Skocz do zawartości

Piknik Motocyklowy w Zduńskiej Woli


Rekomendowane odpowiedzi

Za pozwoleniem organizatorów.. (a jednocześnie moich znajomych :icon_mrgreen: ) zamieszczam info:

 

 

 

Piknik Motocyklowy 17-18 maj 2008 r. (sobota/niedziela)

 

 

 

ZDUŃSKA WOLA (MOSiR "Relaks")

 

 

-znaczek

-2 posiłki 1 piwo

-pole namiotowe

-parada motocykli

-ognisko

-koncerty w sobotę

-projekcje filmów motocyklowych

-pokaz ratownictwa medycznego

-pokaz walk rycerskich

-konkursy sprawnościowe

-ścianka wspinaczkowa

-WJAZD 15zł/os.

 

Kontakt z organizatorami:

Diabeł: 513 290 206

Gosia: 792 878 009

Bart: 691 570 617

 

 

 

Pozdrawiam w imieniu organizatorów oraz własnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chociaż to u mnie to nie dopisałem ;p Byłem wieczorem na koncercie ale wtedy w miasteczku odchodziły już dzikie orgie i lał się złoty trunek więc nic a nic nie skorzystałem :/

 

Pozdrówka

 

Złoty trunek to podstawa takiej impry :), :D , o orgiach nic nie wiem :clap: , imprezka była super :biggrin: , do zobaczenia na szlaku :) , :clap: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie jakieś foty :clap:

 

Niestety dużo fotek nie mam, bo najpierw nie miałem aparatu, a jak wróciłem z aparatem, to już wszyscy pochowali sie do "miasteczka zlotowego". Ogólnie impreza oceniam na dobrą, Chyba największym zainteresowaniem cieszył sie rzut młotkiem w telewizor :D. Był pokaz ratownictwa, ściana wspinaczkowa, a wieczorem porządna dawka bluesa i rocka, w wykonaniu super zespołu Blue Haze Z tajnego źródła wiem ze impreza trwała przez cała noc, podobno nawet spalili jeden namiot :eek:

 

Kilka fotek (klik!)

 

Z góry przepraszam za kiepską jakość niektórych zdjęć :buttrock:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...