Skocz do zawartości

Ślub Radom


Arkadiusxmoto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Msza zaczyna sie o 19 ... potrwa pewnie ok 30 min wiec tak przed 19.30 musimy juz byc . Skład mniejszy niz 10 moto raczej odpada ... przejezdzamy od kosciola na Borkach do Leśnego Dworu na Słowackiego (7km za rondem w strone Skaryszewa)

Zbiórka o 19.15 pod kosciolem do zobaczenia :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja wróciłem z wakacji... jutro niestety pracuje ale jak da radę to przyjadę, zabiorę motor do pracy i postaram się wyrwać na godzinę

 

naliczyłem 10 maszyn. Jeśli chodzi o oprawę akustyczną to wystarczyłby Szczeniak na swojej kobyle.

 

 

Kamyka namawiałem żeby pojechał na motorze na wesele, a później przebrał się... albo nie :) powiadomcie znajomych, żeby było trochę więcej osób to będzie fajniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja wróciłem z wakacji... jutro niestety pracuje ale jak da radę to przyjadę, zabiorę motor do pracy i postaram się wyrwać na godzinę

 

naliczyłem 10 maszyn. Jeśli chodzi o oprawę akustyczną to wystarczyłby Szczeniak na swojej kobyle.

Kamyka namawiałem żeby pojechał na motorze na wesele, a później przebrał się... albo nie :D powiadomcie znajomych, żeby było trochę więcej osób to będzie fajniej.

:icon_rolleyes:

faktycznie co do XYLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!OFICJALNA WERSJA BRZMI- XYLO WIESZAL ZOLTE FIRANKI I GIBNAL SIE NA STOLECZKU!!!!TAKA WERSJE PRZYJELISMY I TEJ SIE BEDZIEMY TRZYMALI!! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen:

XYLO WIESZAL ZOLTE FIRANKI I GIBNAL SIE NA STOLECZKU!!!!

 

Wyczuwam tu podtekst :icon_question:

Czemu nie RARUSIOWE (to taki liliowy) albo JUPIKOWE (od soczku chyba pomaranczowego) :banghead: Tyle jest roznych kolorow... :icon_mrgreen:

Edytowane przez hornets
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przejdzie mi koło nosa taka okazja. Też mam wesele ale jestem zaproszony jako gość więc mnie nie będzie na obstawie. Może innym razem - zresztą ostatnio w Radomiu coraz częściej ktoś chce brać ślub w naszym towarzystwie - fajnie.

Pozdrawiam

Shadow_MW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - parada udana, bylismy, - moto duzo - ale ZJEB dla organizatora staszny !! ZABRAKLO WODKI na kilka motocykli, widzialem wkurweinie w oczach, sam od jakiegos pacana dostalem 3 flaszki i kazal rozdac na jakies 6-10 moto - IDIOTA i c*el wg mnie @@ zasada na praradzie powinna byc jedna i - ile moto - tyle flaszek !!

jednym slowem - najlepszego mlodym ale dali dupy z wodka strasznie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...