Skocz do zawartości

Dostałem mandat na moto


Rekomendowane odpowiedzi

A komornik to sobie dużo doliczy, baaardzo dużo, coś o tym wiem, jak wygrałem w sądzie sprawę o uszkodzone buciki (a sprzedawaca mógł wymienić, duzo by oszczędził - patrz dalej) to nam policzyli 300 zl, a komornik ze sklepu ściągnął ponad 600 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym szczecinku to naporawde trzeba uwazac. |Wczoraj wlasie ogladalem zdjecie kolegi z tego samego miejsca.

 

Prawda, kumpla też ustrzelili w tym miejscu w Szczecinku. Munipałki tam chowają się w krzakach i polują.

Kolega mój miał natomiast inny przypadek w Kaliszu. Ustrzelili go jadącego z przodu.... a w lusterku widział jak munipałek wyskoczył na drogę i zanotował jego numery na kartce.

W tej chwili właśnie jest na komendzie, bo dostał powiastkę... ale bez zdięcia itp.... trochę to dziwnie zmontowane ... ale zobaczymy jak będzie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie jak to jest, jeśli stoi taki foto-radar ustawiony na stałe w kierunku nadjeżdżających i zrobi zdjęcie? Co zrobią bez numerów?

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem sobie do Szczecinka do tych półinteligentych istot ze "sraży" miejskiej i powiedziałem że mam wątpliwośc co do fotki. Gośc pojechał pomnie jak po nieheblowanej desce. Że po ch*j w ogóle się pytam i wygłaszam teorie skoro się nie znam na radarach. Przecież "ON" doc.dr.mgr.inż a "ja" idiota co pewnie skończy 3 kalsy podstawówki. Więc mu mówie że mam ubezpieczenie w DASie. "On" na to: jak to mam ubepieczenie od wykroczeń"? (tu wyszła jego inteligencja :icon_mrgreen: )

"ja": nie od wykroczeń tylko mam ochronę prawną i jeśli sprawa trafi do Sądu Grodzkiego zaczniemy prać brudy, łącznie z tym czy miał świeże skarpetki jak mi robił zdjęcie. Wtedy rura mu zmiękła na maksa, zrobił się grzeczny i wytłumaczył jak robią fotki i w ogóle. :biggrin:

Tym nie mniej nadal nie wiem czy latać po sądach czy dać im te 300zyla i niech się pałują. :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest konkretnie? Znaczy to ubezp. w DASie? Czasami spotyka się nalepki DAS, ale nigdy nie wnikałem, o tso cho :icon_mrgreen:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Predkosc poajzdu wynosila 89 km/h. Tiry maja ograniczniki na 90 km/h

 

 

Wszystkie auta ciezarowe maja ograniczniki predkosci. Oczywiscie w pewien sposob mozna to obejsc,

 

W Sobote jechalem z kumplem z Kolobrzegu do Niemiec. Samochod ciezarowy - bez przyczepy jechal licznikowe 120 km/h. Najsmieszniejsze bylo to, ze zajechalismy na obiad do 15'go poludnika. Ca. 20-25 min pozniej przejechalismy obok tejze stojacej ciezarowki ktora zostala skontrolowana przez jakis organ. Pan rajdowiec stal juz zmokniety w calkiem ladnym deszczyku i czekal na zalatwienie procedury. Ciekawe jakie beda konsekwencje ?

 

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli juz przyjąłeś mandat to pozostaje Ci go zapłacić - teraz to nawet Sąd go nie uchyli. Nie ma takiej mozliwości w tym przypadku.

Nie wiem co tam jest na tym Twoim zdjeciu, ale jak są dwa pojazdy to na przyszłość nie przyjmuj mandatu. Żaden sąd Cię na podstawie takiego zdjęcie nie ukarze bo istnieją wątpliwości co do sprawcy wykroczenia, a te zawsze rozstrzygane są na korzyść obwinionego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mandat przyszedl poczta to nie ma tu nawet mowy o jakimkolwiek przyjeciu mandatu.

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...