Skocz do zawartości

Kto zaczął od sporta 600 lub więcej


Lukers
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

.....................ciężko znaleźć mniejszy motor ale taki który by się fajnie prezentował..................

to znaczy mniej lansersko ???? :biggrin: czy żeby laski lepiej leciały ???? :)

nie wiem czy wiesz ale np wśród motocyklistów (nie wśród kolegów którym jak powiesz że masz 120 KM to będą myśleli jaki to z ciebie kozak) sprzęt sportowy z "wyjechanym" środkiem opony a nie tkniętymi bokami wywołuje tylko śmiech i "wyrobione" zdanie :notworthy: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisal w tym temacie Leitho wszystko zalezy od indywidualnych predyspozycji. Jedni maja wiekszy talent do tego, inni mniejszy. A ze sie boi tym jezdzic to rzeczywiscie przykre. Moj kupel ma lek wysokosci i tez nic na to nie poradzi. Wszystko jest wzgledne

 

 

a tak z ciekawości jak oceniasz swoj talent :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) te Suzuki które pokazałem bardzo mi się podoba

 

te to mogą być majtki :notworthy:

to suzuki, które jest na aukcji - w sensie modelu, czyli sv560s - mogłoby być już wyraźnie lepszym wyborem od zamieszczonego na wstępie. nadal dość mu daleko do rozsądnego, ale już lepiej :biggrin:

 

a tak z ciekawości jak oceniasz swoj talent :)

 

widać po zadanym pytaniu i proponowanych opcjach wyboru: jak większość, czyli przecenia...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te to mogą być majtki :biggrin:

to suzuki, które jest na aukcji - w sensie modelu, czyli sv560s - mogłoby być już wyraźnie lepszym wyborem od zamieszczonego na wstępie. nadal dość mu daleko do rozsądnego, ale już lepiej :)

jsz

 

ja tylko czekam kiedy ktoś zaproponuje skuter pokroju Burgmana czy w ogole 50...... :biggrin: :notworthy:

 

Co do 125 to nei popadajmy w paranoje...mysle ze jakas 500 np.GPZ?Chociaz dla mnie to mozesz sie przedluzac nawet i "Lytrem". Mnie na przyszly motocykl ukierunkowal instruktor jazdy zarejestrowany tutaj na forum...teraz czekam tylko na kase :buttrock:

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym przecieniał to bym się nawet nie pytał :). i jestem racze już za tym żeby kupić mniejszą maszyne

 

te to mogą być majtki j.gif

 

nie czepiaj się szczegolow :notworthy:

 

a tak z ciekawości jak oceniasz swoj talent icon_exclaim.gif

 

no tak średnio :buttrock:, cięzko jest mi samemu oceniac, i myślałem o tym żeby po zakupie motocykla zapisać się na jakiś kurs doszkalający.

 

to znaczy mniej lansersko ???? biggrin.gif czy żeby laski lepiej leciały ???? banghead.gif

 

akurat ani jedno ani drugie. Kobiete juz mam więc lasek nie potrzebuje :biggrin: Myslisz ze kazdy kto kupuje taki motor robi to dla lansu i dla lasek??

Ja po prostu zakochałem się w tych motorach i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup sobie skuter i bedziemy zadowoleni :))

 

sam widzisz ze 600 dla nowicjusza moze skonczyc sie nie najlepiej :biggrin: i co to za frajda jak nic nie mozesz z niego wydusic tylko sobie robisz z niej "toczydelko"

 

takie cudo ci sie nie widzi ? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M767435

albo rska 250 http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M771156

Edytowane przez personPILA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

RS 250?? Mialem sie kiedys przyjemnosc przejechac.....ten motocykl jest spokojny do czasu przekroczenia bodajze 8tyś rpm...i do tej wartosci nie jedzie :banghead: a powyzej to poprostu szatan...dostaje nagle energii i potrafi bardzo ale to bardzo zaskoczyc...60km w motocyklu klasy 250 i jego wadze robi swoje :rolleyes:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dajcie mu spokój :rolleyes: :banghead:

 

Lukers ja prawko zdaje za 2tyg i jako 1 moto kupuje sobie SV'ke 650tke. Tyle że na jesieni bo trza w wakacje troche na nia zarobic :P:P ale wiekszość sumy juz mam :bigrazz: sam tez napewno cos znajdziesz dla siebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam ze oprocz motoru trzeba kupic kask, plyny, ochraniacze, stroj, buty , rekawice i nie jest to najmniejsza sumka:)

 

jesli chodzi o to, to na razie zakupiłem już kask (tzn. czekam aż przyjdzie :rolleyes:)

 

 

hmmm...może i ładne ale już chyba wolałbym Suzuki, bo to jednak 500cc, więc już bliżej do wymarzonej Hondy no i KM tylko/aż 10wiecej. I lepszy rocznik. Tylko niestety cenna inna :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze jakas 500 np.GPZ?Chociaz dla mnie to mozesz sie przedluzac nawet i "Lytrem".

 

POZYTYWNIE ZAKRĘCONY WARIAT A nie lepsza hayabuza takie moto ma sie juz do końca :banghead:

 

tylko zeby ten koniec nie przyszedł za szybko :rolleyes:

Edytowane przez 7FIODOR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze jakas 500 np.GPZ?Chociaz dla mnie to mozesz sie przedluzac nawet i "Lytrem".

 

A nie lepisza hayabuza takie moto ma sie juz do końca crossy.gif

 

tylko zeby ten koniec nie przyszedł za szybko icon_exclaim.gif

 

kurde, ludzie tu nie chodzi o żadne przedłużanie, lans, szpan itp. po prostu jeźdźcowi musi się podobać jego rumak no nie?? ;>

 

a tak pozatym to hayabuza mi nie podchodzi :rolleyes:

Edytowane przez Lukers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o to, to na razie zakupiłem już kask (tzn. czekam aż przyjdzie :rolleyes:)

hmmm...może i ładne ale już chyba wolałbym Suzuki, bo to jednak 500cc, więc już bliżej do wymarzonej Hondy no i KM tylko/aż 10wiecej. I lepszy rocznik. Tylko niestety cenna inna :banghead:

 

wiesz no V'ka to V'ka, nie to co 4 w rzędzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci ze ja zaczynam od dwusuwa enduro 125 i potrafi przyspieszyc, wiec taka 600 by mnie zabila...

 

hehehe hayabuze bo nie bedziesz musial wymieniac! najlepsza rada :rolleyes:

 

kupisz co chcesz musisz wybrac slabsze moto i uczenie sie, odkrecanie manetki,fajne wchodzenie w zakrety czy taka mocna maszyna i sie toczyc a nie daj bog cos jeszcze moze sie stac

Edytowane przez personPILA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hmmm...może i ładne ale już chyba wolałbym Suzuki, bo to jednak 500cc, więc już bliżej do wymarzonej Hondy no i KM tylko/aż 10wiecej. I lepszy rocznik. Tylko niestety cenna inna :rolleyes:

 

 

Ktore Suzuki to 500cc?? Suzuki Sv 650 jak sama nazwa mowi to jest 650ccm i do tego uklad silnika V wiec moc idzie od samego dolu a niepoprawna redukcja moze prowadzic do zblokowania tylnego kola (brak sprzegla antyhoppingowego)a co za tym idzie ladnego szlifa lecz sam mtocykl jest zajebisty..jednak na trasy podobno nie wygodny ze wzgledu na sportowa pozycje.Za to dzwiek nieporownywalnie lepszy od rzedowych 4.

Jesli masz prawko to mozesz smigac czym chcesz.Temat jak narazie widze ze chyba jest "nabijarka" postów.

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...