Skocz do zawartości

Porównanie Kawasaki klx 250 i klr 250


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym, aby użytkownicy tych maszyn wypowiedzieli sie trochę na ich temat. Mam dylemat miedzy wyborem klx a klr. Potrzebuje motoru do jazdy w terenie lekkim, czasami cięższym, ale i na asfalt. Ma być motorem na 2-3 lata. Klx jest trudno dostępny w naszym kraju :banghead: . Jak już są to za 6-7 tys. Z klr jest lepiej z dostępnością i ceną. Nawet w Niemczech można je dostać. Interesuje mnie pojemność baku, spalanie, waga, moc, awaryjność, dostępność części i ich cena. To będzie pierwsze moje moto na prawko :banghead: . Chciałbym mieć jasność, abym później nie żałował wyboru. Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym, aby użytkownicy tych maszyn wypowiedzieli sie trochę na ich temat. Mam dylemat miedzy wyborem klx a klr. Potrzebuje motoru do jazdy w terenie lekkim, czasami cięższym, ale i na asfalt. Ma być motorem na 2-3 lata. Klx jest trudno dostępny w naszym kraju :D . Jak już są to za 6-7 tys. Z klr jest lepiej z dostępnością i ceną. Nawet w Niemczech można je dostać. Interesuje mnie pojemność baku, spalanie, waga, moc, awaryjność, dostępność części i ich cena. To będzie pierwsze moje moto na prawko :) . Chciałbym mieć jasność, abym później nie żałował wyboru. Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam.

 

jest cały temat o klx i klr więc poczytaj dużo tego było... klx waga chyba cos kolo 110 wersja R a klr onad 120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na temat klr sie nie wypowiem, ale od kilku miesiecy mam klx i sprawuje sie super. Widze ze tez w tuszynie mieszkasz wiec mozemy sie kiedys umowic i sam mozesz przetestowac klx

Widziałem cię parę razy jak poddębina jechałeś :rolleyes: Wiem że klx jest super, ale najtańszy jakiego znalazłem jest za 6500zł plus koszt rejestracji. A klr już od 3500zł można dostać. Jaką ma pojemność zbiornik paliwa klr 250?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLXa kupilem dośc nie dawno . Zastanawialem sie tak jak ty KLX czy KLR? . Wybrałem KLXa ze wzgledu na lepsza dostepnosc czesci. Do KLRa niema tak duzo gratów. No i wiadomo swieższy rocznikowo. Mysle ze KLXa dorwiesz za 6000 PLN i nie bedziesz musiał robić jakis wiekszych remontów. Ja jestem na etapie wymiany rozrządu i ustawienia zaworów. Dzisiaj zrobilem 57 km w terenie i powiem Ci ze mnie wymęczyl. Niby tylko 30 koni a nie tak łatwo daje sie okiełznać. Bierz KLXa . Mocny , lekki no i raczej nie zawodny.

 

No i spalanie wychodzi mi kolo 4-5 l na 100km :biggrin: co bardzo cieszy:)

Edytowane przez Pawik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Również jestem posiadaczem KLX'a z 99 roku co prawda wersja E ale i tak daje rade jak na moje... (przesiadłem się z RX'a 80 ) Co prawda jak dla mnie mógł by mieć lepszą zawieche ale takowa jest w wersji R.. wcześniej tego nie widziałem heh... i poprzednik ma racje niby 30 koni niecałe a naprawdę potrafi wymęczyć człowieka...

 

 

A tak przy okazji znacie jakiś serwis kawasaki w kuj-pom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...