Skocz do zawartości

Zdobywamy zamek w Nidzicy


roberto1002
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jechać może każdy, wycieczka z założenia ma być spokojna, a pałowanie nie wchodzi w grę...

Jeśli ktoś nie jeździł w grupie, albo dopiero zaczyna, to kiedyś się przecież musi nauczyć. Więc dlaczego nie teraz? Sama teoria to nie wszystko :)

Jeśli będzie nas więcej, to podzielimy się na dwie grupy. I nawet już wiem kogo "ubrać" w ten temat :notworthy: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Na pewno damy radę :lalag:

 

R. :crossy:

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cerberus, jeśli przejedziesz dodatkowe 22 km do Pułtuska to spotkamy się tam na rynku :icon_mrgreen: Na pewno nas znajdziesz. Kapniesz się po motocyklach :notworthy: Powinniśmy tam dotrzeć ok. godz 9:30

To nawet lepiej bo w Pultusku dawno nie bylem, w razie czego od 9.00 bede tam na was czekal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechać może każdy, wycieczka z założenia ma być spokojna, a pałowanie nie wchodzi w grę...

Jeśli ktoś nie jeździł w grupie, albo dopiero zaczyna, to kiedyś się przecież musi nauczyć. Więc dlaczego nie teraz? Sama teoria to nie wszystko :lalag:

Jeśli będzie nas więcej, to podzielimy się na dwie grupy. I nawet już wiem kogo "ubrać" w ten temat :icon_biggrin: :bigrazz: :D

Na pewno damy radę :flesje:

 

R. :bigrazz:

 

Kogo chcesz w ten temat "ubrać"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka nowych informacji na temat wycieczki...

Pogoda zamówiona, padać na pewno nie będzie ;)

O 12.30 na zamku w Nidzicy czeka na nas przewodnik. Koszt zwiedzania to 4 PLN od osoby.

Do zobaczenia w sobotę na starcie ;)

 

R. :biggrin:

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli uda mi się wstać o tak barbarzyńskiej porze ;) to też się dołączę jeśli można :)

 

tak samo u mnie, jak starczy czasoprzestrzeni na sen to melduje sie we wiadomym miejscu i wiadomej porze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleciałbym i ja ale moja ukochana strzeliła focha i mówi że trasa za długa, a ona woli pojechać i pochodzić niż ciągle jechać.

No i co mam z nią zrobić: dobić czy wymienić na inną?

 

 

Witam

Chętnie się przyłączę do wycieczki.

W ramach zaklinania pogody zapalę moje najlepsze cygarko hi hi.

:)

 

O, porsa, widzę że coś się zmieniło......

Dobiłeś czy wymieniłeś na inną ;) :) :biggrin: ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, porsa, widzę że coś się zmieniło......

Dobiłeś czy wymieniłeś na inną :) :) ;) ???

 

He he - dwa tygodnie tłumaczenia, że na tym polega bycie motocyklistą dało rezultaty i jutro jedziemy razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja bym się dołączył jeżeli była by taka możliwość w Serocku bo już na Torwar nie zdążę ??? parę minut po 9.00 powinniście być w Serocku więc jak zobaczycie niebieską FJR z czarnym kufrem to ja :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja juz sie doturlalem bo mialem najblizej :) a reszta pewnie jeszcze w siodle. Wycieczka bardzo fajna, bylo wesolo i sympatycznie. Przewodnik tez dawal rade. Jakbyscie lecieli na Grunwald to chetnie sie pisze to jedno z miejsc ktore obiecalem sobie odwiedzic w tym roku.

 

Mialbym tez prosbe jakby ktos mogl wrzucic zdjecia zbiorowe w wyzszej rozdzialce (wiekszej niz ta z picasa.google) lub podeslac mi je na skrzynke [email protected]

Edytowane przez Cerberus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...