Skocz do zawartości

Mandacik...


Rekomendowane odpowiedzi

i co się stanie jeśli będę płacił 5zł na jakiś czas?:)

Nic się nie stanie bo nikt się na to nie zgodzi . Każdy komornik jeśli ma z czego ściągać to bardzo chętnie ściągnie . Jeśli nie z ciebie to z rodziców .

 

aaa dla wyjaśnienia - teraz jak zapłacisz to będziesz miał tylko 500 zł a jak trafi to do komornika to będzie już coś koło 800-900 do zapłacenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uciekal nie bede tyle wiem, licze sie z tym ryzykiem zaplacenia 500 zl wtedy odstawie motor do garazu... sihaja to bylby dobry pomysl, wtedy na pewno bym nie usiadl na motor no ale niektorych i tak by to nie obchodzilo

 

 

nie uzyskalem odpowiedzi na moje wczesniejsze pytanie wiec zadaje je jeszcze raz moze ktos bedzie cos wiedzial

 

jezeli bede stal obok odpalonego motoru, motor jest na mnie to tez mi wlepia mandat za brak pj?

 

ktos rozkladal mandat na raty?

Edytowane przez personPILA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Providencie bez problemu :cool: Zastanów sie co mówisz to jest mandat a nie zakupy na raty. Równie dobrze można by karę pozbawienia wolności odsiedzieć w ratach po dwa tygodnie z przerwami po miesiącu. Jeżeli nie chcesz płacić to sie odwołuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo!

Proszę nie uczestniczyć w tej dyskusji - jakiekolwiek doradztwo w tej sprawie może stać się nakłanianiem do matactwa w wykroczeniu. Siedemnastolatek (sic!) albo konfabuluje, albo pozbawiony jest godności by ponieść konsekwencje młodzieńczego wybryku. W obu przypadkach nie utożsamiam się z nim (wręcz odżegnuję) jako motocyklistą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram - dlatego udziele krótkiej pomocy prawnej i na tym zakończymy temat.

 

Skoro byłeś "niewinny" (czytaj siedziałeś nie jechałeś) - to trzeba było odmówić przyjęcia mandatu. Wówczas sprawa zostałaby skierowana do sądu grodzkiego, który bezstronnie rozpatrzyłby wasz spór.

 

Mandat przyjęty nie podlega żadnym negocjacjom. Nie można się już od niego odwołać w opisanej sytuacji.

 

Niezapłacenie mandatu w wyznaczonym terminie oznacza wszczęcie egzekucji w trybie administracyjnym. Czyli najpierw komornik wezwie do dobrowolnej zapłaty, a jeśli to nie przyniesie rezultatu zjawi się w domu i zajmie rzeczy znajdujące się w Twoim władaniu - komputer, MP3, czy co tam masz cenniejszego.

 

Co z tym zrobisz Twoja sprawa. Sytuację prawną znasz.

 

Zamykam.

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...