Skocz do zawartości

Kawasaki Ninja 250/300


Rekomendowane odpowiedzi

http://search.autotrader.co.uk/es-uk/www/b...4/search.action

 

Przy obecnym kursie funta cena chyba niezla, a transport do PL ok 800zl.

 

/quote]

 

 

Tylko jest jedno "ale", jeżeli sie dobrze orientuje żeby zarejestrować to trzeba zapłacić podatek VAT 22% za nowy pojazd (do 6m-cy lub do 6000km przebiegu).

Edytowane przez TOM68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

To jak? 2008 będzie w 2009 droższe o 1tys zł?

:cool:

 

 

Model 2009 będzie kosztował 16900 zł, a te 2 egz. ( powiedziano że to już model 2009) jeżeli się nie sprzedadzą do końca roku ( w co raczej nie wierze ) to albo zostanie cena albo podniosą do 16900 to już diler wie co zrobi. ( zawsze może być jako przecena 2008 za 15900 :smile: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprodukowany w 2008? :buttrock: :banghead: :biggrin:

 

gdzies czytalem, ze czesto motocykle, samochody produkowane sa pod koniec np 2008r ale maja podane ze sa z 2009r, czy produkowane w 2008 na 2009. nie wiem jak to dokladnie, ale cos ten desen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to zwykły "chłyt małketingowy"...

 

To dajmy na to jak spodziewany poród dziecka jest na 12.01.2009 ale urodzi się wcześniak 20.12.2008 to kiedy dziecko będzie obchodziło urodziny? :icon_twisted:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wytłumacz mi proszę jak to jest ? pojawia się w salonie motocykl 3 stycznia model 2009 to kiedy on został wyprodukowany?

Już wytłumaczyłem :icon_twisted: W pierwszej linijce :D

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mi udało się kupić kawasake ninja 250 r model 2009, odebrałam ją październiku.

Niestety nie miałam wyboru koloru......ten salon miał tylko czarne ;).

 

 

a oto mój motocykl:

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=f3c3b05e3c7b6bdc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl jest super.....niestety mało w tym roku przejechałam, ponieważ miałam wypadek i motocykl stoi teraz w serwisie :-(((((((((((((

Oj mam nadzieję, że nic poważnego Ci się nie stało... A ten motocykl bardzo mi przypadł do gustu. Jest naprawdę zjawiskowy jak na 250 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, jakieś braki życiowe..? kolejny temat, w którym jak napisze kobieta, to zaraz leci seria postów niczym z podrywu w tanim barze :P

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...