Skocz do zawartości

Który lepszy i który polecacie??


bleobheris123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

Mam problem bo nie wiem ktory jest lepszy i ktory kupic!!

Keeway Matrix czy Keeway F-act czy Keeway Focus??

Który ma najlepsze osiagi?? Jakie czesci zamienic aby byl mocniejszy i szybszy??

A jesli znacie jakis inny sqter do 5000zł to piszcie!!

Z gory dziekuje...

Edytowane przez bleobheris123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy tylko wymienić:

-cylinder na 70 cc (tłok, pierścienie, sworzeń itd.)

-w związku z powyższym wał na wzmocniony + łożysko

-do tego trzeba też większy gaźnik

-wzmocnione sprzęgło

-odpowiednie rolki dla Twoich wymagań ( lżejsze - lepsze przyśpieszenie; cięższe - lepszy v-max)

-wydech, bo na oryginalnym nie wykorzystasz wcześniej wymienionych części

-możesz zmienić świecę na lepszą...

...i tak w nieskończoność. Tylko żebyś później nie miał wyrzutów sumienia, że napchałeś sporo kasy a sprzedajesz taniutko.

Za 5000 pln można kupić średniej klasy nowego skuterka lub używany, lepszej marki, ale z niewiadomych rąk. Wybór należy do Ciebie. Może TGB albo Kymco?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem stycznosc tylko z Matrixami ( najdroższy w stawce ) i jakos jego plastikow tragiczna, takze ciekawe co sie dzieje w tanszych modelach. Poza tym nie odpalal. Ale tak to byl spoko :lalag:

 

a co do osiagow - wydech, sprzeglo, wario i bedzie latalo.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Wislaku - jesli masz zamair pisac takie bzdury co do jakosci plastiku to lepiej nic nie pisz.Wykonywane sa z granulatu - a w stosunku do konkurencji Martix wypada najlepiej : chyba ze masz na mysli porownania typu : MATRIX : GILERA ????????? Bo to chyba w tym kierunku idzie.

 

 

Nawiazujac do pytania :

 

Majac do wyboru te 3 pojazdy ja osobiscie wybieram Focusa rocznik 2006 :P jesli masz owego do dyspozyci ( chodzi o nowy sprzet bez przebiegu)

 

W MAtrixie masz do dyspozycji : "sportowy " tlumiczek ,el. zegary , al.obrecze, alarm ( ale to standard we wszystkich modelach) , odpalanie z kluczyka (tez standard) ,kuferek (standard) , al. podesty , "sportowa " tarcza cham. - minusem w martixie jest podloga ktora jes za wyskoko i nie ma "wysiegnikow" jak w przypadku focusa/ f-acta .

 

 

Reasumujac pojazdy mechanicznie : czy bedziesz chcial kupic f-acta / matrixa najpierw sobie usiadz na jednym i drugim.

 

Po standardowym odblokwoaniu pojazdy rozpedzaja sie do 70 km/h (sam sprawdzalem)

 

Jesli o pojad bedziesz dbal , przestrzegal przegladow i wymian - gwarantuje bezawarynja jazde :P

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego kioRa,

 

pod hasłem "jakość plastików", mam na myśli ich spasowanie ( ktore jest bardzo srednie ), trwałość ich mocowań ( ktore ochoczo pękają ) i tym podobne aspekty. Mialem styczność z Matrixami paroma, wiec o nich pisze. Może w tych nowych coś sie poprawiło.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega jest posiadaczem wynalazku Keeway Matrix i powiem jedno: nie narzeka na niego, co więcej zachwala go. Ma go już z rok i jeździ nim codziennie do szkoły i jeszcze nic mu sie poważnego nie stało. Co do osiągów to spokojnie poleci te 70-75 km/h :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

 

Mój kolega jest posiadaczem wynalazku Keeway Matrix i powiem jedno: nie narzeka na niego, co więcej zachwala go. Ma go już z rok i jeździ nim codziennie do szkoły i jeszcze nic mu sie poważnego nie stało. Co do osiągów to spokojnie poleci te 70-75 km/h :)

 

 

Moi drodzy kupiłem MATRIXa synowi. Po paru niedrogich przeróbkach bezproblemowo zamyka licznik.

Jedyne co trzeba bylo wyrzucic to alarm bo starsznie daje po d... akumulatorowi. A poza tym to smiga jak pszczółka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...