Skocz do zawartości

Naklejka na wahacz. Help me!! :(


Rekomendowane odpowiedzi

Tak tylko że po naciśnięciu WYŚLIJ pojawia się jakaś strona PerfectNAV i The Site you are looking for "http://www.michelin.pl/opony/kontakt_o.cfm" is not available.

Czyli klops ten formularz nie działa tak jak powinien...

wiec jesli ktos wysylala maila nie z formularza to niech pogrzebie w kliencie pocztowym i podzieli sie z nami,bo zadnego kontaktu tam nie ma juz
dłanczam się do prośby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm naklejka na wahacz... uuu współczucie, ja bez takiej naklejki nie moge jeździć, po 1 motor sie nie prezentuje jak należy a po 2 jest dużo słabszy i zawieszenie gorzej chodzi :) KTM 400 który kupilem od Dominika tez ma takie naklejki ale niestety odklejają sie już :) i co ja poradze ?? pewnie będe musiał kupić nowy motor :) :) ratunku.. rozmawialem z Łukaszem Kędzierskim i on mi powiedział że jak niema naklejki na wachaczu to nawet nie wsiada na motor więc to chyba coś znaczy prawda ??

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hahahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

cze

sprawa z Aunerem wyglada nastepujaco: sprzedaje praktycznie wszystko do crossow i hard-enduro oraz akcesoria - buty, kaski, ciuchy (na motor i "cywilne"), grafiki na motor etc, ale nie tylko.

Sprzedaje rowniez czesci zamienne i tuningowe - tloki, kola, opony, wszystkie lozyska, ochrony ramy i łychy pod silnik (metalowe),kierownice, handbary, napedy - wszystko - tez to co nie wymienilam oczywiscie.

Najlepsze jest to, ze przesylka jest ekspresowa. Przedstawicielem na Polske Aunera jest p. Kaziemierz Krywult (ojciec Sebastiana), procedura zamowienia wyglada tak: w poniedzialek lub wtorek sklada sie zamowienie z katalogu (katolog otrzymuje sie gratis wraz z pierwsza paczka),w srode p. Krywult (lub ktos od niego) jedzie do Austrii i w piatek wraca z towarem,ktory jest wysylany za pobraniem przesylka priorytetowa - do mnie dochodzi w sobote. Tak wiec czekam na czasci max 5 dni i mam wszystko co chce do mojej yamahy.

Cena jest katalogowa, ja mam dodatkowo znizke.

Oto namiary na Auner Polska:

tel/fax (33) 814 35 20

kom. 602 403 572

 

Drugi namiar rownie dobry to www.motocross.prx.pl - p. Burak sprowadza i wysyla wszystko - jest od rzeczy niemozliwych :-) i ma najlepsze ceny w polsce na motory.

Super polecam - zamawialam juz duzo rzeczy i wszystko jest takie jak w opisie, ekspresowa przesylka i dobre ceny.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

sorry ze odnawiam temat ale kiedys ktos zamieszczal link do strony na ktorej bylo pelno naklejek na motocykle, to byla jakas zagraniczna strona

szperam juz od 30min i znalezc nie moge z wydawalo mi sie ze to bylo w jakims temacie zwiazanym z wahaczem

prosze o pomoc :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...