Skocz do zawartości

Kilka zdjęć simsonów


Z3US
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie widze Simka z założonymi okrągłymi szybkami kierunków. Jakoś mi się to niepodoba  :? . I niezbyt podobają mi się te podniesione tylne błotniki. Ale to moje zdanie...

 

Nie widziałem w simku S51 nigdy prostokątnych, w SR takie były i jak kolega mówi S53. Błotnik poedniusł poprzedni właściciel a ja jakbym chciał obniżyc to bym musiał zaślepiać czymś dziury które nawiercił ;) A jak wam sie podobają białe klosze :?: :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj jest fota mojego simka

 

Co ty tam za misia masz przy kluczyku heh... Ja mam z tyłu kierunki okrągłe, z przodu prostokątne 8)

 

Pozatym widze tu przy tym twoim simsonie ślady wiejskiego tjuniku...

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
tutaj jest fota mojego simka

 

Co ty tam za misia masz przy kluczyku heh... Ja mam z tyłu kierunki okrągłe, z przodu prostokątne 8)

 

Pozatym widze tu przy tym twoim simsonie ślady wiejskiego tjuniku...

 

No to jest misiek od niej więc sobie dynda :mrgreen:

 

hmm czy stwierdzeniem wiejski tuning chodzi ci o tą naklejke :?: .... Nakleił ją poprzedni właściciel i nie mam odwagi ją zerwac bo bym sie pozbawił lakieru :?

 

Sorry ale dawno mnie nei było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jak sie sprawuje ? Dobrze (Chyba:D). Dzwiek - teraz brzmi jak komar ale co tam :). Mi tam chodzilo o sam wyglad, poniewaz podobaja mi sie takie tlumiki, a moc to nie wiem , nieodczuwalne :) Ale i tak o moc nie nie chodzilo :)

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZyli mam problem z głowy bo mnie sie podoba mój bo jest na końcu kanciasty i z oznaczeniem cyfrowym. Nie taki jak ma większość że ma zaokrągloną tą końcówke wydeszka. Wyczyszcze go dokładnie wewnątrz i będzie luZzZzZzZ. Słyszałem że jakość tych układów co Ty masz jest bardzo cienka i lubią latać :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZyli mam problem z głowy bo mnie sie podoba mój ...

Nad gustami sie nie dyskutuje :) Mniesie moj podoba, tobie twoj a komus jeszczce inny norma :)

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie podoba mój bo jest na końcu kanciasty i z oznaczeniem cyfrowym. Nie taki jak ma większość że ma zaokrągloną tą końcówke wydeszka.

 

 

Fajnie, ja też mam właśnie taki w swoim (tylko porychowany :) ). Wydech z jakby "ściętym" zakończeniem prezentuje się lepiej, poważniej i bardziej elegancko niż te wypukłe. Bardzo ciekawie wygląda, gdy patrzymy na moto z tyłu, można nawet stwierdzić, że jest ładny, podczas, gdy te najczęściej spotykane lekko śmieszą :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...