Skocz do zawartości

Kawasaki Ninja 250/300


Rekomendowane odpowiedzi

ja mam zieloną i jestem zadowolony, na czarnych strasznie widać wszystkie paluchy itp, zresztą jest mniej widoczna, a w mojej koncepcji + bardziej oczojebny kolor= większa widoczność=większe bezpieczeństwo rajdera, no chyba ze ktoś sie zapatrzy i wjedzie:D

 

 

Popieram w 100%, zwłaszcza o bezpieczeństwo mi chodziło.

Edytowane przez TOM68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej podobaja sie czarne ale faktycznie noca zdecydowanie sa mniej widoczne.

Marcin1sport --- jak masz problem, ze czarny sie zlewa z siedzeniem to przerob kanape na kolor zielony ;)

Hehe :D . Kanapa w kolorze zielonym mi się nie podoba, a po za tym jak to wygląda :icon_question: . Szczerze mówiąc nie widuje moto z zielonymi kanapami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :biggrin: . Kanapa w kolorze zielonym mi się nie podoba, a po za tym jak to wygląda :crossy: . Szczerze mówiąc nie widuje moto z zielonymi kanapami.

no wlasnie... motocykl caly czarny z zielona skorzana kanapa i kilkoma elementami na motocyklu.

Mogloby to wygladac czadersko... kolor zielony oczywiscie z palety Kawasaki.

bylby to unikalny sprzet :biggrin:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorbi, jak sprawuje się twój sprzęt? Czy nie zauważyłeś żadnych w nim wad? Jak Tobie się nim jeździ i czy laski się za Tobą oglądają :) ?

to ostatnie zwlaszcza Ciebie interesuje pewnie patrzac na temat, ktory zalozyles w dziale "Przy piwie" :D ;)

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dowodzie mam 186 ale tyle to ja raczej nie mam:P jeździ się dobrze o wadach pisałem już kilka stron wcześniej. Co do lasek to może i sie oglądają, ale z tych co zaczepiały pytać o moto to żadnej "inteligentnej" nie spotkałem:( jedna dała nawet wiarę na to że nie mogę zrobić jej foto na motocyklu bo mi klisza w telefonie pęknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie gdzie można teraz kupić te Kawasaki? Bo mi z salonu w Łomiankach odpisali, że będzie dopiero w październiku :icon_evil: , a to przecież już koniec sezonu, więc nie ma co kupywać, żeby stał całą zimę :icon_mrgreen: . Co mam robić?

 

 

bedzie taniej:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak jak pisałem wcześniej, byłem ciekaw jak się jeździ tą kawą. Wczoraj z salonu kawasaki w alejach Jerozolimskich dostałem testówkę na godzinę do polatania. Zielony kolor pasował to mojej kamizelki :buttrock: Razem wzbudzaliśmy zainteresowanie kierowców i pieszych. Laski oglądają się, więc dajemy + :P Po przesiadce z 1100 byłem bardzo zadowolony. Pozycja wygodna, a mały nie jestem (182 cm). Po jeździe łapki nie bolą, jajka też całe :) Przyspieszenie do 100 km/h zadowalające, tylko trzeba się biegami "namachać" Jak dla mnie heble wystarczające, a nawet bardzo dobre. Fantastycznie zwrotny i lekki. W mieście nawet lepszy od skutera, chyba że ktoś biegów nie lubi zmieniać :) Byłem na niego dość "napalony", ale mi trochę przeszło. Dlaczego? Jak dla mnie brakuje mi trochę prędkości do jazdy na prostych i elastyczności przy prędkościach powyżej 100. To moje odczucia. Wiem jakie są ograniczenia prędkości w mieście, ale ja śmigam też za miastem. Czyli mowa końcowa. Skuter kiler, idealny do miasta, poza nim dla spokojnych. Jako drugie moto na pewno, do szaleństw i dojazdów do pracy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat(Marcin1sport @ 26.06.2008 - 12:43) *

 

Może ktoś wie gdzie można teraz kupić te Kawasaki? Bo mi z salonu w Łomiankach odpisali, że będzie dopiero w październiku eek.gif , a to przecież już koniec sezonu, więc nie ma co kupywać, żeby stał całą zimę banghead.gif . Co mam robić?

Popatrz na allegro.Tam tez sa oferty nowek z salonu.

 

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M770586

 

Tylko po co ? skoro mają mieć dopiero w październiku.

Edytowane przez TOM68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...