Skocz do zawartości

Kawasaki Ninja 250/300


Rekomendowane odpowiedzi

Ja już zdecydowałem się na kupno tego motocykla - kawasaki ninja 250r jako motocykla na pierwsze moto. Za parę dni już mogę go mieć, jeżeli będzie w salonie, bo jeszcze nie dzwoniłem. Mocy w tym motocyklu jak na nasze drogi starczy v-max 170 km/h, od 0-100 5-6 sekund, czego chcieć więcej, rasowy wyglad. Bardzo fajny sprzęcik, który sporo sezonów może nam posłużyć. Jest to jakby nie patrząc ścigacz, ale to mi się akurat w nim podoba. Ma fajny podobno rasowy dźwięk :D i te spalanie 2,5-3,7 l jest boskie. Dajmy takim ścigaczem 600-1000 dużo nie pojeździsz bo sporo pali, a taki możesz jeździć 2 razy więcej, jak nie więcej i płacić tyle samo kasy za benzynę, która niestety drożeje. A po co mi 600 skoro trzeba ją zapier****ć. Jak kupię tego sprzęta to na pewno was powiadomie i podzielę się wrażeniami z jazdy :P . Zastanawiam się nad kolorem, ale myślę, że zielony jest najładniejszy, bo czarny jest za smutny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już zdecydowałem się na kupno tego motocykla - kawasaki ninja 250r jako motocykla na pierwsze moto. Za parę dni już mogę go mieć, jeżeli będzie w salonie, bo jeszcze nie dzwoniłem. Mocy w tym motocyklu jak na nasze drogi starczy v-max 170 km/h, od 0-100 5-6 sekund, czego chcieć więcej, rasowy wyglad. Bardzo fajny sprzęcik, który sporo sezonów może nam posłużyć. Jest to jakby nie patrząc ścigacz, ale to mi się akurat w nim podoba. Ma fajny podobno rasowy dźwięk :D i te spalanie 2,5-3,7 l jest boskie. Dajmy takim ścigaczem 600-1000 dużo nie pojeździsz bo sporo pali, a taki możesz jeździć 2 razy więcej, jak nie więcej i płacić tyle samo kasy za benzynę, która niestety drożeje. A po co mi 600 skoro trzeba ją zapier****ć. Jak kupię tego sprzęta to na pewno was powiadomie i podzielę się wrażeniami z jazdy :P . Zastanawiam się nad kolorem, ale myślę, że zielony jest najładniejszy, bo czarny jest za smutny.

 

W takim razie czekamy :icon_razz: Mam nadzieje, że nie będzie problemu z dostawą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin - kupuj kupuj :biggrin: potem nakręć jakiś Movie, zarzuć zdjęcia do galerii i napisz elaborat na temat jazdy, postoju, wyglądu, zapachu itp. :biggrin:

nie ma co - brakuje takich pojemności u nas :biggrin:

Jak kupię to na pewno napiszę o wrażeniach z jazdy, itp, zdjęcia też zrobię, a co do filmów to się zastanowię, trochę ich jest na youtube :flesje: . Właśnie pojemność ta jest żadko spotykana u nas, przydałaby się taka, za nim przesaiadamy się na większe pojemności. Zresztą ta kawa 250 mało co odstaje od suzuki gs 500, a w technologi o niebo ją przewyższa :bigrazz: .

 

Marcin1sport- kup sobie Hondę Zoomer, podobno spala 2l/100km będzie jeszcze taniej :crossy:

Nie takie sprzęty mi nie odpowiadają, jeżeli to w ogóle można nazwać pojazdem :flesje: . Jest po prostu śmieszny, kawa 250r przy nim to jak supermodelka przy moherze :flesje: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martyn, czytasz ten watek?

 

czytam czytam... jak mam czas miedzy egzaminami to tu wpadam.... jest super tylko ze.... sportowy... nie pasuje mi owiewka. zdecydowanie.

 

ale moto polecam, sluchalam siedzialam, nie jechalam jeszcze bo czekam az kolega podjedzie. tylko jesli chce sie zalozyc crashpady to trzeba dziury wiercic :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzał się ktoś do tego sprzęta? Nie powiem - moto mi się bardzo podoba, osiągi ma naprawdę spoko - zda się w sam raz tyle, że ja mam 190 cm wzrostu i słuszną wagę... Nie będzie toto za małe?

 

Ps. Ktoś wie gdzie w Wawie można się przymierzyć do tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że ja mam 190 cm wzrostu i słuszną wagę... Nie będzie toto za małe?

 

Ps. Ktoś wie gdzie w Wawie można się przymierzyć do tego?

 

 

Salon Kawasaki - Warszawa ul . AL. Jerozolimskie 251A ( na wysokości Ursusa) mają testówkę.

tel. (022) 753-04-01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...