Skocz do zawartości

Kilka zdjęć simsonów


Z3US
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ksząta mi się w głowie pomysł na zrobienie skutera. Wszystkie tutejsze fotki mogą się schować. Niestety realizacja mojego projektu nie będzie miała miejsca wcześniej niż za kilka lat, bo to będzie koszt kilku tysięcy PLN nie licząc ceny motoru wyjściowego. Żadnych szczegółów nie zdradzam.

 

jezeli juz przechodzimy do wlasnych inowacji... ja na wakacje planuje zrobic sobie crossika do zakatowania :D ot tak... wezme od tjunigofcuw jakies zmeczone silniczki ktore i tak przeznaczone sa na smierc, rame i posklejam wszystko w jedno poczym pojade polamac to do lasu... potem spaw i znowu :D)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazek

Mi sie ten podoba :-)

Od czego on ma bak ?

 

Oryginalny od simsona. W polsce żadko się zdarzają z takim bakiem ale w niemczech to większość ma taki. Nie wiem czy to jakas specjalna wersja czy co :?: (takie baki były w normalnym s-51 bo ten jest enduro chyba nawet 70cmm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w planach zrobić jawke delikatnie na naked'a (cicho ! nieśmiac sie !) Zmieniam przednią lampe na lampe od silmka albo jescze większą (niech ktoś zmieży średnicę lampy w jawce i w simku, bo niemam teraz dostępu i niebęde miał) zakładam bajerancekie prostokątne, chromowane lusterka. Reszty niezrdadzę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście prześliczny' date=' jakby z fabryki dopiero co wyjechał....[/quote']

Z fabryki nie wyjeżdżąły takie ładne :D

 

Ten motorower, którego dałem zdjęcia był kiedyś w ogłoszeniu i właściciel wołał za niego 3 000zł 8O

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zauważ Słabku, że ten Simek to ideał. A nie wiem czy 13 latek wolałby coś większego. Alternatywe miałby w leciwych już dalekowschodnich i zachodnich pojazdach, które mogłyby płatać różne figle. Jeśli ten Simek od strony technicznej prezentował się tak, jak od strony wizualnej, to był wart tej kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazek

Mi sie ten podoba :-)

Od czego on ma bak ?

 

To jest wlasnie bak od S50. Silnik jaki mam byl montowany w simsonach z takim bakiem, te simsony S50 to byl przodek s51 :banghead:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...