Skocz do zawartości

Aprilia RS vs. Honda CBR


maniocek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Pisze do Was z prośbą o napisanie który motocykl jest lepszy,zarówno w wersji 50ccm jak i 125ccm.

Który lepszy,silniejszy,mniej awaryjny,szybszy.

 

 

Mógłbym ktoś udzielić mi sensownych odpowiedzi na moje pytania?

 

 

eeee no wiesz jak można ci udzielić sensownej odpowiedzi na pytanie o CBR 50 ???? :) :biggrin: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie pozycja w google tego forum nie idzie w parze z jakością forum i poziomem inteligencji jego użytkowników.

 

Brys jak nie wiesz to się zamknij za przeproszeniem,każdy ma prawo do błędów.

 

kiler moderatorze za dychę,nie wiesz nie udzielaj się.

To że nie ma CBR 50ccm to już mnie dawno poinformowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='maniocek' date='18.05.2008 - 06:32' post='1220787'

kiler moderatorze za dychę,nie wiesz nie udzielaj się.

 

Oj, gdyby nie wiedział, to nie został by moderatorem :biggrin:

 

EDIT : Z resztą, Ty zamiast się pytać co wybrać- usiadł byś przy stoliku pomyślał, podumał do czego ci ten pojazd będzie potrzebny- do przemieszczania się z punktu A do B czy czegoś innego, i w końcu zdecydował czym przewozić dupsko :biggrin:

Edytowane przez szyszunia1514
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już prawie wybrałem...

Aprilia RS i SR.

Tylko nie wiem co lepsze,szybsze,zwinniejsze.

I w tym proszę Was o pomoc.

 

Z tego co zauważyłem RS nie idzie zbytnio przetuningować,na mielochu prawie że nie ma części do tego,z optyki to trzeba by było samemu robić,mata,żywica i poleciał.

A do SR przeciwnie,dużo części,plastików itp.

 

A i jeszcze jedno pytanie,trochę śmieszne ale chciałbym wiedzieć.

Czy w RS jest jakiś schowek pod siedzeniem?Chociażby na zestaw kluczy?

Edytowane przez maniocek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz rs a nieporzałujesz, napewno rs 50 wezmie spokojnie sr 50, co do poj. 70 to niemam pojecia, moja kumpela w keeway hurricane 70 wzieła suzuki rg 80, a rg ma mniej-wiecej tyle samo koni co rs 70

ja bym brał rs bez zastanowienia ;]

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schowek pod siedzeniem mieści niewiele, swoje rękawice tam ledwo wcisnąłem. W środku jest fabryczny zestaw kluczy. Jedna uwaga do wcześniejszych wypowiedzi jeśli w Polsce co drugie tego typu moto jest cofane przez małoletnich cwaniaków to jak mają robić sensowne przebiegi. Ja na swojej RS 50 z 2003 miałem zrobione 21tys. bez żadnej ingerencji w silnik, kolega miał na swojej z 2000r zrobione 35tys. i miał tylko wymieniony cylinder. Znam kolesia na nsr 125 z 40tys i wciąż jeździ całkiem sensownie. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie pozycja w google tego forum nie idzie w parze z jakością forum i poziomem inteligencji jego użytkowników.

dokładnie tak - popieram widząc takie posty :P

kiler moderatorze za dychę,nie wiesz nie udzielaj się.

zdaje się że mnie przeceniasz - aż za dychę ?????? :buttrock: :eek: :clap:

 

hmm chyba właśnie wiem i chyba raczej ciut lepiej bo nie zadaje bzdurnych pytań i jeśli uważasz ze poziom inteligencji użytkowników tego forum jest niski to po co pytasz ??? wynikało by z tego że twój jest niższy (najczęściej pyta ten który chciałby się czegoś dowiedzieć ) :D :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Maniocek, z checia udziele Ci odpowiedzi na kazde pytanie, bo nie bede mial z tym wiekszego problemu.

Ale powiedz mi lepiej jakie ksiazki przeczytales w tym roku?

I nie chodzi mi tu o lektury. A moze jestes zaangazowany w jakies akcje spoleczne?

 

 

I nie pyta sie cos, tylko O cos jesli juz :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...