować w PL i jeździć. aha! zapomniałbym; kierownicę trzeba przełożyć jak do ruchu prawostronnego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i lampę obrócić co by nie świeciła po oczach.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio jak patrzyłem w internecie to za 5000 funtów można kupić nówkę nieśmiganą.

 

 

Ja sprzedalem swojego XVS650 z 2001 roku z przebiegiem 16200 udokumentowanym w ksiazce serwisowej, motocykl jest w idealnym stanie i kolega, ktory go kupil pisal mi ostatnio podziekowania.

Chce tylko powiedziec, ze nie wszyscy sprzedajacy motocykl to oszusci cofajacy licznik. Mysle, ze warto poszuksc uzywanego moto wsrod forumowiczow, mozna w historii forum sprawdzic co forumowicz pisal o nim i wogole to co pisze wiele o nim Ci powie.

pozdrawiam

green_roder_2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest bez sensu. za te same pieniądze można kupić nówkę wild stara w UK, jedyny problem w tym, że trzeba tam kogoś mieć, ale kto dziś nie ma znajomego w UK? odpada cło, Vat, kosztowne transporty. nic tylko zarejestrować w PL i jeździć. aha! zapomniałbym; kierownicę trzeba przełożyć jak do ruchu prawostronnego. :biggrin:

 

 

W Polsce mi powiedzieli, że w sprzedaży już nie ma modelu Wild Star bo Yamaha zaprzestała produkcji tego motocykla.

W Angli nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce mi powiedzieli, że w sprzedaży już nie ma modelu Wild Star bo Yamaha zaprzestała produkcji tego motocykla.

W Angli nie?

 

To jest kwestia norm emisji spalin, niestety. Sądzę, że UK obowiązują te same.

Podobnie jest z Suzuki Intruder 800 - to co w tej chwili stoi w salonach to końcówka z homologacją. Importu już nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wild Stara zaprzestali produkować chyba 2004.Obecnie produkują go w USA pod nazwą Road Star a od 2008 roku jest z wtryskiem.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...